Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty:

Edytowane przez R7 JAREK

Opublikowano

Harry ma tylko 40lat? wygląda na starszego

Opublikowano

widziane audi A4 b8 na lawecie z rozbitym przodem czyje to ?

szkoda takiego autka współczuje

Czy przed Wami …..coś się ukryje :facepalm:

Od dzisiaj kochanki pakuje do bagażnika … bo zaraz namierzycie :decayed:

Tak to było moje :cry:

Opublikowano

żeś rozwalił ? jak mogłeś ?

Opublikowano

żeś rozwalił ? jak mogłeś ?

Się człowiek spieszy … to …….. resztę znacie.

Aczkolwiek dalej mam wątpliwości w fakt określenia "niebieskich" że to moja wina …. Ale to dłuższa historia.

Dzisiaj odstawiłem do Autorudu w celu … naprawy.

Opublikowano

widziane audi A4 b8 na lawecie z rozbitym przodem czyje to ?

szkoda takiego autka współczuje

Czy przed Wami …..coś się ukryje :facepalm:

Od dzisiaj kochanki pakuje do bagażnika … bo zaraz namierzycie :decayed:

Tak to było moje :cry:

a gdzieś rozwalił

Opublikowano

widziane audi A4 b8 na lawecie z rozbitym przodem czyje to ?

szkoda takiego autka współczuje

Czy przed Wami …..coś się ukryje :facepalm:

Od dzisiaj kochanki pakuje do bagażnika … bo zaraz namierzycie :decayed:

Tak to było moje :cry:

a gdzieś rozwalił

Armii Krajowej

Opublikowano

żeś rozwalił ? jak mogłeś ?

Się człowiek spieszy … to …….. resztę znacie.

Aczkolwiek dalej mam wątpliwości w fakt określenia "niebieskich" że to moja wina …. Ale to dłuższa historia.

Dzisiaj odstawiłem do Autorudu w celu … naprawy.

Dobra, dobra Kolego. Nie czaruj, tył już polift to z przodem kombinujesz :wink::P:)

A tak na poważnie to szkoda autka. Bardzo poszło w szkodę ?

Opublikowano

żeś rozwalił ? jak mogłeś ?

Się człowiek spieszy … to …….. resztę znacie.

Aczkolwiek dalej mam wątpliwości w fakt określenia "niebieskich" że to moja wina …. Ale to dłuższa historia.

Dzisiaj odstawiłem do Autorudu w celu … naprawy.

Dobra, dobra Kolego. Nie czaruj, tył już polift to z przodem kombinujesz :wink::P:)

A tak na poważnie to szkoda autka. Bardzo poszło w szkodę ?

Taka była pierwsza wersja ...

Ale niestety musi być zrobione przez serwis ASO

A ten nie mógł zrobić polifta ... :kwasny:

Albo się im nie chciało :angry:

A akurat wszystko do wymiany na polifta.

Maska, zderzak, lampy, błotniki ...

Ale lift będzie w przyszłym roku :P

Opublikowano

Widziane czarne S4 B7 RPR... ładna sztuka !

Opublikowano

Ktory z kolegów stał wczoraj na rogu galeri grafiki czarnym kombi? Za drugiem razem jak sie zorientowałem to kolega siedział juz w srodku i rozmawiał przez telefon. Simplus a wideorejestrator masz ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Widziane czarne S4 B7 RPR... ładna sztuka !

Pewnie Moja ale niestety nie S4 tylko 2.0 TDI tylko znaczek został po poprzednim właścicielu :D szkoda mi zdzierać bo dodaje + 5 KM :banan::kox:

Opublikowano

e no chyba nie :) podpuściłem trochę kierowcę i szliśmy łeb w łeb na 330 zdrowych kuniach, no chyba że TDI jakieś na sterydach masz ? :)

Opublikowano

Ktory z kolegów stał wczoraj na rogu galeri grafiki czarnym kombi? Za drugiem razem jak sie zorientowałem to kolega siedział juz w srodku i rozmawiał przez telefon. Simplus a wideorejestrator masz ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Tak mam.

Jutro będę się widział z gościem który wie więcej na temat przepisów ruchu drogowego … jednoznacznie mi powie czy jestem w pełni winny :angry:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi wyjeżdżającego z Auchan Krasne dziś (23.02.) około 17:10, Jak się nie mylę ramki klubowe były ;)

Kolega z ciemnego B5, zwolniłem ci pas jak wyjeżdżałeś w stronę Łańcuta :grin:

Opublikowano

Widziany dzisiaj srebrny sedan A4 B6 S-line z naklejką klubową na tylnej klapie RNI 52.. w Stalowej Woli na parkingu przy delikatesach wzdłuż ul. Poniatowskiego ok 15:00. Pozdrowienia dla kolegi z okolicy.

Opublikowano

Widziany dzisiaj srebrny sedan A4 B6 S-line z naklejką klubową na tylnej klapie RNI 52.. w Stalowej Woli na parkingu przy delikatesach wzdłuż ul. Poniatowskiego ok 15:00. Pozdrowienia dla kolegi z okolicy.

pewnie Kris :naughty:

Opublikowano

Widziany dzisiaj srebrny sedan A4 B6 S-line z naklejką klubową na tylnej klapie RNI 52.. w Stalowej Woli na parkingu przy delikatesach wzdłuż ul. Poniatowskiego ok 15:00. Pozdrowienia dla kolegi z okolicy.

pewnie Kris :naughty:

Wobec tego pozdro dla Krisa :hi:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Pozdrawiam nie zauważyłem kolegi :)

Opublikowano

e no chyba nie :) podpuściłem trochę kierowcę i szliśmy łeb w łeb na 330 zdrowych kuniach, no chyba że TDI jakieś na sterydach masz ? :)

Więc pewnie nie moje bo u mnie tak jak było 140 KM ( + ten znaczek S4 - 5 KM )

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/309660-b7-bpw-sedan-s-line-wydech-s4-grandus/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.