Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgagę mam jak ch** od browarów i grilla :sick3:

Na pewno nie od browarów tylko z grilla :mysli:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
słuszna uwaga co do tej tablicy rej. tongue4 da się zrobić

no to czekam na duplikat :naughty:

Jutro Arek ci to podeśle :decayed: zobaczę czy zrobię ogólnie to bo nie wiem czy się jutro wyrobie ale zrobić napewno to zrobię :tongue4:

Opublikowano

Na pewno nie od browarów tylko z grilla :mysli:

Od browarów też :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Zgagę mam jak ch** od browarów i grilla :sick3:

Na pewno nie od browarów tylko z grilla :mysli:

czyli za malo wypiles :decayed:

Opublikowano

Zgagę mam jak ch** od browarów i grilla :sick3:

no pogoda dopisuje :naughty: oby jak najdłużej :good:

Opublikowano
  • Autor
słuszna uwaga co do tej tablicy rej. tongue4 da się zrobić

no to czekam na duplikat :naughty:

Jutro Arek ci to podeśle :decayed: zobaczę czy zrobię ogólnie to bo nie wiem czy się jutro wyrobie ale zrobić napewno to zrobię :tongue4:

nie spieszy sie :wink4:

Opublikowano

no pogoda dopisuje :naughty: oby jak najdłużej :good:

:good:

Opublikowano

Od browarów też :cool1

W życiu, zaszkodzić może tylko jedzenie albo zapitka. :sick3:

Opublikowano

Siema Panowie... :hi:

A-rek Wiesz jak tam ekipa pojechała w kamieniu??? Chodzi mi o Clime i Chrisa????

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Mario tak jak ci odpisalem na Katowickich Klima I miejsce, Sajmon najlepszy czas w elminacjach potem problemy, a Chris odpoczywa na wyspach :>

Opublikowano

:hi:

Mario tak jak ci odpisalem na Katowickich Klima I miejsce, Sajmon najlepszy czas w elminacjach potem problemy, a Chris odpoczywa na wyspach :>

No to spoko... Klima pewnie zadowolony ale z tego co słyszałem to konkurencja ponoc średnia... ważne że puchar zgarnoł a to się liczy... Gratki tam dla niego :good: :good:

Opublikowano

Jesli nic mi nie stanie na przeszkodzie przyjade sie zapoznac z klubowiczami jako ze ja nowy na forum i nowy uzytkownik a4 :)

Opublikowano
  • Autor

Jesli nic mi nie stanie na przeszkodzie przyjade sie zapoznac z klubowiczami jako ze ja nowy na forum i nowy uzytkownik a4 :)

zapraszamy :good:

Opublikowano

Jesli nic mi nie stanie na przeszkodzie przyjade sie zapoznac z klubowiczami jako ze ja nowy na forum i nowy uzytkownik a4 :)

Wpadaj jak najbardziej :>

PS. Arek tutaj masz poprawioną fotkę : 1post.th.jpg

Opublikowano
  • Autor
PS. Arek tutaj masz poprawioną fotkę

juz zmienione :good:

panowie jak tam zyjecie :?:

Opublikowano

hejka panowie

jestem tu nowy, od paru dni dopiero mam a4. Czy któryś z was ma VAGa abym mógł podjechac i sprawdził by mi autko, bo mam wrażenie jakby po ostatnim tankowaniu troszke osłabła ;/

pozdrawiam

Opublikowano

hejka panowie

jestem tu nowy, od paru dni dopiero mam a4. Czy któryś z was ma VAGa abym mógł podjechac i sprawdził by mi autko, bo mam wrażenie jakby po ostatnim tankowaniu troszke osłabła ;/

pozdrawiam

Podjedź na najbliższego spota, zapoznaj się z kolegami, ... - to najprostsza droga do rozwiązania twojej zagadki :wink4:

PS. Gdzie tankowałeś ? Zmień stację :wink4:

Opublikowano

hejka panowie

jestem tu nowy, od paru dni dopiero mam a4. Czy któryś z was ma VAGa abym mógł podjechac i sprawdził by mi autko, bo mam wrażenie jakby po ostatnim tankowaniu troszke osłabła ;/

pozdrawiam

A ile dajesz ? hyhy.. :polew::decayed:

Opublikowano

A ile dajesz ? hyhy.. :polew::decayed:

Dokładnie :good:

Jak chcesz pomocy (nieodpłatnej) musisz się troszkę więcej wysilić, nie ma tak, że podjeżdżasz na spota albo do kogoś do domu i "za darmochę" ktoś VAGuje Ci auto a po Tobie "słuch zanika" i pojawiasz się dopiero wtedy jak znowu potrzebujesz pomocy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hejka panowie

jestem tu nowy, od paru dni dopiero mam a4. Czy któryś z was ma VAGa abym mógł podjechac i sprawdził by mi autko, bo mam wrażenie jakby po ostatnim tankowaniu troszke osłabła ;/

pozdrawiam

nie licz na darmowe VAG'owanie na pierwszym spocie ale na spoty zapraszamy.

co do twojego problemu.... gdzie tankowales :?: masz auto na pompowtryskach wiec musisz lac rope dobrej jakosci

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.