Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też taki bałagan (maź )miałem w w dolocie :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

daniel... namysliles sie ustawiles se grafik :)

Opublikowano

też taki bałagan (maź )miałem w w dolocie :gwizdanie:

Jak tam?

Opublikowano

i co arturze zrobiles... :?:

Opublikowano

czyściłem dolot ,musiałbym teraz to sprawdzić to bym wiedział jak to wygląda po jakichś 6 k[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:11_________________________________________________autko dalej stoi ,głowica będzie zmieniana i znowu próba :confused4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:13_________________________________________________zaraz zapomne jak się nim jeździło :disgust:

Opublikowano

ja musze wrescie znalezc czas dla mojego auta, aby sie nim porzadnie zajac :baseball::decayed:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:14_________________________________________________ale jak go odpalisz i poczujesz te 150 kucy ... :decayed::naughty:

Opublikowano

czyściłem dolot ,musiałbym teraz to sprawdzić to bym wiedział jak to wygląda po jakichś 6 k[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:11_________________________________________________autko dalej stoi ,głowica będzie zmieniana i znowu próba :confused4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:13_________________________________________________zaraz zapomne jak się nim jeździło :disgust:

:wallbash: :wallbash:
Opublikowano

zobaczymy ,czy to będzie w końcu jeździć jak powinno,ja pomysłów już nie mam, Wojtek na szczęście nie chce oddać auta , z którym dalej jest coś nie tak :good: -zobaczymy ,czy dopnie swego i znajdzie problem

Opublikowano

no...Daniel to dobrze ujal...ja go nie mialem tydzien :( , Daniel troche dluzej :kwasny: , ale TY...Artur :wallbash:

Opublikowano

zobaczymy ,czy to będzie w końcu jeździć jak powinno,ja pomysłów już nie mam, Wojtek na szczęście nie chce oddać auta , z którym dalej jest coś nie tak :good: -zobaczymy ,czy dopnie swego i znajdzie problem

:naughty: :naughty:
Opublikowano

no...Daniel to dobrze ujal...ja go nie mialem tydzien :( , Daniel troche dluzej :kwasny: , ale TY...Artur :wallbash:

jakby nie awatar i podpis to bym zapomniał o kolorze :decayed:

Opublikowano

dobrze ze masz takiego magika :naughty:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:23_________________________________________________

no...Daniel to dobrze ujal...ja go nie mialem tydzien :( , Daniel troche dluzej :kwasny: , ale TY...Artur :wallbash:

jakby nie awatar i podpis to bym zapomniał o kolorze :decayed:

:polew: :polew: a jak wejdziesz do garazu to bedzie siwy :decayed:

Opublikowano

no ale jest wywoskowany więc tylko płukanie mnie czeka :naughty:

Opublikowano

moje prawdopodobnie trafi po zimie do lakiernika...w celu usuniecia ten natretnej "kluczykowej" rysy i innych przywlaszczonych z kupnem auta :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

będzie jak new :good:

Opublikowano

:decayed: :decayed:

nie no nie umie patrzec na takie cos... :confused4:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:39_________________________________________________Wy tu wszyscy o jakis woskach piszecie, a mnie sie to poprostu nie oplaca, bo caly efekt psuje ta rysa :(:wallbash:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 23:40_________________________________________________nie no ide wrescie spac dobranoc :hi:

Opublikowano

:hi:

Ale porobili z tym EGR w nocy :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.