Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jednak byłem bliżej niż ty :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Robert ja jezdze :wink4:

Opublikowano

co jeździsz ?

Opublikowano

palcem po klawiaturze :gwizdanie:

Opublikowano

palcem po klawiaturze :gwizdanie:

ty to masz wyrabowane :gwizdanie:

:kox:

Opublikowano

co jeździsz ?

pirelli snow sport 210 205/55/16... ciche niby fajne szybkie ale w ciezkich warunkach w sniegu srednio zadowolony z nich bylem.. pewnie wlasnie przez ten "autostradowy" bieznik.. no i nie kupowalem nowek.. tylko 06r ..[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:33_________________________________________________

palcem po klawiaturze :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tylko nie kupujcie firestone :sick3: straszna porażka

Opublikowano
:hi: ponownie Panowie poczytałem i s...m do roboty bo już czas :disgust:
Opublikowano

autostradowy bieżnik ???

http://img826.imageshack.us/img826/1271/15879066.jpg

[br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________

:hi: ponownie Panowie poczytałem i s...m do roboty bo już czas :disgust:

:siema:

Opublikowano

tylko nie kupujcie firestone :sick3: straszna porażka

dokladnie :no:

tata mial winterhawki i fura mu z garazu nie umiala wyjechac :P a ja pod ta sama gorke vectra na fuldach montero elegancko bez poslizgu :gwizdanie: a teraz widzialem "nowy" bieznik jakies firestone to na oko widac ze ze sniegiem to on nie bedzie wspolgrac :rolleyes:

Opublikowano

tylko nie kupujcie firestone :sick3: straszna porażka

chciałem kupić Michały ale za***iście drogie :thumbdown: miałem przedtem 15" , ale między 15" a 16" prawie 150 pln różnicy za michały :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Kurde musze kiedys w koncu trafić jak ktoś bedzie jak bede mial czas :> :witch: :witch:

Opublikowano

poza tym że jest mega cicha i dobra na wodzie to śnieg nie dla niej polecam good year :good:

Opublikowano

tak Robert mam wlasnie te pirelli.. asymetryczny bieznik snow sport..

"autostradowy" to dla mnie opona ktora wyglada bardzo podobnie jak letnia tak se je nazywam po prostu..

tylko wiem wiem Ty byles zadowolony z micheline alpine - ja mam je w sluzbowych zafirze i astrze 3 tylko nie wiem ktore - kupowane w 2006roku nowki.. i na rozmiarze 205/55/16 srednio w tych autach jezdza.. podobnie jak te pirelli u mnie..

wiem wiem.. ja mam po prostu takie doswiadczenia - w firmie mamy 15 roznych aut - 10czasem jezdze.. mam po prostu porownanie.. jedne z lepszych na jakich jezdzilem zima to.. mabor :polew: bieznik masakra jak z traktora w oplu combo 175R14 i w sniegu i syfie blocie pieknie dra po prostu.. ale do sibie tego rodzaju opon nie kupie bo maja za maly indeks i poza tym przy szybszej jezdzie pewnie raz dwa by ich nie bylo

Opublikowano

dobra spadam bra noc wszystkim :hi:

Opublikowano

za***iste oponki to Vredestein , miałem kiedyś i polecam :good:

Opublikowano

dobra spadam bra noc wszystkim :hi:

ja tez sie poamlu bede zbieral :hi:

Opublikowano

dobra spadam bra noc wszystkim :hi:

:hi:

Trzeba było się uczyć :gwizdanie:

:tongue4:

Opublikowano

za***iste oponki to Vredestein , miałem kiedyś i polecam :good:

no wlasnie zastanawialem sie nad senssata na lato i nawet na jakies aukcji mialem kupowac w tym roku :gwizdanie:

ale kumpel dzwonil i wzialem uzywki bridgestone potenza od niego :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.