Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

codziennie melisa pija :decayed:

lepij se trowy zakurz :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nooo ale Tomek niezły pomysł :gwizdanie: :cool1:

jutro muti bydzie kosić, to coś zakurza :decayed:

moga wpaść :naughty:

letko :naughty:

a zdąży to wysuszyć? mokrej nie lubia :no:

hmm... myśla że ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:02_________________________________________________

bardziej banan na pysku
w kiero strona?

w ta lepszo :>

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra spadom boch je zjebany po robocie :hi:

Opublikowano

... i nowe ulepszenia dzisio prziszły od koleżanki RS4 :naughty:

sam08411280x768.jpg

Ty zaś gupnij :gwizdanie: :naughty::rolleyes::slina:

Opublikowano

... i nowe ulepszenia dzisio prziszły od koleżanki RS4 :naughty:

sam08411280x768.jpg

Ty zaś gupnij :gwizdanie: :naughty::rolleyes::slina:

to teraz pojedzie jak gokart :naughty::kox:

Opublikowano

... i nowe ulepszenia dzisio prziszły od koleżanki RS4 :naughty:

sam08411280x768.jpg

Ty zaś gupnij :gwizdanie: :naughty::rolleyes::slina:

to teraz pojedzie jak gokart :naughty::kox:

Tyś je czysty świr :naughty::kox:

[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:08_________________________________________________

dobra spadom boch je zjebany po robocie :hi:

szczała :hi::wink4:

Opublikowano

... i nowe ulepszenia dzisio prziszły od koleżanki RS4 :naughty:

sam08411280x768.jpg

Ty zaś gupnij :gwizdanie: :naughty::rolleyes::slina:

to teraz pojedzie jak gokart :naughty::kox:

Tyś je czysty świr :naughty::kox:

doczkej jak bydzie gwint :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano

... i nowe ulepszenia dzisio prziszły od koleżanki RS4 :naughty:

sam08411280x768.jpg

Ty zaś gupnij :gwizdanie: :naughty::rolleyes::slina:

to teraz pojedzie jak gokart :naughty::kox:

Tyś je czysty świr :naughty::kox:

doczkej jak bydzie gwint :naughty: :naughty: :kox: :kox:

a ten sline ( 1BE ) chcesz spylić ? :gwizdanie: :rolleyes:

Opublikowano

a ten sline ( 1BE ) chcesz spylić ? :gwizdanie: :rolleyes:

Jeszcze nie wiem ale coś trzeba bydzie, bo już mi 1BA leży :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:12_________________________________________________Pany chce ktoś, bo chyba będa zamawiać :wink4:

http://allegro.pl/sonax-plyn-glinka-do-czyszczenia-lakieru-super-i1566726923.html

Opublikowano

a ten sline ( 1BE ) chcesz spylić ? :gwizdanie: :rolleyes:

Jeszcze nie wiem ale coś trzeba bydzie, bo już mi 1BA leży :gwizdanie:

Chętnie bym zabrał od Ciebie to 1BE ( chociaż nie wem czy było by P&P do mojej niuńki :mysli: ) :naughty::decayed::rolleyes:

Ja dziś ( wierz albo nie chciałem to zamawiać , ale znalazłem za 49 zł ... Megłajers duuużo droższy ) - BIORĘ 1 szt. :wink4::good:

Opublikowano

a ten sline ( 1BE ) chcesz spylić ? :gwizdanie: :rolleyes:

Jeszcze nie wiem ale coś trzeba bydzie, bo już mi 1BA leży :gwizdanie:

Chętnie bym zabrał od Ciebie to 1BE ( chociaż nie wem czy było by P&P do mojej niuńki :mysli: ) :naughty::decayed::rolleyes:

Aż tak dużej różnicy wagowej niema, więc ładnie by siadło :wink4:

Ja dziś ( wierz albo nie chciałem to zamawiać , ale znalazłem za 49 zł ... Megłajers duuużo droższy ) - BIORĘ 1 szt. :wink4::good:

Czyli już mamy przesyłkę tańszą :wink4: zastanawiałem się jeszcze nad tym http://www.all4auto.pl/bilt-hamber-auto-clay-soft-200g-glinka-lakieru-miekka-p-508.html ale na próbę ten z sonexa wystarczy :wink4:

