Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj w godzinach popołudniowych na parkingu Plaza/Leclerc niebieski sedan B6 :hi:

Opublikowano

dzisiaj około godziny 11 na obwodnicy Rzeszowskiej audi a4 b6 rz 1117J jak sie nie mylę prowadziła kobieta Xd :)

Opublikowano

Kogo to dzisiaj widziałem na wlotówce do Rze na blaszkach RLA ? Witałem awaryjnymi kolegę :P

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Jak często tam jestem więc możliwe ze mnie widziałeś :) Pozdrawiam

Opublikowano

Kogo to dzisiaj widziałem na wlotówce do Rze na blaszkach RLA ? Witałem awaryjnymi kolegę :P

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Może nie kolegę tylko Koleżankę , a dokładniej moją Żonę :) a mówiła że jedzie do kościoła :D

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z srebrnego A4 B6 avant RZE smigalismy razem od podkarpackiej. Bedziesz wiedział o kogo chodzi :hi:.

Ładne auteczko :gicior:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi z srebrnego A4 B6 avant RZE smigalismy razem od podkarpackiej. Bedziesz wiedział o kogo chodzi :hi:.

Ładne auteczko :gicior:

Tak tak wiem :decayed: Miło było pogadać na światłach i zobaczyć fajną B8 :hi: Do zobaczenia w trasie albo na spocie :wink:

Opublikowano

Kogo to dzisiaj widziałem na wlotówce do Rze na blaszkach RLA ? Witałem awaryjnymi kolegę :P

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Może nie kolegę tylko Koleżankę , a dokładniej moją Żonę :) a mówiła że jedzie do kościoła :D

Jechała do kościoła ale chyba jednak wybrała Mc Donalda :D Pozdro

Dzisiejsze upolowane dziunie [emoji16] [emoji6] 5b4dbdaa97b09cc8415ea56441f1227c.jpg454b5f20cbb3e402937dba3862d0ef0b.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kazek po co mażesz rej jak wszyscy wiedzą jaki masz nr :D

Opublikowano

Kazek po co mażesz rej jak wszyscy wiedzą jaki masz nr :D

Harry wole być mniej rozpoznawalny .... R7 Jarek ciągle jeździ za mną i błaga żebym od niego kupił łokieć i inne duperele :decayed::grin: już nawet pizze mi przywozi myśląc że coś tym wskóra :polew::polew:

Opublikowano

:grin: :grin:

Opublikowano

iwt2nv5s.jpg

Żona namierzyła :D Pozdrawiam !! :)

Opublikowano

R7 Jarek ciągle jeździ za mną i błaga żebym od niego kupił łokieć i inne duperele :decayed::grin:

Ty Bydlaku ...

Opublikowano

Niebieska B8 dzisiaj na parkingu Merca na Okulickiego ok. 14. Ale kierownika nie było. Pozdrawiam

Opublikowano

iwt2nv5s.jpg

Żona namierzyła :D Pozdrawiam !! :)

Hehe widziałem widziałem, kulturalnie mnie puściła przed siebie :decayed: Pozdrówki :hi:

Opublikowano

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnej A4 avant chyba B7 ? mykales z lancuta na rzeszow ok 20. mrygnalem awaryjnymi ale chyba nie zobaczyles ✋

Opublikowano

Pzdr dla kolegi spotkanego dzis o 8 rano w NordGlasie :D

Opublikowano

Pzdr dla kolegi spotkanego dzis o 8 rano w NordGlasie :D

Pozdrawiam trzeba było sie odezwac ze z klubu jesteś.

Opublikowano

Pzdr dla kolegi spotkanego dzis o 8 rano w NordGlasie :D

Pozdrawiam trzeba było sie odezwac ze z klubu jesteś.

co tam Kamaz szybe wymieniałeś :naughty:

Opublikowano

Pzdr dla kolegi spotkanego dzis o 8 rano w NordGlasie :D

Pozdrawiam trzeba było sie odezwac ze z klubu jesteś.

co tam Kamaz szybe wymieniałeś :naughty:

Byłem sie cos dowiedziec a szybe wymieniam z ubezpieczenia q..wa druga w ciagu roku

Opublikowano

Nie chciałem się wcinać bo coś tam gościa pytałeś :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.