Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert, a zaprosiles nowego wlasciciela na forum :cool1:

Nie :embarrassed:

Ale to dłuższa historia :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie nie pracuje ktos w Providencie bo potrzebuje szybkiej gotowki :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159248.0

Tak jako windykator. :kox:

Opublikowano

zagraj w totka :naughty:

Opublikowano

zagraj w totka :naughty:

pożycz od tej osoby która wczoraj wygrała w dużym lotku na koncie ma 13 baniek :slina:

Opublikowano

masz jeszcze jedną opcję z*****rdol :polew:

Opublikowano

Arek, ja, ja ci pożyczę :naughty: pierdzielił nie jadę do niemców po autko. :confused4:

Ale mnie szwagier wk***ił. :sorry: pier**lone polskie niemce

Ale taki h*j i tak se kupie i pojadę sam. :bokser:

Opublikowano

Arek, ja, ja ci pożyczę :naughty: pierdzielił nie jadę do niemców po autko. :confused4:

Ale mnie szwagier wk***ił. :sorry:

Wiesiek nie poddawaj się znajdziesz swoją perełkę :good:

Opublikowano

Dobranoc bo do roboty z rańca trza się brać. :no:

Opublikowano

Dobranoc bo do roboty z rańca trza się brać. :no:

Dobranoc ja też na rano idę :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Ale mnie szwagier wk***ił. :sorry: pier**lone polskie niemce

Tak to już jest , miałem podobnie ... jak przyjadą do Polski to jesteśmy najlepszymi kumplami , ale jak pojadą z powrotem do Niemiec to Cię mają głęboko w piździe :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

panowie nie pracuje ktos w Providencie bo potrzebuje szybkiej gotowki :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159248.0

hahaha widzialem je juz wczesniej :tongue4: ale Arek nie potrzebujesz gotowki bo one sa do.. sedana :naughty::polew: :polew: :polew:

Wieskowi sie przydaja :gwizdanie: do jego nowej fury jak znalazl :>

Opublikowano
  • Autor

:hi:

ale Arek nie potrzebujesz gotowki bo one sa do.. sedana

to nie problem, wszystko da sie wyrezac :naughty:

zerknijcie , może ktoś byłby chętny http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159148.0

to juz drugie forum na ktorym spotykam ten temat i nie wiem o co chodzi :mysli: moja zona pracuje juz 4 lata na Bliskiej i jakos nigdy nie slyszala o czyms takim wiec...... :gwizdanie:

Opublikowano

to juz drugie forum na ktorym spotykam ten temat i nie wiem o co chodzi :mysli: moja zona pracuje juz 4 lata na Bliskiej i jakos nigdy nie slyszala o czyms takim wiec...... :gwizdanie:

BIZNESTANK >>> http://flota.orlen.pl/cgi-bin/portal1.exe/portal/ep/home.do?goFailToMe=browse&flota2=true&pageTypeId=16873&channelId=-28621

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.