Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiesku na samodzielny montaz nie ma szans, raz ze my klepiemy do tego tylko elektronike a reszte robi wlasciciel marki :D no i cale programowanie procesora itd lezy po jego stronie. dowiem sie o cene, napisze po niedzieli :)

:good:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to my będziemy musieli pogadać :decayed::naughty:

a co tam potrzebujesz?

chodzi o ori sub z audi o przerobienie wtyczki i cos tam jeszcze jest zjebane ale niewiem co :>

Opublikowano

zakurzyłem teraz i znów mętlik w głowie :kox:

Czekam aż córa przywiezie czteropak :slina:

Opublikowano

to my będziemy musieli pogadać :decayed::naughty:

a co tam potrzebujesz?

chodzi o ori sub z audi o przerobienie wtyczki i cos tam jeszcze jest zjebane ale niewiem co :>

Pomyslimy:)

Opublikowano

zakurzyłem teraz i znów mętlik w głowie :kox:

Czekam aż córa przywiezie czteropak :slina:

hehe to się nazywa wychowanie :decayed:

Opublikowano

zakurzyłem teraz i znów mętlik w głowie :kox:

Czekam aż córa przywiezie czteropak :slina:

hehe to się nazywa wychowanie :decayed:

Te synek ciesz się że ona przywiezie inaczej Ty byś jechał :polew:

Opublikowano

zakurzyłem teraz i znów mętlik w głowie :kox:

Czekam aż córa przywiezie czteropak :slina:

hehe to się nazywa wychowanie :decayed:

Te synek ciesz się że ona przywiezie inaczej Ty byś jechał :polew:

tatuś, synek nie jest w stanie prowadzić jeszcze samochodu :decayed:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 13:56_________________________________________________jaki ojciec taki syn hahahahahha :decayed:

Opublikowano

zakurzyłem teraz i znów mętlik w głowie :kox:

Czekam aż córa przywiezie czteropak :slina:

hehe to się nazywa wychowanie :decayed:

Te synek ciesz się że ona przywiezie inaczej Ty byś jechał :polew:

tatuś, synek nie jest w stanie prowadzić jeszcze samochodu :decayed:

Dlatego zwolniony zostałeś z zaopatrzenia :>

Opublikowano

:> Daniel mówiłem ,że posypią się zamówienia :naughty::wink4:

Opublikowano

Niedaleko pada jabłko od jabłoni :gwizdanie:

Opublikowano

:> Daniel mówiłem ,że posypią się zamówienia :naughty::wink4:

okaże się jak uzgodnie cene :D

Opublikowano

:> Daniel mówiłem ,że posypią się zamówienia :naughty::wink4:

okaże się jak uzgodnie cene :D

No właśnie

Opublikowano
  • Autor

Siema Rybniczanie... :hi:

A-rek masz linka do tej imprezy w Rothenburgu??? Bo z tego co pamietam to chyba Ty wklejałes bardzo fajne info na temat tej imprezy... a nie umiem tego teraz znaleź....

nie wiem czy o to ci chodzi :)

http://www.cult-style.de/index2.php?language=en&action=cs

Blant dobrze że te felgi się sprzedały bo są :sick3:

Opublikowano

:hi:

Prezesie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Prezesie

:hi:Wieśku

Opublikowano

Pany zrobcie mi prosze screen głównej forum bo cholera nie mam kategorii zloty ;/

Opublikowano

Blant dobrze że te felgi się sprzedały bo są :sick3:

jak tak mówisz :> :wink4:

to Arku na kiedy sie umawiamy bo jutro jade autem do roboty i bede tak o 15 w doma

Opublikowano
  • Autor

to Arku na kiedy sie umawiamy bo jutro jade autem do roboty i bede tak o 15 w doma

jeszcze nie wiem jak jutro z czasem się wyrobie ale obiecuję że jutro się zdzwonimy :embarrassed:

Opublikowano

to Arku na kiedy sie umawiamy bo jutro jade autem do roboty i bede tak o 15 w doma

jeszcze nie wiem jak jutro z czasem się wyrobie ale obiecuję że jutro się zdzwonimy :embarrassed:

:good:

Opublikowano

Blant dobrze że te felgi się sprzedały bo są :sick3:

mi też nie bardzo podchodzą :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.