Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzosu i ja zrobiliśmy wczoraj mini spot pod blokiem:D

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Z roboty

Fajne fotki z impry :good:

Opublikowano

właśnie ja już pakuję wszystkie foty i filmiki i zaraz udostępnię :wink4:

Opublikowano

właśnie ja już pakuję wszystkie foty i filmiki i zaraz udostępnię :wink4:

może lepiej nie :gwizdanie:

Opublikowano

właśnie ja już pakuję wszystkie foty i filmiki i zaraz udostępnię :wink4:

może lepiej nie :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

I tak nikt nie przebije siemiana :kox:

Opublikowano

właśnie ja już pakuję wszystkie foty i filmiki i zaraz udostępnię :wink4:

może lepiej nie :gwizdanie:

:> :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 08:22_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

I tak nikt nie przebije siemiana :kox:

to fakt :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:hi: z rana

Robert najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń ode mnie i Natalii :drunk:

świetne zdjęcia :good:

panowie mam mały problem

od jakiegoś tygodnia może dwóch rano gdy wsiadam go samochodu (samochód stoi na dworze) odpalam samochód, a wspomaganie jest zablokowane (bardzo ciężko kręci się kierownicą). dopiero po kilku obrotach w prawo i lewo popuszcza i już działa ok chociaż mam wrażenie, że przez pierwszych kilka km wspomaganie chodzi ciężej. potem do końca dnia jest już wszystko ok nawet gdy samochód stoi kilka godz na parkingu.

takie rzeczy dzieją się tylko po nocnym postoju :confused4:

pomoże ktoś :?:

Opublikowano

jak tam wyglada Twoj plyn do wspomagania?

mozliwe że pompa przysiada i dopiero po jakims czasie sie rozkreca i daje odpowiednie ciśnienie...

Opublikowano

Robert najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń ode mnie i Natalii :drunk:

Dzięki :wink4:

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 08:33_________________________________________________Ja na razie spadam :hi:

Opublikowano

kto wie gdzie można wrzucić na strone plik o pojemności 700MB :gwizdanie:

Opublikowano

panowie mam mały problem

od jakiegoś tygodnia może dwóch rano gdy wsiadam go samochodu (samochód stoi na dworze) odpalam samochód, a wspomaganie jest zablokowane (bardzo ciężko kręci się kierownicą). dopiero po kilku obrotach w prawo i lewo popuszcza i już działa ok chociaż mam wrażenie, że przez pierwszych kilka km wspomaganie chodzi ciężej. potem do końca dnia jest już wszystko ok nawet gdy samochód stoi kilka godz na parkingu.

takie rzeczy dzieją się tylko po nocnym postoju :confused4:

pomoże ktoś :?:

:hi:

Najpierw wymień płyn bo to najtańsze, a później się obada.

Opublikowano
  • Autor

płyn był wymieniany na ori w zeszłym roku razem z regeneracja magłownicy. na magiel mam jeszcze gwarancje tydzień a tu zaczynają się takie przeboje :wallbash:

Opublikowano

płyn był wymieniany na ori w zeszłym roku razem z regeneracja magłownicy. na magiel mam jeszcze gwarancje tydzień a tu zaczynają się takie przeboje :wallbash:

No to jazda do warsztatu nawet nie czekaj

Opublikowano

Wczoraj zapodałem letnie gumy , ale ujowo się jeździ na takich laczach :wallbash:

Opublikowano

Wczoraj zapodałem letnie gumy , ale ujowo się jeździ na takich laczach :wallbash:

Ja mam tylko 205 kierunkowe i już muszę kiere trzymać bo po koleinach ciąga :chytry:

Opublikowano

Arek zajrzyj tu >>> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109083.0;highlight=brak+wspomagania , jak masz gwarancję to bym się nie zastanawiał , niech Ci magiel wymienią na inny ... wiem , że to kupa roboty ale ... za chwilę gwarancja się skończy :kwasny:

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 10:54_________________________________________________

Ja mam tylko 205 kierunkowe i już muszę kiere trzymać bo po koleinach ciąga :chytry:

Ja mam teraz 235 :decayed:

205 też lekko ściągały w koleinach ale w porównaniu z tymi to Pikuś :disgust:

Opublikowano

Ja mam teraz 235 :decayed

No i po co ,widzisz jak sie mu nas jeździ ,drogi na psa.

Opublikowano

No i po co ,widzisz jak sie mu nas jeździ ,drogi na psa.

Takie były już na felgach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.