Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Arku, niestety nikt nie chciał za mnie przyjść w niedzielę do pracy i nie miałem się z kim zamienić ale na kolejnego spota to już sobie załatwiłem wolne :good:

a kto to byl pod Tesco :cool1:

trzymam za slowo :good:

:hi: wszystkich

Jak będzie taka możliwość to pojawię się na następnym zlociku - myślę, że uda się Was wspomóc na początku aby ilość autek przekroczyła 15szt. :)

Arku rozkręcaj ten Rybnik - i mam nadzieje, że tak jak my będziemy odwiedzać Was tak i Wy nie będziecie tylko na tyłkach w tym Rybniku siedzieć :)

Miron wielkie dzieki za wsparcie i jak najbardziej mozesz na nas liczyc ze was wspolnie odwiedzimy :wink4:

Artur wszyscy mamy taką nadzieje :>

ps: Robert trzymaj dla mnie te zimowe koleczka :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

...

ps: Robert trzymaj dla mnie te zimowe koleczka :gwizdanie:

OK :good:

Opublikowano
  • Autor

...

ps: Robert trzymaj dla mnie te zimowe koleczka :gwizdanie:

OK :good:

jesli oczywiscie nie spieszy ci sie ze sprzedaza ale postaram sie w najblizszych dniach podjechac do ciebie rzucic na nie okiem :wink4:

Opublikowano

za niedługo nic tylko dziennie jakiś spot będzie..w każdej wsi :tongue4:

wies Rybnik troche mieszkancow ma to czemu by nie :tongue4:

no to gratulacje z pomysłu i realizacji, frekwencja większa niż na spotach w Łodzi :gwizdanie: a ŁDZ to już spore miasto :)

Opublikowano

a ŁDZ to już spore miasto :)

Nooooo

Opublikowano

O pierwszym spocie nie było rozgłaszane że tak powiem "jawnie" z obawą o zerowe zainteresowanie , teraz jak już mamy wątek to myślę , że za niedługo będzie większa ekipa na spotach w Rybniku niż w Gliwicacha na pewno niż w Jastrzębiu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Robert optymista z ciebie :decayed:

Cabriofan foty :good:

Opublikowano
  • Autor

moze zaloze osobny temat i tam bedziemy umieszczac fotki ze spotow w Rybniku :?:

Opublikowano

dobra robota Arek :wink4: oby tak dalej :good:

Opublikowano

moze zaloze osobny temat i tam bedziemy umieszczac fotki ze spotow w Rybniku :?:

Witam :hi:

Na razie niech są tu a jak się uzbiera trochę więcej to wtedy może jakiś temat zrobisz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobra robota Arek :wink4: oby tak dalej :good:

:notworthy:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 21:13_________________________________________________

Na razie niech są tu a jak się uzbiera trochę więcej to wtedy może jakiś temat zrobisz

oki :wink4:

Opublikowano

dobra robota Arek :wink4: oby tak dalej :good:

:notworthy:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 21:13_________________________________________________

Na razie niech są tu a jak się uzbiera trochę więcej to wtedy może jakiś temat zrobisz

oki :wink4:

Jak Wam sie spoty rozkręcą i zrobi sie swojsko to nawet swoim nissankiem kiedyś wpadne po drodze przy okazji... :wink4: poznac ekipe

Opublikowano

No Arku juz od dawna dziwilem sie, czemu nie spotow w Rybiku :good: , tylko zastanawia mnie czemu APU-owca nie bylo czy. Pucek :mysli:

Opublikowano

O pierwszym spocie nie było rozgłaszane że tak powiem "jawnie" z obawą o zerowe zainteresowanie , teraz jak już mamy wątek to myślę , że za niedługo będzie większa ekipa na spotach w Rybniku niż w Gliwicach a na pewno niż w Jastrzębiu :tongue4:

życzę Wam tego :hi:
Opublikowano

:hi:

O pierwszym spocie nie było rozgłaszane że tak powiem "jawnie" z obawą o zerowe zainteresowanie , teraz jak już mamy wątek to myślę , że za niedługo będzie większa ekipa na spotach w Rybniku niż w Gliwicach a na pewno niż w Jastrzębiu :tongue4:

:foch:

:decayed: :decayed: :decayed:

No :confused4:, u nas lichawo :bicz: z chętnymi na spoty.

Podlecę do Was na zlocik przy najbliższej okazji :cool1:

Opublikowano

O pierwszym spocie nie było rozgłaszane że tak powiem "jawnie" z obawą o zerowe zainteresowanie , teraz jak już mamy wątek to myślę , że za niedługo będzie większa ekipa na spotach w Rybniku niż w Gliwicach a na pewno niż w Jastrzębiu :tongue4:

No tak jakieś marzenia trzeba mieć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzieki jeszcze raz wszystkim za wsparcie moralne :notworthy:

a tak swoja droga mam pytanie:

panowie kto sie pisze na jutrzejszy wypad na spota do Gliwic :?:

Opublikowano

dzieki jeszcze raz wszystkim za wsparcie moralne :notworthy:

a tak swoja droga mam pytanie:

panowie kto sie pisze na jutrzejszy wypad na spota do Gliwic :?:

ja sie pisze :tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.