Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: :polew:

Koszmar, nie dość że dziewczę bez poczucia rytmu to jeszcze piesio zerżnął jej misia .

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

mnie tez pytał czy mam hak bo nie widac spod zderzaka a mam doczepiany. te 30zl nie pieniadz a w razie czego jaj nie bedzie. zadnej wtyki mi nie sprawdzal

A niby jakie jaja mają być :?: :mysli: Nikt mnie nie pytał czy mam hak czy nie mam :cool1:

Przecież to tylko i wyłącznie jego błąd , że nie sprawdzał mi tej instalacji , nikt mi z tego powodu tez "jaj" robić nie będzie :cool1:

Robert jaja będą jak pojedziesz z przyczepką (jeśli oczywiście pojedziesz), a natrafisz na kontrole pilicyjną :wink4:

panowie pamiętacie moje przeboje ze wspomaganiem :> tydzień temu wymieniłem płyn na ori jak radziliście, a dziś gdy samochód postał na dworze pare godzin wspomagania nadal brak :confused4: i dodam jeszcze że jest dużo gorzej niż było bo teraz wspomagania po odpaleniu brakuje jakieś 2-3 min, a nie jak przedtem 20-30 sec :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy zostaniesz szczęśliwym tatą

zostałem 8 września :decayed:

przegapiłem :wallbash:GRATULACJE :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy zostaniesz szczęśliwym tatą

zostałem 8 września :decayed:

przegapiłem :wallbash:GRATULACJE :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina :)

Arturoo pytanko do ciebie: gdzie przyciemniałeś szyby i czy jesteś zadowolony z wykonanej usługi :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulina :)

Arturoo pytanko do ciebie: gdzie przyciemniałeś szyby i czy jesteś zadowolony z wykonanej usługi :?:

Arturo przyciemniał tam gdzie ja, czyli maxfol.pl w Rybniku i z tego co wiem jest zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jaja będą jak pojedziesz z przyczepką (jeśli oczywiście pojedziesz), a natrafisz na kontrole pilicyjną :wink4:

A to oświeć mnie czemu ? :mysli: :mysli: :mysli::cool1:

panowie pamiętacie moje przeboje ze wspomaganiem :> tydzień temu wymieniłem płyn na ori jak radziliście, a dziś gdy samochód postał na dworze pare godzin wspomagania nadal brak :confused4: i dodam jeszcze że jest dużo gorzej niż było bo teraz wspomagania po odpaleniu brakuje jakieś 2-3 min, a nie jak przedtem 20-30 sec :wallbash:

Najwidoczniej przyczyną nie był płyn :confused4: a na to że jest gorzej może mieć wpływ , że zrobiło się też chłodniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 00:33_________________________________________________Arturoo chyba Cię widziałem wczoraj w okolicach Kauflandu w SJZ :wink4:wróć-przedwczoraj do południa [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 00:39_________________________________________________

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: To ci jebaka :decayed: Drugi plan stał się pierwszym :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...