Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale Andrzej należy do grupy leniwców , więc trzeba mu wybaczyć :gwizdanie:

Norma :tongue4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tzn...ze lepij flansze se wytoczyc a minus tego bedzie taki ze dluzej sie bedzie grzal ??? jak dobrze zrozumialem :)

...

Opublikowano

Jakby ktoś nie znał

http://pl.wikipedia.org/wiki/Leniwce :naughty:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:12_________________________________________________

tzn...ze lepij flansze se wytoczyc a minus tego bedzie taki ze dluzej sie bedzie grzal ??? jak dobrze zrozumialem :)

...

Dokładnie :good:

A jak już chcesz nowy EGR , to trzeba cały dolot dokładnie wyczyścić z oliwy , szczególnie IC w którym trochę już go będzie

Opublikowano

Grzesiu zbiornik wyczyscilem :) byl zapruty fest syfem z wydechu. teraz jest czysto w srodku ale sam plastik jest zolty bo tam mialy przedlifty a polift mial ladny biały. taki zakupie :D

Co do egra, rozbierałeś go ? [br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:14_________________________________________________

Dokładnie :good:

A jak już chcesz nowy EGR , to trzeba cały dolot dokładnie wyczyścić z oliwy , szczególnie IC w którym trochę już go będzie

A co ma oliwa do EGR-a?

Opublikowano

a to wole se flansze sprawic :kox::wink4:

tera jak mam termostat noffffka to moge smigac :polew:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:15_________________________________________________zolty...a myslalem ze ze starosci taki jest :mysli:

Opublikowano

A co ma oliwa do EGR-a?

A co mu z tego EGRa cieknie ? Woda ? Piwo ? Wódka ? :cool1:

Opublikowano

ale odziwo jak silnik na stole operacyjnym mialem to tylko tak delikatnie bylo tluste, az sie zdziwilem

Opublikowano

Szczegóły :naughty:

Lecę nyny narka :hi:

Opublikowano

dobranoc wiesku :hi:

Opublikowano

Szczegóły :naughty:

Lecę nyny narka :hi:

Narta :hi:

Opublikowano

A co ma oliwa do EGR-a?

A co mu z tego EGRa cieknie ? Woda ? Piwo ? Wódka ? :cool1:

piwo :slina:

wodka :kox:

:polew: :polew: :polew: dupny zes je :kox:

Opublikowano

A co ma oliwa do EGR-a?

A co mu z tego EGRa cieknie ? Woda ? Piwo ? Wódka ? :cool1:

No w sumie to dziwne bo przeciez EGR to polaczenie dolotu z wydechem i podcisnienie :mysli: :mysli: u mnie byla susza tylko sadzy troche ale wyczyszczone ładnie.

Opublikowano

cos mi sie zdaje ze jak kupie mojej zonce autko to raz jeszcze te serce wyladuje na stole i od podstaw bedzie skladane i czyszczone :wink4:

Opublikowano

No w sumie to dziwne bo przeciez EGR to polaczenie dolotu z wydechem i podcisnienie :mysli: :mysli: u mnie byla susza tylko sadzy troche ale wyczyszczone ładnie.

Do dolotu dostają się opary oleju przez odmę ( czasami przez turbinę ) , po iluś tam latach , po jakimś tam już niemałym przebiegu nazbiera się go tyle , że zaczyna wyciekać np. przez EGR. Najwięcej zawsze będzie go w IC :cool1:

PS. W dolocie masz ciśnienie a nie podciśnienie :cool1:

Opublikowano

Mgła mgłą ale u niego to fest leci :shocked:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:26_________________________________________________

No w sumie to dziwne bo przeciez EGR to polaczenie dolotu z wydechem i podcisnienie :mysli: :mysli: u mnie byla susza tylko sadzy troche ale wyczyszczone ładnie.

Do dolotu dostają się opary oleju przez odmę ( czasami przez turbinę ) , po iluś tam latach , po jakimś tam już niemałym przebiegu nazbiera się go tyle , że zaczyna wyciekać np. przez EGR. Najwięcej zawsze będzie go w IC :cool1:

PS. W dolocie masz ciśnienie a nie podciśnienie :cool1:

Napewno EGRem steruje ciśnienie ?

Opublikowano

Mgła mgłą ale u niego to fest leci :shocked:

Bo już może z litr będzie w IC i wyciska go EGRem :wink4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 22:27_________________________________________________

Napewno EGRem steruje ciśnienie ?

EGRem steruje podciśnienie , ale w dolocie jest ciśnienie :wink4:

Opublikowano

kompromitujecie mnie :embarrassed: :embarrassed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Grzegorz a ubywa Ci oliwy od wymiany do wymiany ? Ile ? Może turbo puszcza :gwizdanie:

Opublikowano

Mowiłem o sterowaniu hehe ;)

Opublikowano

Mowiłem o sterowaniu hehe ;)

Ze sterowania chyba olej nie cieknie tylko z wew. EGR'a :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.