Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kazek wlasnie przejechałes koło mnie :P co tak krążysz po miescie ?;) a z tymi frytkami to jest tak, ze kolega pracował w everescie i odradzał tam jesc to na posypkę do bistro, to znowu tam ktos odradził i tak w kółko dlatego teraz żremy burgery na miescie:)

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez FPek

Opublikowano

Gdzieś ty mnie znowu wynykał pewnie koło Media Markt :D kurna fela trzeba było mnie strąbić majster :P :v jechałem po grila ori bo wkońcu chciałem mieć ze znaczkiem teraz jest kosa ale do poprawki jeszcze poleci :) musisz mi dac sie karnąć bryką to pojedziemy razem na burgera :P:grin::D:hi::naughty:

Opublikowano

Dzisiaj po 15 na wjeździe do ul. Unii Lubelskiej, ciemny avant (kobieta za kółkiem) z przodu bez ramek klubowych, ale jak popatrzyłem w lusterko to z tyłu już była :hi:

Opublikowano

FPek teraz mnie nie poznasz na ulicy będę jeździł w kominiarce i new grilem heh bdb6b5c57724d8aeaaf9cd10ac880256.jpg a tak było kiedyś przemiana heh 01a61f45c9b1abc2297b467948578200.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pogoda w sam raz na kominiarkę :) tablicy nie zminiasz wiec poznam bez problemu:p

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Godz 21 można śmigać na burgera jak coś pisz pw i lecim na Szczecin :P:decayed: śmigam trawkę skosic jak coś wiesz gdzie mnie szukać :D:thumbup1::pali:

Opublikowano

Uuu o tej to ja juz potrzebuje szofera :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja jeszcze trzeźwy ale żyd świeci zw ciężko jechać po nocy heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja jeszcze trzeźwy ale żyd świeci zw ciężko jechać po nocy heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

ja właśnie wolę jeżdzić nocą niż w dzień bo wtedy nie ma korku ani nic i dzisiaj w nocy jadę 500 kilometrów

Opublikowano

W sobote ok 14 pod millenium widziany FPek a dokladnie na wysepce między MH a salonem Apollo. Piękna B8.

A dzisiaj koło 16 między rondem na Załężu i Pobitnem wyprzedzała mnie ciemna B5 z ramka klubowa z tyłu i blachami rz93593. Jechalem transitem DPD. Pozdrawiam

Opublikowano

W sobote ok 14 pod millenium widziany FPek a dokladnie na wysepce między MH a salonem Apollo. Piękna B8.

A dzisiaj koło 16 między rondem na Załężu i Pobitnem wyprzedzała mnie ciemna B5 z ramka klubowa z tyłu i blachami rz93593. Jechalem transitem DPD. Pozdrawiam

SnOOpie, jeździsz może na palikówkę?

Opublikowano

Akurat nie. Jezdze na baranowce.

Opublikowano

Pozdrowienia dla RZ 5748K, widziany pod firmą PGS :-)

Opublikowano

Pozdro dla Waldi1326 pięknie mnie wynykał na Armi krajowej około 20:35 stałem na awaryjnych :P poźniej w łańcucie cie dogoniłem ale nie podjełeś walki o mistrzowski pas ruchu palikota heh :P pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Pozdro dla Waldi1326 pięknie mnie wynykał na Armi krajowej około 20:35 stałem na awaryjnych :P poźniej w łańcucie cie dogoniłem ale nie podjełeś walki o mistrzowski pas ruchu palikota heh :P pozdrawiam :hi:

Hehe wariaty :D

Opublikowano

Kazek ale widziałem tylko Twój przód;/ Tyłu nie było widać bo tak strasznie dymił i nie chciałem Cię wyprzedzać bo nic nie widziałem:P

Już niestety moją B6 Ci d*py nie złoję bo dzisiaj została sprzedana;/

Opublikowano

Kazek ale widziałem tylko Twój przód;/ Tyłu nie było widać bo tak strasznie dymił i nie chciałem Cię wyprzedzać bo nic nie widziałem:P

haha :polew:

Już niestety moją B6 Ci d*py nie złoję bo dzisiaj została sprzedana;/

a zawitasz na spota bo mam twojego pedriva

Opublikowano

Przed chwilą widziany sedan b7 w stw pod Tesco na tarnobrzeskich numerach

Opublikowano

Waldi czekam na tą A6 C6 zobaczymy jak co cyka :P


Widziana przez FPek na podwórku hahah 8a8fd87897de9597556bd67e504c9670.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
Opublikowano

A ja sie z kimś mijałem w niedzielę w Rzeszowie i nawet kiwnąłem głową ale za późno zobaczyłem żeby coś więcej robić. B6 avant srebrny, Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.