Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robert. ma z B6 ..kto ma ramie wycieraczki tył z Q5 do sprzedania ? :)

ASO :cool1: komplet ok 150zł

Oddam za połowę ceny podanej przez Tomka :wink4:

A to nie zakładasz tego :blink:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 19:05_________________________________________________

Kotleta ześ odgrzał :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesiek teraz takie coś mi wyskakuje w VAG'u i dalej nie łączy się z autem , inne port COM nie komunikują się w ogóle

87793577.jpg

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:45_________________________________________________Nie znalazł go lub niegotowy jest ? Tyle z tego zrozumiałem :mysli:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:56_________________________________________________Po instalacji sterowników

74277040.jpg

Trzeba sie ugodac i to opanowac :cool1:

Kotleta ześ odgrzał :decayed:

No ale zaczynają się brać za to

Opublikowano

Kotleta ześ odgrzał :decayed:

No ale zaczynają się brać za to

No i prawidłowo :baseball:

Opublikowano

Spadam na chate nartki :hi:

Opublikowano

roberto kiedy walnymy jakiego krupnika ?

Jestem "otwarty" na wszelkiego rodzaju propozycje :naughty::wink4:

PS. Ale jest warunek , że mnie nie pobijesz :rolleyes:

:tongue4:

:hi: A drugi warunek-jak w końcu na spocie się Pojawisz Badboy :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:04_________________________________________________
Drogo i inny wzór firma jak najbardziej :good::wink4:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:11_________________________________________________

:hi: :hi:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 09:32_________________________________________________Piotrze :naughty:http://moto.allegro.pl/porsche-8-5x19-10x19-okazja-i1599818174.html

Bardzo ładne , ale w codziennym użytkowaniu 17-tki zapodam max :wink4: I wolałbym Audi :cool1:
Opublikowano

Wiesiek teraz takie coś mi wyskakuje w VAG'u i dalej nie łączy się z autem , inne port COM nie komunikują się w ogóle

87793577.jpg

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:45_________________________________________________Nie znalazł go lub niegotowy jest ? Tyle z tego zrozumiałem :mysli:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:56_________________________________________________Po instalacji sterowników

74277040.jpg

Trzeba sie ugodac i to opanowac :cool1:

Według mnie niestety kabelek padł , podłączałem , instalowałem go na innym laptopie i to samo jest , jedynie VAG-COM go wykrywa , poza tym nie łączy się też z A3 teścia

Opublikowano

Wiesiek teraz takie coś mi wyskakuje w VAG'u i dalej nie łączy się z autem , inne port COM nie komunikują się w ogóle

87793577.jpg

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:45_________________________________________________Nie znalazł go lub niegotowy jest ? Tyle z tego zrozumiałem :mysli:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 18:56_________________________________________________Po instalacji sterowników

74277040.jpg

Trzeba sie ugodac i to opanowac :cool1:

Według mnie niestety kabelek padł , podłączałem , instalowałem go na innym laptopie i to samo jest , jedynie VAG-COM go wykrywa , poza tym nie łączy się też z A3 teścia

Jo Ci to już ostatnio godoł :gwizdanie:

Opublikowano

robert. ma z B6 ..kto ma ramie wycieraczki tył z Q5 do sprzedania ? :)

ASO :cool1: komplet ok 150zł

Oddam za połowę ceny podanej przez Tomka :wink4:

A to nie zakładasz tego :blink:

Mówiłem o ORI z [b6] :cool1:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:27_________________________________________________

Jo Ci to już ostatnio godoł :gwizdanie:

To nie jest ten 704 tylko zwykły KKL :cool1:

Nie wiem czy go nie rozjebałem "naprawą" 704 :mysli: wgrywanie eepromu itp. ... :mysli:

Opublikowano

Jo Ci to już ostatnio godoł :gwizdanie:

To nie jest ten 704 tylko zwykły KKL :cool1:

Nie wiem czy go nie rozjebałem "naprawą" 704 :mysli: wgrywanie eepromu itp. ... :mysli:

Tyś je psuja :tongue4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:43_________________________________________________

:witch: do roboty nartki :hi:

nara :hi:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 21:43_________________________________________________

Jo Ci to już ostatnio godoł :gwizdanie:

To nie jest ten 704 tylko zwykły KKL :cool1:

Nie wiem czy go nie rozjebałem "naprawą" 704 :mysli: wgrywanie eepromu itp. ... :mysli:

Tyś je psuja :tongue4:

No chyba ja :embarrassed::rolleyes::kwasny:

Opublikowano

wybiyro się kto jutro na żużel ida 3 roz w życiu :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 22:00_________________________________________________widza że nic tego to spadam :hi: podobno wiela atrakcji mo być jutro na żużlu :naughty:

Opublikowano

siemanko spamerzy :tongue4: :>

Opublikowano

siemanko spamerzy :tongue4: :>

:siema::hi:

Spamerzy i kto to mówi :gwizdanie:

Opublikowano

uczę się od najlepszych :gwizdanie: :cool1::naughty::decayed:

Opublikowano

siemanko spamerzy :tongue4: :>

no nie było nas kilka H i 3 strony naszkrobali

Artek thx za dzisio :):dance2: prawie dawałem rade za tobą :kox:

Opublikowano

siemanko spamerzy :tongue4: :>

no nie było nas kilka H i 3 strony naszkrobali

Artek thx za dzisio :):dance2: prawie dawałem rade za tobą :kox:

polecam sie :wink4:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 23:41_________________________________________________Logi w moim AKN'ie porobione :kox: ,nic tylko lać i śmigać :naughty::decayed:

Opublikowano

siemanko spamerzy :tongue4: :>

no nie było nas kilka H i 3 strony naszkrobali

Artek thx za dzisio :):dance2: prawie dawałem rade za tobą :kox:

polecam sie :wink4:[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 23:41_________________________________________________Logi porobione :kox: ,nic tylko lać i śmigać :naughty::decayed:

no mosz to zdrowe :good:
Opublikowano
:radocha:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.