Opublikowano

Tomek do tej glinki chcę jeszcze to >>> http://allegro.pl/sonax-wosk-mleczko-auto-politura-do-zmatowialych-i1566726725.html myślę że przesyłka i tak będzie taka sama :wink4:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:26_________________________________________________

Czyli już mamy przesyłkę tańszą :wink4: zastanawiałem się jeszcze nad tym http://www.all4auto.pl/bilt-hamber-auto-clay-soft-200g-glinka-lakieru-miekka-p-508.html ale na próbę ten z sonexa wystarczy :wink4:

Ja używam SONAX'a od kilku lat - za***ista firma w dobrych pieniążkach :wink4:

Np. ten koncentrat mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim >>> http://allegro.pl/sonax-plyn-do-spryskiwaczy-nano-koncentrat-na-25l-i1566726744.html używam już któryś rok :good:

Opublikowano

Tomek do tej glinki chcę jeszcze to >>> http://allegro.pl/sonax-wosk-mleczko-auto-politura-do-zmatowialych-i1566726725.html myślę że przesyłka i tak będzie taka sama :wink4:

Spoko, jutro zamówia i na piątek powinno być :good::wink4: jak jeszcze ktoś coś chce od tego sprzedawcy to pisać :wink4:

Opublikowano

Spoko, jutro zamówia i na piątek powinno być :good:

To cieszy :> :wink4::good:

Opublikowano

Tomek do tej glinki chcę jeszcze to >>> http://allegro.pl/sonax-wosk-mleczko-auto-politura-do-zmatowialych-i1566726725.html myślę że przesyłka i tak będzie taka sama :wink4:

Spoko, jutro zamówia i na piątek powinno być :good::wink4: jak jeszcze ktoś coś chce od tego sprzedawcy to pisać :wink4:

mi wez plyn do spryskiwaczy bry :hi: i branoc :hi:[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:53_________________________________________________thx Arturoo za myjka az lepij idzie jak tych kilogramów nima tyn gekonik :polew:
Opublikowano

:hi:

jo by się chyba doł zamrozić na czas niemania auta :kox:

na tak długi ja też :wink4:

codziennie melisa pija :decayed:

lepij se trowy zakurz :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Nooo ale Tomek niezły pomysł :gwizdanie: :cool1:

jutro muti bydzie kosić, to coś zakurza :decayed:

moga wpaść :naughty:

letko :naughty:

to ja też się piszę ,zrobimy se takie klubowe palenie :kox::naughty::decayed:

... ale Tomek powiedz , łezka w łoku Ci się zakręciła co ? :cool1::wink4:

bardziej banan na pysku :decayed:

cygani ,ryczał jak bóbr :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

... i nowe ulepszenia dzisio prziszły od koleżanki RS4 :naughty:

sam08411280x768.jpg

Ty zaś gupnij :gwizdanie: :naughty::rolleyes::slina:

to teraz pojedzie jak gokart :naughty::kox:

też mnie to martwi :slina::evil::decayed:

[br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:55_________________________________________________

thx Arturoo za myjka az lepij idzie jak tych kilogramów nima tyn gekonik :polew:

luz :wink4: ,prezentował się w końcu :naughty::kox:

Opublikowano

... mi wez plyn do spryskiwaczy bry :hi: i branoc :hi:

Krzysiek wejź se ten koncentrat , naprawdę polecam , opakowanie starcza na 25 litrów

http://allegro.pl/sonax-plyn-do-spryskiwaczy-nano-koncentrat-na-25l-i1566726744.html ( niebieski za***iście pachnie ) :good:

Spadam spać

Narka :hi:

Opublikowano

Cześć Roberto

Opublikowano

Byłem dziś u goscia w J-biu co ma taka jak Twoja Arturoo z tym ze bez sciemy szyb i bez q :D ale z daleka myslalem ze do Ciebie jade haha :D

Opublikowano

Trza zmienić bo tych nagaro blue w b5 jest już kilka u mnie w mieście :gwizdanie: :wink4::decayed:

Opublikowano

Z tym ze nawet felge mial taka jak Ty :D

Kto ma foty z ostatniego spota?

d*pa zbita, w te sobote nie bedzie mnie, robie do 17 ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.