Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na moście Zamkowym w Rzeszowie, około godziny 7.30 rano widziane czarne A4 B6 Avant z ciemnymi szybami rej. LBL, a kierowniczka blondynka w środku :)
Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegę, który dzisiaj po 16 stał i mi się przyglądał pod Czarnym Kotem w Rzeszowie. Właściciel ładnego szarego sedana B6 z blachami RPR i dużymi kołami ;)

Edytowane przez mcbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam miałem za tobą podjechać ale cygara jaralem to nie zdążyłem cie dogonić heh ładna masz bryczke to i oko poleciało heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z srebrnej Audi A4 B6 Avant RZ..... Stałem za toba na Lwowskiej na swiatłAch a potem scignelismy pod górke :grin: . NIe mam rameczk to nie wiedziałes ze z klubu jestem ale chyba sie domysliłes.

Sliczna furka. Podzrowienia dla Ciebie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z srebrnej Audi A4 B6 Avant RZ..... Stałem za toba na Lwowskiej na swiatłAch a potem scignelismy pod górke :grin: . NIe mam rameczk to nie wiedziałes ze z klubu jestem ale chyba sie domysliłes.

Sliczna furka. Podzrowienia dla Ciebie :hi:

Pozdrawiam Również Twoja jeszcze Ładniejsza :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany chyba bobek na trasie Rz -RJA i spowrotem około 20.00 również chyba ty nie jestem pewny w każdym bądź razie miałeś czysto haha pozdro

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziane :

Czarny sedan b5 w Rzeszowie stał na poboczu w stronę Łańcuta.. Wlepa klubowa i kierunki US.

I czarny b6 avant na trasie Łańcut -Leżajsk. Mijaliśmy się przed źołynia.. Koło 17.za sterami jak dobrze widziałem była kobieta.

Pozdrawiam serdecznie kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany dzisiaj o 18-stej A4 b6 kombi RBR za kierownica Dama :)

Żona auto mi zawineła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. 18 w Jarosławiu na skrzyżowaniu kolo Ekonomika w kierunku Przemyśla niebieski avant b6 rja z ramkami klubowymi. Za kierownica kobieta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany bobek trasa Rz -psl kreciles chyba na Rze mnie capneli skubancy mam nadzieje ze ty miałeś więcej szczęścia pozdro byku

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja niestety hehe skunikoty szukali sobie ofiary nie przyjąłem mandatu zawyżony pomiar ja 63kmh a u nich 83kmh a w dodatku jechałem w za jakimś angolem co cisnąl zdeka wiec to szybciej jego pomiar niż moja prędkość

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila przede mną jechał ktoś granatowym b5 z ramkami mrugalem światłami machnąłem ręka a Ty pędziłeś do przodu i chyba mnie nie widziałeś :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja niestety hehe skunikoty szukali sobie ofiary nie przyjąłem mandatu zawyżony pomiar ja 63kmh a u nich 83kmh a w dodatku jechałem w za jakimś angolem co cisnąl zdeka wiec to szybciej jego pomiar niż moja prędkość

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziane a4 b5 sedan granatowy z ramkami klubowymi rej. Rz na rondzie przy ul. Lwowskiej po godz. 16 tej

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kazek 1.9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...