Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taka robote miec komp kawa i nic do robienia :slina

Lata praktyki :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba rekord :kox:

58471602.th.jpg

:good: :good: :good:

Opublikowano

JAK TAK BĘDZIECIE DUŻO PISAĆ TO NA TYDZIEŃ 100 :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba rekord :kox:

58471602.th.jpg

:good: :good: :good:

wkoncu przechodzila 300tka kazdy chcial to zobaczyc :gwizdanie:

Opublikowano

No to już była 301 :wink4:

Opublikowano

Arek zrób pełną listę i może umieść w pierwszym poście

Opublikowano
  • Autor
taka robote miec komp kawa i nic do robienia

jak mam II zmiane i wszystko jest zrobione to mam chwile czasu :gwizdanie:

dzwonilem wlasnie o domek, mamy zarezerwowane i jutro jade wplacic zaliczke :good:

Opublikowano

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

Opublikowano

W benzynie nie ma dwumasy[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:06_________________________________________________Arek to rób liste

podalem swoj przyklad tylko

no dokladnie dobrze dobrze ze podales... zawsze to orietnacyjnie to znow wszyscy wiecej wtedy wiemy :wink4:

ale Decks ile masz przebiegu ze sprzeglo robiles i jak to sie w ogole objawialo? :naughty:

bo mi powiedzieli ze cos jakos wczesnie mi to sprzeglo padlo :no: co prawda to akurat padlo nie wiem kiedy i czemu i dokladnie w jakich okolicznosciach :gwizdanie:

ale po prostu na pewno sie zuzylo ;(

Opublikowano
taka robote miec komp kawa i nic do robienia

jak mam II zmiane i wszystko jest zrobione to mam chwile czasu :gwizdanie:

dzwonilem wlasnie o domek, mamy zarezerwowane i jutro jade wplacic zaliczke :good:

Arek jesteś the best :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

a kto to WILMA? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Arek zrób pełną listę i może umieść w pierwszym poście

:good:

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

no mnie tez i sprawdzilem w profilu ze jakis kolega z bardzo daleka :gwizdanie:

Opublikowano

Wilma ujawnij się :przebiegly:

Opublikowano

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

dokladnie mnie tez :wink4:

powiem Wam tylko ze jak probuje nadrobic najpierw spam od 1strony :gwizdanie: to jeszcze czeka nas dluuuugo zanim sie przywita :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzwonilem wlasnie o domek, mamy zarezerwowane i jutro jade wplacic zaliczke :good:

To jak Arek "Kotwica" ostatecznie ?

Kiedy sie "policzymy" na Spocie czy dowieźć Ci kaskę , wiesz domek + te żarcie ( chyba że ktoś inny żarcie zamówi ) :?:

Opublikowano

Ale nurtuje mnie cały czas pytanie : Kto to jest Wilma :?: :?: :?: :?: :hi:

dokladnie mnie tez :wink4:

powiem Wam tylko ze jak probuje nadrobic najpierw spam od 1strony :gwizdanie: to jeszcze czeka nas dluuuugo zanim sie przywita :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dzwonilem wlasnie o domek, mamy zarezerwowane i jutro jade wplacic zaliczke :good:

To jak Arek "Kotwica" ostatecznie ?

Kiedy sie "policzymy" na Spocie czy dowieźć Ci kaskę , wiesz domek + te żarcie ( chyba że ktoś inny żarcie zamówi ) :?:

Jak zamówimy z hajdy to płacimy na miejscu po przywozie

Opublikowano

I Wilma uciekła/uciekł :gwizdanie:

[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 19:23_________________________________________________

Jak zamówimy z hajdy to płacimy na miejscu po przywozie

To spoko :good:

A za domek Arek dowieźć Ci szmal czy na spocie się policzymy ?

Opublikowano

:siema:

Masakra ale się naczytałem :kox: :>

Opublikowano
taka robote miec komp kawa i nic do robienia

jak mam II zmiane i wszystko jest zrobione to mam chwile czasu :gwizdanie:

dzwonilem wlasnie o domek, mamy zarezerwowane i jutro jade wplacic zaliczke :good:

Arek jesteś the best :notworthy: :notworthy: :notworthy:

No Arek

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.