Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artur...to co Ty masz za prace ze piszesz w niej :chytry: :?:

Androida :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaa.... :przebiegly:

Opublikowano

Te :gwizdanie: ,zadzwonię do Kasi i Ci zada parę pytań z boksu to będziesz miał fajnie :tongue4::decayed: :decayed: :decayed:

Ty i ten boks :facepalm: że Ty dostajesz wciry od Kasi, to nie znaczy że moja Kasia ma też mnie lać :polew: :polew:

Opublikowano

kończę na dziś ,spadam do domu :hi:, później się odezwę :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:50_________________________________________________No nie ma czasem letko :decayed::tongue4:

Opublikowano

:polew: :polew: rozwalacie mnie :decayed:

moja ma na imie Ewelina, zreszta napewno sie przedstawi ttym co tam bd :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:52_________________________________________________

kończę na dziś ,spadam do domu :hi:, później się odezwę :wink4:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:50_________________________________________________No nie ma czasem letko :decayed::tongue4:

okej... :decayed: bedziemy spamowac :polew:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 21:52_________________________________________________tak zeby nie bylo...moja tylko boksuje jak jest po 24 a ja dalej na audi klub :naughty:

Opublikowano

Kaj je Robert ta łajza :mysli: chyba dali auto poleruje... albo dochodzi do siebie po weselu :decayed:

Opublikowano

narazie sie z ewakuuje :decayed: obowiazki malzenskie :gwizdanie:

Opublikowano

ale burza że wrocławiu :o masakra jakaś

Opublikowano

ne no nie daje dzis rady :embarrassed: ide spac dobranoc :hi:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

pantoflarz :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma takiego spania..

Grzesiu Ty sie tak nie stresuj tym spotem ;)

Opublikowano

nie ma takiego spania..

Grzesiu Ty sie tak nie stresuj tym spotem ;)

napalił się jak szczerbaty na orzechy :rolleyes:

Opublikowano

Arturo bedziesz w nd?

Opublikowano

na 99% nie

Opublikowano

Coś ostatnio sie nie składa...

Opublikowano

no ,któryś raz z kolei nie dam rady wpaść :confused4:

Opublikowano
  • Autor

:hi: po przerwie

jako że ankieta wyłoniła nam nową godzinę spotkań zmieniam ja w pierwszym poście :good:

nadrobiłem cały spam aby się dowiedzieć co z grillem i tylko Robert i Blant o tym mówili i zaproponowali aby teraz był normalny spot w niedziele, a ognisko zrobi się w późniejszym terminie.

myślałem że ognicho będzie teraz w sobotę bo jest długi weekend ale widocznie mało komu pasował ten termin tak więc zrobimy go w innym terminie.

nie sądziłem że będzie tak ciężko się zgadać, rok temu nam to lepiej wychodziło.... :(

Opublikowano
:hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 09:59_________________________________________________u mnie ciężkawo w ten weekend, a poza tym pogody może niebyć..
Opublikowano

:hi:

Ja też nie bardzo dam radę w ten weekend (pisalem) dlatego następny termin będzie lepszy jak dla mnie :gwizdanie: do zrobienia urodzin.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.