Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już to pisałem :gwizdanie: :tongue4: :>

:good::wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Robercik jjak ,tam ,jeszcze Cię trzimie?? :naughty: :naughty: :polew::kox:

Opublikowano

Teraz już lepiej :wink4: Ale jak wstałem o 14:00 :decayed: miałem jeszcze niezła bombę :kox:

Opublikowano

masz do tej pory pewnie

Opublikowano

Teraz już lepiej :wink4: Ale jak wstałem o 14:00 :decayed: miałem jeszcze niezła bombę :kox:

To znaczy,że pospotowa impra się udała :good: :good: :good::cool1::polew:
Opublikowano

wódeczka task szybko nie odparowywuje z ciała ,wiem jak ja ostatnio się czułem[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________z Robertem nie ma żartów :gwizdanie:

Opublikowano

Arturku ,a Ty dzis też cosik popijasz? ---"task",czy Ci się palce omskły na klawiaturze? :naughty::polew: :polew: sory ,że się czepiam :decayed:

Opublikowano

:decayed:

masz u mnie w duzym pokoju podgląd :?: :mysli::good:

Opublikowano

ide po bronka,bo się skończył,no i zapalic :beer1: :palacz:

Opublikowano

pochwal się- foty please :naughty:

Tylko link do aukcji, ale jest OK :!:

http://otomoto.pl/bmw-320-d-kozak-bezwypadkowy-C17774514.html

Teraz już lepiej :wink4: Ale jak wstałem o 14:00 :decayed: miałem jeszcze niezła bombę :kox:

Kurna Robert ja o 9.40 byłem już z zięciem w Katowicach, co prawda on prowadził ale źle nie było.

Jeszcze raz dięki dla Was za przyjęcie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Coś Ty jeszcze w siebie wlał może browca :?:

Opublikowano

:decayed:

masz u mnie w duzym pokoju podgląd :?: :mysli::good:

:polew: :polew: :polew: -nieeeee znam to z autopsji-jak za dużo ,to występują błędy w pisowni :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano

wódeczka task szybko nie odparowywuje z ciała ,wiem jak ja ostatnio się czułem[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:18_________________________________________________z Robertem nie ma żartów :gwizdanie:

Eeee tam już była poprawka po wczorajszym, na autko :kox:

Opublikowano

Coś Ty jeszcze w siebie wlał może browca :?:

No sam nie wiem czemu takiego kaca miałem :mysli: Nic więcej nie piłem :wink4:

Opublikowano

Coś Ty jeszcze w siebie wlał może browca :?:

No sam nie wiem czemu takiego kaca miałem :mysli: Nic więcej nie piłem :wink4:

Robert po prostu zły dzień i tyle

Opublikowano

Wiesiek Beemka fajna , mi osobiście też się podoba E46 , tylko środek ma taki sobie ( jak wszystkie zresztą auta z pod tego znaczka ) :wink4:

[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 21:34_________________________________________________

Robert po prostu zły dzień i tyle

No chyba tak :wink4: Czasami nic się nie dzieje na drugi dzień a czasami właśnie mam takiego mega kaca

Opublikowano

Wiesiek Beemka fajna , mi osobiście też się podoba E46 , tylko środek ma taki sobie ( jak wszystkie zresztą auta z pod tego znaczka ) :wink4:

Jest Ok

Powiem że jestem mile zaskoczony, no i miejsca więcej niż w mojej, szczególnie z z tyłu

Opublikowano

Oby jeździło wozidełko :good:

Opublikowano

Oby jeździło wozidełko :good:

Dokładnie :good:

Nic spadam spać bo rano trza wstać :wink4:

Nara :hi:

Opublikowano

No chyba tak :wink4: Czasami nic się nie dzieje na drugi dzień a czasami właśnie mam takiego mega kaca

Spoks następnym razem znowu weżniemy :good: STOCK

I będzie OK

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.