Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Koszmar, nie dość że dziewczę bez poczucia rytmu to jeszcze piesio zerżnął jej misia .

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łowmordesz jakieże tutejże pustosłowie kajeśtasom paniska :(

Opublikowano
  • Autor

mnie tez pytał czy mam hak bo nie widac spod zderzaka a mam doczepiany. te 30zl nie pieniadz a w razie czego jaj nie bedzie. zadnej wtyki mi nie sprawdzal

A niby jakie jaja mają być :?: :mysli: Nikt mnie nie pytał czy mam hak czy nie mam :cool1:

Przecież to tylko i wyłącznie jego błąd , że nie sprawdzał mi tej instalacji , nikt mi z tego powodu tez "jaj" robić nie będzie :cool1:

Robert jaja będą jak pojedziesz z przyczepką (jeśli oczywiście pojedziesz), a natrafisz na kontrole pilicyjną :wink4:

panowie pamiętacie moje przeboje ze wspomaganiem :> tydzień temu wymieniłem płyn na ori jak radziliście, a dziś gdy samochód postał na dworze pare godzin wspomagania nadal brak :confused4: i dodam jeszcze że jest dużo gorzej niż było bo teraz wspomagania po odpaleniu brakuje jakieś 2-3 min, a nie jak przedtem 20-30 sec :wallbash:

Opublikowano
:hi: Arku
Opublikowano
  • Autor

:hi: Arku

:hi:Andy

Opublikowano

kiedy zostaniesz szczęśliwym tatą

Opublikowano
  • Autor

kiedy zostaniesz szczęśliwym tatą

zostałem 8 września :decayed:

Opublikowano

kiedy zostaniesz szczęśliwym tatą

zostałem 8 września :decayed:

przegapiłem :wallbash:GRATULACJE :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Opublikowano
  • Autor

kiedy zostaniesz szczęśliwym tatą

zostałem 8 września :decayed:

przegapiłem :wallbash:GRATULACJE :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:notworthy:

Opublikowano

JAK MA NA IMIĘ?

Opublikowano
  • Autor

Paulina :)

Arturoo pytanko do ciebie: gdzie przyciemniałeś szyby i czy jesteś zadowolony z wykonanej usługi :?:

Opublikowano

Paulina :)

Arturoo pytanko do ciebie: gdzie przyciemniałeś szyby i czy jesteś zadowolony z wykonanej usługi :?:

Arturo przyciemniał tam gdzie ja, czyli maxfol.pl w Rybniku i z tego co wiem jest zadowolony :good:

Opublikowano

Smialo moge faceta polecic ,pelna profeska :good:.

Walcze z lazienka (stara) ,gruzu i kafli jak z domku :decayed:

Opublikowano
Paulina

nice :wink4:
Opublikowano

Robert jaja będą jak pojedziesz z przyczepką (jeśli oczywiście pojedziesz), a natrafisz na kontrole pilicyjną :wink4:

A to oświeć mnie czemu ? :mysli: :mysli: :mysli::cool1:

panowie pamiętacie moje przeboje ze wspomaganiem :> tydzień temu wymieniłem płyn na ori jak radziliście, a dziś gdy samochód postał na dworze pare godzin wspomagania nadal brak :confused4: i dodam jeszcze że jest dużo gorzej niż było bo teraz wspomagania po odpaleniu brakuje jakieś 2-3 min, a nie jak przedtem 20-30 sec :wallbash:

Najwidoczniej przyczyną nie był płyn :confused4: a na to że jest gorzej może mieć wpływ , że zrobiło się też chłodniej :wink4:

Opublikowano

Z tym ,ze plyn byl najtanszym testem ,a to tez wazne :wink4:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 00:33_________________________________________________Arturoo chyba Cię widziałem wczoraj w okolicach Kauflandu w SJZ :wink4:wróć-przedwczoraj do południa [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 00:39_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: To ci jebaka :decayed: Drugi plan stał się pierwszym :decayed:
Opublikowano

:siema:Pioter :hi:

Opublikowano

:> Robercik kupe czasu :decayed:

No :gwizdanie: usuń w końcu ten podpis :cool1:

Spadam spać tylko browarka dopiję :wink4:

Narka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.