Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi:

seves Ty już w kraju?

kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;(

Przez tydzień za free będziesz mi plac zamiatać :baseball: :baseball:

Ty no jak mi takie jak w Twoim opisie w tym miejscu:

<----

kobietki do pomocy zalatwisz i pogoda min 25st.C to bardzo chetnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

To jest moja klata bez koszulki :decayed: rocket full - niema lipy :decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

ten mój grat mnie dobije :wallbash: spryskiwacze mi wysiadły ale pompka wogóle nie działa, czyżby bezpiecznik :mysli:Wiesiek ty się ostatnio przy moich bezpiecznikach bawiłeś :baseball:

ma ktoś rozpiske bezpieczników z B5 bo mojej nie umię znaleźć :confused4:

Opublikowano

18b98d21a9f97576.jpg

138fccec00e107c3.jpg

4fdba42abfe0fb7a.jpg

75b1b23ef05e625d.jpg

Opublikowano
  • Autor

już sam znalazłem :decayed:

Opublikowano

:hi:

Po ciężkiej nocce.

Arek a Ty modułu nie zakładasz :?:

Opublikowano

:hi: :hi:

seves Ty już w kraju?

kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;(

Przez tydzień za free będziesz mi plac zamiatać :baseball: :baseball:

Ty no jak mi takie jak w Twoim opisie w tym miejscu:

<----

kobietki do pomocy zalatwisz i pogoda min 25st.C to bardzo chetnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

To jest moja klata bez koszulki :decayed: rocket full - niema lipy :decayed:

oszzz kur :kox:

ciekawe jak to musi bolec :decayed:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:52_________________________________________________

:hi:

Po ciężkiej nocce.

Arek a Ty modułu nie zakładasz :?:

Wiesiek a ja Cie cos chyba wczoraj abo przedwczoraj kajs mijalem :naughty:

yno za ch nie pamietom kaj :decayed:

Opublikowano

Wiesiek a ja Cie cos chyba wczoraj abo przedwczoraj kajs mijalem :naughty:

yno za ch nie pamietom kaj :decayed

Możliwe nie widziałem :no:

Opublikowano

Wiesiek a ja Cie cos chyba wczoraj abo przedwczoraj kajs mijalem :naughty:

yno za ch nie pamietom kaj :decayed

Możliwe nie widziałem :no:

No to fest żeście się zapamiętali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Arek a Ty modułu nie zakładasz :?:

no zakładam ale czekam na twoje info kiedy będziesz miał coś wolnego czasu :rolleyes: (bo tak chyba się dogadaliśmy :mysli: )

ja mam garaż wolny jakby co :)

panowie bezpiecznik cały, czyżby pompka wysiadła :?: :confused4:

Opublikowano

Wiesiek a ja Cie cos chyba wczoraj abo przedwczoraj kajs mijalem :naughty:

yno za ch nie pamietom kaj :decayed

Możliwe nie widziałem :no:

No to fest żeście się zapamiętali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

za***iście no nie? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesiek teraz ma wyrezane drl'e i sie dosc mocno wyroznia to i latwo go zauwazyc :wink4:

Opublikowano

Arek a Ty modułu nie zakładasz :?:

no czekam na twoje info kiedy będziesz miał coś wolnego czasu :rolleyes:

panowie bezpiecznik cały, czyżby pompka wysiadła :?: :confused4:

A ja czekam na twój telefon, narzucał się nie będę. :gwizdanie:

Tak pompki wysiadają :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to kiedy masz wolne dwie godzinki :?:

Opublikowano

za***iście no nie? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesiek teraz ma wyrezane drl'e i sie dosc mocno wyroznia to i latwo go zauwazyc :wink4:

Jak bydziesz tak stary jak ja to też nic nie będziesz widział po za białą linią na środku drogi. :cool1:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:07_________________________________________________

to kiedy masz wolne dwie godzinki :?:

Cały czas :przebiegly:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:08_________________________________________________

Wiesiek teraz ma wyrezane drl'e i sie dosc mocno wyroznia to i latwo go zauwazyc :wink4:

Jest lans co nie :gwizdanie:

Opublikowano

za***iście no nie? :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesiek teraz ma wyrezane drl'e i sie dosc mocno wyroznia to i latwo go zauwazyc :wink4:

Jak bydziesz tak stary jak ja to też nic nie będziesz widział po za białą linią na środku drogi. :cool1:[br]

ojjj jo som Cie w ostatniej chwili zauwazyl a do tego nie wiem kaj to bylo i kiedy :rolleyes:

Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:08_________________________________________________

Wiesiek teraz ma wyrezane drl'e i sie dosc mocno wyroznia to i latwo go zauwazyc :wink4

Jest lans co nie :gwizdanie:

no jest jest i to konkretny, serio ladnie wyglada ;) i... nietypowo :wink4: tzn jak na b5 nietypowo bo wyglada prawie jak w b7 :naughty::good:

Opublikowano

no jest jest i to konkretny, serio ladnie wyglada ;) i... nietypowo :wink4: tzn jak na b5 nietypowo bo wyglada prawie jak w b7 :naughty::good:

Ciekawe kiedy mnie niebiescy dopadną :przebiegly:, na ew. okoliczność nawet Basię przeszkoliłem :naughty:

Opublikowano

Ja mialem kilka kontroli i nikt nie zapytal nawet :wink4:

Opublikowano

no jest jest i to konkretny, serio ladnie wyglada ;) i... nietypowo :wink4: tzn jak na b5 nietypowo bo wyglada prawie jak w b7 :naughty::good:

Ciekawe kiedy mnie niebiescy dopadną :przebiegly:, na ew. okoliczność nawet Basię przeszkoliłem :naughty:

a to w tym tez jest cos niezgodnego? :rolleyes: ech niemieliby sie juz czego czepiac ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.