Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

luloki :decayed:

luloka to mi możesz pomuldać :decayed:

fuj :sick3: świnia :evil:

:hi: aloha

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem co Was łączy ale przeraża mnie to

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:Dimek
Opublikowano

mnie z hammerem :blink:

artur... :baseball: :baseball: :baseball: ...no :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

luloki :decayed:

luloka to mi możesz pomuldać :decayed:

fuj :sick3: świnia :evil:

:hi: aloha

A Ty co tu szukosz :baseball: Na Gliwickich cima?

:decayed: :decayed: :tongue4:

Opublikowano

Uwaga gamonie wróciłem na momencik :przebiegly:

:hi:

Gamoniu jedyn

:hi:

Stara parówo

Lubisz to :gwizdanie:

:hi: aloha

Ja ja locha mi po placu loce ,ale niech bydzie też tobie locha :decayed:

Opublikowano

nic no ida spac...rano o 6 trza wstowac :confused4:

Opublikowano

robert. ale zes to podwiesil na tej 140 sekcji :wink4: pozwolilem sobie to poprawic :gwizdanie:

a zenek mial dzis przeje*&@%bane...kombajn se zdu*&^%pczyl :decayed:

Co to chcesz od tego , fajnie kabelki wrażone były w kablarkę ... pora szlauchów leżało na zoli bo mi już tam nie wlazły ... zresztą co mnie szlauchy obchodzą :tongue4:

Opublikowano

:hi:

Gamoniu jedyn

:hi:

Stara parówo

Lubisz to :gwizdanie:

Jak złote piaski :decayed:

Opublikowano

nic no ida spac...rano o 6 trza wstowac :confused4:

Jo 4.20 wstowom ty mamlasie jedyn :naughty:

Jak złote piaski :decayed

Jeszcze 1,5 tygodnia i tam byda dupsko smażył :tongue4:

Opublikowano

Jak złote piaski :decayed:

Jeszcze 1,5 tygodnia i tam byda dupsko smażył :tongue4:

to żebyś sie go tam nie spolił, bo bydzie czorniejszy niż jakbyś z gruby wrócił :decayed::tongue4:

Opublikowano

to żebyś sie go tam nie spolił, bo bydzie czorniejszy niż jakbyś z gruby wrócił :decayed::tongue4:

Wiesiek z gruby czysty wraca :cool1:

Opublikowano

Wiesiek z gruby czysty wraca :cool1:

Sie człowiek myje nie :gwizdanie:

Opublikowano

to żebyś sie go tam nie spolił, bo bydzie czorniejszy niż jakbyś z gruby wrócił :decayed::tongue4:

Wiesiek z gruby czysty wraca :cool1:

Teraz sie wydało jacy z bliscy znajomi, że nawet mu dupsko sprawdzosz czy mo czyste :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wiesiek z gruby czysty wraca :cool1:

Sie człowiek myje nie :gwizdanie:

Tomek myśloł , że my tacy zmazani jadymy do domu :bag:

[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 21:56_________________________________________________

Teraz sie wydało jacy z bliscy znajomi, że nawet mu dupsko sprawdzosz czy mo czyste :polew: :polew: :polew:

Chciałbyś też nie :naughty::kox:

Opublikowano

to żebyś sie go tam nie spolił, bo bydzie czorniejszy niż jakbyś z gruby wrócił :decayed::tongue4:

Wiesiek z gruby czysty wraca :cool1:

Teraz sie wydało jacy z bliscy znajomi, że nawet mu dupsko sprawdzosz czy mo czyste :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nic no ida spac...rano o 6 trza wstowac :confused4:

Jo 4.20 wstowom ty mamlasie jedyn :naughty:

Jak złote piaski :decayed

Jeszcze 1,5 tygodnia i tam byda dupsko smażył :tongue4:

a jo o 3.15 :kwasny::wallbash:

Opublikowano

A Hammer o 10:00 tyn mamlas :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 21:59_________________________________________________i gamoń jeden :decayed:

Opublikowano

Rowy sie mu podobają

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Rowy sie mu podobają

:polew: :polew: :polew: :polew:

Dobra dej mu pokój bo se pójdzie jeszcze :evil2:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2011, 22:02_________________________________________________Widzisz już pitnył :disgust:

Ida :palacz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.