Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Ciesz się że gwoździem nie objechane do okoła :D a tak na serio to coś musiało być nie tak.

eekrac3x.jpg

Dzisiaj kolejna niespodzianka, ktoś śrubokrętem sprawdzał w nocy szczelinę między drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładne cyrki się dzieją :kwasny: ktoś chciał otworzyć chyba auto ;) w jakich okolicach z ciekawości (może być na pw jak by co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabskiego, znajomy policjant oglądał i powiedział że pewnie gówniarze, bo złodziej tak nie kradnie :), może ktoś ma ochotę na rns'a, deko się zdziwi bo radia nie da się wyciągnąć kluczykami :)

Edytowane przez Jog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra tam na tym Grabskim. Ja parkowalem prawie rok VW na Swiadka i mimo zlej opinii o Nowym Miescie to raz mi tylko ktos dekielek wyjal i polamal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra tam na tym Grabskim. Ja parkowalem prawie rok VW na Swiadka i mimo zlej opinii o Nowym Miescie to raz mi tylko ktos dekielek wyjal i polamal.

Mieszkałem na Nowym Miescie 7 lat..... co jakiś czas się coś działo z autami z innymi rejestracjami niz RZ nawet RZE nie oszczedzali ...az trafili na moje i sąsiada.... potem tylko sąsiad zrobił akcje obrysowania każdej hondy... kazdego golfa III itp aut uzywanych przez lokalną górniarzeie (nie trudno było wyłapać ich autaO) i ilez było płaczu na osiedlu..policji itp ale nitk nic nie widział..... ale od wtedy spokoj się zrobił.....co oznacz tylko jedno .... ze to oni robili rozpierdol.....

Edytowane przez Dawid0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Minąłem się przez chwilą z bombkiem w Łańcucie , jechałeś w stronę Jarosławia. :hi:

Przez chwilą koło Auchan minąłem Tomekhxc gnałeś nieźle z a4 b7 :hi:

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś mnie minąć Haroldzie bo do 15 w pracy jestem a wczoraj na pewno nie byłem w Rzeszowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek Kamaz przed 15 na rondzie obok Galerii Rzeszów [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolege ze srebrnego B8 z czarnymi bbs'ami na klubowych ramkach, ktory pocinal od ronda lwowskiego az do Auchana z atrakcyjna pasazerka z boku :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek nie wiedzial jak sie ma zachowac musial redukować i cie dogonić żeby ci światłami mignac heh tak że tego

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pompka działa w najlepszym porządku Jarku tylko tobie coś szwankuje widocznie bo żeś jeszcze żadnego pociska nie wysłał gdzie trzeba :grin::grin::decayed:


TAK ŻE TEGO :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R7 JAREK ale jaki szczesliwy byles ze Ci mrugnalem, doslownie >> :banan: ja spokojnie na tempomacie wiec nie bylo co gonic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...