Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Później jeszcze musicie pościągać troszkę aktualizacji żeby wszystko śmigało , ja mam aktualnie AUDI 843 , VW 843 , Skoda 377, Seat 371 ... a dawno nie sprawdzałem czy nie ma nowych :wink4:

się będzie ściągało :wink4::notworthy:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale sucza :naughty::slina:

Opublikowano

Ale sucza :naughty::slina:

Wolę Farnę

Audi i VW już chyba 845

Opublikowano
  • Autor

ja dopiero co wróciłem z SCC, fajne tam maja dziś promocje :gwizdanie:

TeDe wieśniak :thumbdown:

Opublikowano

ja dopiero co wróciłem z SCC, fajne tam maja dziś promocje :gwizdanie:

TeDe wieśniak :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:33_________________________________________________Szybko to nowe ojro wydajesz :tongue4:

Opublikowano

Wiesiek jutro biorę tą 5066 HD , dogadałem się z Pablem :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Szybko to nowe ojro wydajesz :tongue4:

takie życie :decayed:

Opublikowano
Szybko to nowe ojro wydajesz :tongue4:

takie życie :decayed:

:good:
Opublikowano

Pioter sprawdzałem tą AXĘ z podaniem nr. Twojej polisy , samo OC 354 złoty na rok ( bez podania tego nr. 384 złote ) , dla porównania PZU 598 złoty na rok ( mam 60 % zniżki )

Opublikowano

:hi: spamery :decayed: :decayed: :wink4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:54_________________________________________________

Pioter sprawdzałem tą AXĘ z podaniem nr. Twojej polisy , samo OC 354 złoty na rok ( bez podania tego nr. 384 złote ) , dla porównania PZU 598 złoty na rok ( mam 60 % zniżki )

czyli :good::cool1:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:56_________________________________________________Tomasz ,Artur a Wy gdzie ubezpieczacie fury?
Opublikowano

Zapewne PZU jak AC płacą :wink4:

Opublikowano

Artur 16:30 :good: :good:

:good: tez na chwilka podjada[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:01_________________________________________________

Zapewne PZU jak AC płacą :wink4:

:mysli: no ciekawe wszystko możliwe ,tylko po co przepłacac??/ :gwizdanie:
Opublikowano

Ja też może z 15 minut wcześniej będę :wink4:

[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:03_________________________________________________

:mysli: no ciekawe wszystko możliwe ,tylko po co przepłacac??/ :gwizdanie:

No ja jakbym już AC płacił to nigdzie indziej tylko w PZU :cool1:

Opublikowano

PZU to juz dawno :thumbdown: została tylko legenda :decayed:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:07_________________________________________________

Ja też może z 15 minut wcześniej będę :wink4:

Jo tam jada umyc tez autko[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:09_________________________________________________ :hi: do zobaczenia na spocie

Opublikowano

Ja wczoraj myłem :kox:

Opublikowano

Zaroz tam byd po siateczka

Opublikowano

hejka

mnie znowu nie bedzie.. Kazdy weekend prawie wyjezdzam do swidnicy badz opola..

Opublikowano

Dzieki za spota.

Tomek siateczka OK :good:

spadam narka :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota karlusy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja również dzięki :notworthy: kolejny raz frekwencja na duży plus :naughty:

Siemian dzięki za poświęcony czas :good:

Tolek twoja B6 jest mega :kox: jak będziesz sprzedawał to ja jestem pierwszy w kolejce do jej kupna :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.