Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj widziany Slawek zaparkował na plantach na trawie :grin:

I nikt mnie nie ruszył, choć roiło się od Policji i Straży Miejskiej :P

Pozdrawiam

Opublikowano

Dzisiaj okolice 7 rano na podkarpackiej na skrzyżowaniu obok akademików Avant Kornela :)

Jechałem służbowym Punciakiem, nie było jak pomachać nawet ;)

Pozdrowienia Kornel :)

O widzisz, jakbyś B7 jechał to na pewno bym zauważył :decayed: Pozdrówki :hi:

Wiesz jak jest taniej służbówką ;)

Do następnego :)

Edytowane przez alfar

Opublikowano

Widziany Grzesiek kolo hali targowej. Pozdrowienia

Opublikowano

Grzesiek wrc na Cieplińskiego przed 17 :hi::wink:

Opublikowano

Harry w RZESZOWIE AUCHAN godzina 10 :hi:

:whistling: hmmm a co ja tam robił :decayed:

Opublikowano

Pewnie wódkę kupowałeś na spota :D

Opublikowano

Widziany pare minut temu ktos na ramkach klubowych w Rzeszowie, B8 rej. RZ, Pozdrawiam :hi:

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Widziany pare minut temu ktos na ramkach klubowych w Rzeszowie, B8 rej. RZ, Pozdrawiam :hi:

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Pewnie ja ale napisz gdzie to było :decayed:

Opublikowano

Pod Katolikiem, wyjezdzales na glowna droge Cieplinskiego(jesli to Ty), przechodzilem przejsciem :-D

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pod Katolikiem, wyjezdzales na glowna droge Cieplinskiego(jesli to Ty), przechodzilem przejsciem :-D

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Tak to ja :wink:

Pozdrawiam również :hi:

Opublikowano

Pod Katolikiem, wyjezdzales na glowna droge Cieplinskiego(jesli to Ty), przechodzilem przejsciem :-D

Wysłane z mojego LG-D320 przy użyciu Tapatalka

Tak to ja :wink:

Pozdrawiam również :hi:

:hi:

Opublikowano

pozdrawiam kolege z czarnej B8 sedan :hi: 15:50 na krakowskiej :)

Opublikowano

pozdrawiam kolege z czarnej B8 sedan :hi: 15:50 na krakowskiej :)

Rowniez pozdrawiam :hi: miło poznac :wink: wkońcu i ja kogosc zobaczylem

Pozdro Szogun0 na światłach koło polibudy okolo 15:20 :P

Opublikowano

Widziany Harry na ul . Lwowskiej pewnie leciales na Jarosław. ..

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Widziany Harry na ul . Lwowskiej pewnie leciales na Jarosław. ..

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

tak zgadza się :) a ty gdzie byłeś ??

Opublikowano

Pozdro dla Harrego widzianego przed Łańcutem :)

PS. Zorientowalem się trochę późno ;)

Opublikowano

Pozdro dla Harrego widzianego przed Łańcutem :)

PS. Zorientowalem się trochę późno ;)

:D jechałem i gnałem za tobą przed Łańcutem z górki później po równo a ty ani widu ani nic :D , dopiero gdy dałem klakson to zorientowałeś się :)

piękna ta twoja S6 no i te rameczki co Ci przywiozłem ;)

również Pozdrawiam

Opublikowano

Ja czekałem na busa do pśl miałem Ci się wbić do auta w korku ale dałeś szybko kite i pozostał tylko bus heheh

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja czekałem na busa do pśl miałem Ci się wbić do auta w korku ale dałeś szybko kite i pozostał tylko bus heheh

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Qrde czego nie dzwoniłeś ?? , zawrociłbym

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.