Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem, ale niesety dla niektorych sie liczy auto :wallbash: a nie sceneria :blink: a w tej kwestii masz najladniejsza :kox:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 20:35_________________________________________________a jednak się udało :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.990

mogę na was liczyć :rolleyes:

zagłosowałem na Cię ale szczerze to podoba mi się zdjęcie 7
Opublikowano

Audi-A4-Illustration-560x373-bccb8a7f6584c59c.jpg

fajna pupa :naughty:

Opublikowano

Audi-A4-Illustration-560x373-bccb8a7f6584c59c.jpg

fajna pupa :naughty:

nie widać :no:
Opublikowano
  • Autor

wiem, ale niesety dla niektorych sie liczy auto :wallbash: a nie sceneria :blink: a w tej kwestii masz najladniejsza :kox:

też to wiem, zdjęcia są na październik ale pewnie wygra fotka zrobiona w lipcu czyli pełnym słońcu :thumbdown:

:hi:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 20:35_________________________________________________a jednak się udało :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.990

mogę na was liczyć :rolleyes:

zagłosowałem na Cię ale szczerze to podoba mi się zdjęcie 7

mnie kliknąłeś jako czwartego :cool1:

Opublikowano

Robert ten środek nie był w promocji i za 750ml chcieli 14,50eu więc drogo. Zamówię 3L na ebayu i możemy się jakoś podzielić :wink4:

Opublikowano
mnie kliknąłeś jako czwartego
zdaje się że byłeś pierwszy 4 fotka obleci :sick3:
Opublikowano

a jednak się udało :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115921.990

mogę na was liczyć :rolleyes:

Arek gratki :good:

poszło i ode mnie :good:

[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 21:43_________________________________________________

Robert ten środek nie był w promocji i za 750ml chcieli 14,50eu więc drogo. Zamówię 3L na ebayu i możemy się jakoś podzielić :wink4:

No to kórewnie drogo ... IronX kosztuje 60 zł za pół litra , a to potęga :wink4:

Po ile z Ebay'a wziąłeś , daj znać na PW jak co :wink4:

A jak co to już bym wolał tego >>>

ostatnio jeden z najbardziej chwalonych na KA :wink4: Tylko drogie to w uj :kwasny:
Opublikowano

Robert ten środek nie był w promocji i za 750ml chcieli 14,50eu więc drogo. Zamówię 3L na ebayu i możemy się jakoś podzielić :wink4:

No to kórewnie drogo ... IronX kosztuje 60 zł za pół litra , a to potęga :wink4:

Po ile z Ebay'a wziąłeś , daj znać na PW jak co :wink4:

Jeszcze nie zamówiłem ale coś kole 40zł za 1L by wyszło

http://www.ebay.de/itm/NIGRIN-EVO-TEC-FELGENREINIGER-3-LITER-NEUWARE-FELGE-CAR-/250894442388?pt=DE_Autoteile&hash=item3a6a795f94#ht_2128wt_864

Opublikowano

To za ta kasa biorę 1 litr , chyba , że byłoby więcej chętnych to mogę przygarnąć chociażby pół litra :wink4:

Opublikowano

To za ta kasa biorę 1 litr , chyba , że byłoby więcej chętnych to mogę przygarnąć chociażby pół litra :wink4:

To zamówię a potem się jakoś podzielimy ;)

Opublikowano

To zamówię a potem się jakoś podzielimy ;)

:good:

Opublikowano

To za ta kasa biorę 1 litr , chyba , że byłoby więcej chętnych to mogę przygarnąć chociażby pół litra :wink4:

To zamówię a potem się jakoś podzielimy ;)

to weź 2 litry i mamy we trzech po 0.7 na łeb :decayed:

Opublikowano

to weź 2 litry i mamy we trzech po 0.7 na łeb :decayed:

3 litrowe opakowanie jest :cool1:

Opublikowano

to weź 2 litry i mamy we trzech po 0.7 na łeb :decayed:

3 litrowe opakowanie jest :cool1:

no po litrze na głowę to już nie ma jaj :kox:[br]Dopisany: 25 Październik 2011, 22:17_________________________________________________ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Może by tak jeszcze Wiesiek chciał odświeżyć sobie swój felunek :mysli: ... może jeszcze ktoś :gwizdanie: Ten środek stosuje sie raz , dwa razy w roku , później wystarczy regularne mycie rękawicą/gąbką/rękawicą z MF wodą z szamponem i będzie git , można też na fele wosk zapodać ( po tym zabiegu ale najpierw IPA ew. cleaner jeszcze ) , wtedy mamy dopiero ułatwione zadanie w utrzymaniu czyściutkich felg

Ciekawi mnie tylko czy można też zapodać go na dolne partie nadwozia :mysli:

Opublikowano

dobra spadam do domu :lazy:

Opublikowano

H4mm3R jak tam naklejki?

Opublikowano

Ciekawi mnie tylko czy można też zapodać go na dolne partie nadwozia :mysli:

:think2::dontknow:

Opublikowano

dobra spadam do domu :lazy:

Narka :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.