Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziane wczoraj tj. 7.10 około 12 ciemny ( chyba granatowy ) sedan B5 na ramkach klubowych z nakjekami B5 BATALION. Rejestracja RJA.... Pozdrawiam kolege ;)

Opublikowano

Ja czekałem na busa do pśl miałem Ci się wbić do auta w korku ale dałeś szybko kite i pozostał tylko bus heheh

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Qrde czego nie dzwoniłeś ?? , zawrociłbym

Eee tam miałem busa za chwile to przynajmniej poszedłem w kimono na 2h :decayed: następnym razem cię dorwe :grin::hi:

Opublikowano

Dzisiaj około 16-tej na parkingu pod PKP, czarny A4 B5 na rejestracjach RSR99..

Zaparkowałem obok Ciebie …

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Wczoraj okolo 14:30 kolo maca na hetmanskiej czarna b8 rz..21k. Sliczna sztuka

Pozdrawiam

Opublikowano

Wczoraj okolo 14:30 kolo maca na hetmanskiej czarna b8 rz..21k. Sliczna sztuka

Pozdrawiam

:hi:

Nie widziałem Cię :decayed:

Opublikowano

Wyjezdzalem na swiatlach spod wsk

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika czarnego avanta B6 RLE.... dziś około 19.30 w okolicach Europy.

Opublikowano

dziś na parkingu górnym galerii Rzeszów mijałem się z białym b8 z ramkami, tablice nie rzeszowskie

Opublikowano

dziś na parkingu górnym galerii Rzeszów mijałem się z białym b8 z ramkami, tablice nie rzeszowskie

Potwierdzam

Sedan , biała , antena CB , nr rej z Mielca RMI też widziana tam stała blisko wejścia galerii i hotelu

Opublikowano

Widziany WRC na ul. Leszka Czarnego/Litewska o 12:46 ;) Pozdro

Opublikowano

Dziś rano Krasne koło tzw. helikoptera skręt malawa...Czarny,Wypasiony....avant Grześka, chyba :)

Pozdrawiam kolegę użyłem klaksonu ale nie z OOOO więc pewnie nie skojarzyłeś ;)

Opublikowano

Dzisiaj ok 15-tej w Stalowej Woli wjazd na rondo z Poniatowskiego w kierunku Czarnieckiego widziane czerwone A4 B6 Avant z czarnymi felgami na klubowych ramkach. Pozdrawiam

Opublikowano

Pozdro dla Jarka R7 i jego kolegi spotkanych przypadkowo obok Makro ;)

Opublikowano

:D

Opublikowano

R7 Jarek przyłapany pod cmentarzem Wilkowyja o 14.15 :lol:

Pozdrawiam :banan:

Opublikowano

Pozdro dla Jarka R7 i jego kolegi spotkanych przypadkowo obok Makro ;)

A cóż R7 i Kazek tam robili ? :grin::D:decayed::wink: Pozdro :hi:

Edytowane przez Kazek 1.9

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szczyt chamstwa i kretynizmu, furka stoi sobie jak należy nic nie wadzi, ale komuś przeszkadza że Rabarbar w rzeszowie mieszka

h4iervpb.jpg

Miejsce: Grabskiego, jakbym dorwał tego żartownisia to nogi bym z d......

Opublikowano

Ciesz się że gwoździem nie objechane do okoła :D a tak na serio to coś musiało być nie tak.

Opublikowano

Widziany dzisiaj o godzinie 10rano Wrclaguna na ulicy lwowskiej (rondo) :) pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.