Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Chopy jak tu grzeje ło ja pierdziu

Wiesiek to uważej z drinkami bo na takim chycu roz dwa odfruniesz :gwizdanie: :wink4:

:kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I nie uwazaj na czeszki :decayed::kox:

Opublikowano

... czeszki :decayed::kox:

:slina: :slina: :slina:

:decayed:

Opublikowano

:decayed:

No co koledze nie doradze :wink4:.

:>

Opublikowano

:decayed:

No co koledze nie doradze :wink4:.

:>

Myślę , że Wiesiek jest już tak doświadczonym starym chytrym lisem że takie rzeczy wie :cool1::naughty:

:kox:

Opublikowano

Jakby skuli wieku :gwizdanie: i przepadzistosci zapomnial to mu tylko przypomne :>

Opublikowano

Jakby skuli wieku :gwizdanie: i przepadzistosci zapomnial to mu tylko przypomne :>

Tak to ja :good:

Opublikowano

Mam nadzieje ,ze tego wieku nie wezmie sobie do serducha :wink4: :gwizdanie: :embarrassed:

Opublikowano

Mam nadzieje ,ze tego wieku nie wezmie sobie do serducha :wink4: :gwizdanie: :embarrassed:

:gwizdanie:

Artur znając Wieśka chyba będzie manto :baseball: :gwizdanie:

No chyba , że :drinks::naughty:

:tongue4:

Opublikowano

Spoko synki ale cycki sa niektóre ze niech mnie mamuska mi styko i tak tego pola obrobic nie umia :decayed:

A driny wczora juz byly no i powiem ze po mimo podrozy normalna dawke do siebie wlalem ,Robert wie o jaka ilosc chodzi :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

no i w domu, czas zacząć długi weekend :>

Wiesiek to odpoczywaj bo jak przyjedziesz czeka nas robota...... moduły przyszły :naughty:

Artur to ty robisz nagaro w ASO :blink: burżuj jak Stanley :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 21:31_________________________________________________Robert ty masz tu napewno swoje konto co nie :>

www.showcarshine.pl

możesz mi zamówić tą rzecz :?: :)

http://showcarshine.pl/osuszanie/174-showcarshine-fluffy-dryer-90x60cm-struktura-pluszu-jak-blue-ripper-.html

Opublikowano

Mam nadzieje ,ze tego wieku nie wezmie sobie do serducha :wink4: :gwizdanie: :embarrassed:

:gwizdanie:

Artur znając Wieśka chyba będzie manto :baseball: :gwizdanie:

No chyba , że :drinks::naughty:

:tongue4:

może jakoś go ubłagam :drunk: :gwizdanie: :mysli:

:wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:17_________________________________________________

Artur to ty robisz nagaro w ASO :blink: burżuj jak Stanley :gwizdanie:

tylko sprawdzałem powód problemów :wink4:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 23:23_________________________________________________

jutro Sztomel (poprosiłem go bo mi to spokoju nie dawało )mi sprawdzi ,czy idzie to jakoś zreanimować,czy już faktycznie kaput :disgust:

Opublikowano
  • Autor

wszystko da się zrobić, trzeba tylko trochę czasu i nerwów stracić :wink4:

Opublikowano

daj Boże ,ciekaw jestem ,czy tą moją też da radę jutro Sztomel zreanimować :rolleyes:

Opublikowano

Robert ty masz tu napewno swoje konto co nie :>

www.showcarshine.pl

możesz mi zamówić tą rzecz :?: :)

http://showcarshine.pl/osuszanie/174-showcarshine-fluffy-dryer-90x60cm-struktura-pluszu-jak-blue-ripper-.html

Arek w showcarshine nie mam ( jeszcze :kox: ) ale m.in. tu mam >>> http://www.all4auto.pl/fluffy-dryer-90x60cm-idealnie-osusza-lakier-swietnie-poleruje-p-527.html jeszcze taniej :wink4: ale chyba jest niedostępny :mysli: ... tu mogę zamówić http://www.sklep.polishangel.pl/index.php/mikrofibry-i-r/osuszanie/large-blue-fluffer-recznik-do-osuszania-90x60cm.html ( 5% taniej ) [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 00:00_________________________________________________

Arek ja kupiłem niedawno w Auchan ręcznik do osuszania z "K2" tylko ma 60X60 i niczym nie odbiega od Fluffy a kosztuje połowę :wink4: taki >>> http://rimkowalczyk.pl/en/k2-mikrowlokno-xxl-60x60-do-osuszania-karoserii.html - polecam :good: ... ale tylko do osuszania , nie do wykańczania wosków , QD itp. do tego to już trzeba lepsze :wink4:

Opublikowano

:hi: :gwizdanie:

zmienilem se kodowanie w Tipie na 00011 a musze jeszcze sprawdzic na 00111 00112 i 00112

na 00011 zmienia biegi prendzej ok 1,6-2k/rpm przy spokojnym ruszaniu, DSP jest wylaczone

z 00111 tiptronic new strategy wie ktos cos na ten temat ?

00032 Artur by ci +/- chodzilo na D i S

tu masz link ,o którym Ci pisałem ostatnio

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=214964.0

....ja siedze w Mrzezynie.. ku*** czwarty dzien pada

u nas też leje :confused4:

Opublikowano
:)
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek ja kupiłem niedawno w Auchan ręcznik do osuszania z "K2" tylko ma 60X60 i niczym nie odbiega od Fluffy a kosztuje połowę taki >>> http://rimkowalczyk.pl/en/k2-mikrowlokno-xxl-60x60-do-osuszania-karoserii.html - polecam ... ale tylko do osuszania , nie do wykańczania wosków , QD itp. do tego to już trzeba lepsze

:good:

potrzebuje taki ręcznik dla mojej żeby na kafelkach smug nie było, może się nada :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

potrzebuje taki ręcznik dla mojej żeby na kafelkach smug nie było, może się nada :wink4:

W takim razie Jan Niezbędny "pomarańczowy" ( do podłóg ) :good: dostępny w prawie każdym Supermarkecie :wink4: ... podobno także doskonale sprawdza się jako ścierka do osuszania karoserii po myciu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.