Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Robert ściągacz w IC kupiony, za***isty :naughty:

Pewnie strasznie drogi był i przez cały miesiąc będzie chleb z musztardą :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Qrcze bylem na szrocie...zalatwilem Arku Ci to :) i mam ori korek wlewu paliwa :kox:

Opublikowano

:siema:

Robert ściągacz w IC kupiony, za***isty :naughty:

Pewnie strasznie drogi był i przez cały miesiąc będzie chleb z musztardą :polew: :polew: :polew:

:hi:

A żebyś wiedział mądralo :gwizdanie:

Opublikowano

a je bardzo wysoko data :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi:

synki jutro jada na ostrów mazowiecki za wawa, co omijać abo kierendy jechać macie jakieś sugestie ?

na radom droge znam i jest bdb i mysle tak jechać chyba że macie jakoś inno cesta

http://maps.google.pl/maps/ms?msid=201855929732514844971.0004b0d42631193ba59bc&msa=0&ll=51.39271,20.08175&spn=5.128728,9.876709

Opublikowano

Pisz do siemiana on byl w zeszly weekend w wa-wie

Opublikowano

:siema:

Pewnie strasznie drogi był i przez cały miesiąc będzie chleb z musztardą :polew: :polew: :polew:

A żebyś wiedział mądralo :gwizdanie:

Hammer chyba szuka zaczepki :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 15:44_________________________________________________Hammer znalazłem twojego luloka w lesie

sromotnikbezwstydny1.jpg :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

I nie chlyb z musztardą yno z fetym :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:08_________________________________________________Robert ETKA update :wink4:

Opublikowano

:siema:

Pewnie strasznie drogi był i przez cały miesiąc będzie chleb z musztardą :polew: :polew: :polew:

A żebyś wiedział mądralo :gwizdanie:

Hammer chyba szuka zaczepki :gwizdanie: :naughty:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 15:44_________________________________________________Hammer znalazłem twojego luloka w lesie

sromotnikbezwstydny1.jpg :gwizdanie:

:decayed:

Robercie...a to jest rzeczywista wielkosc czy w paicie zes go powiekszyl o 500%

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

I nie chlyb z musztardą yno z fetym :gwizdanie:

:slina: :slina: :slina:

Robert ETKA update :wink4:

Już włączam :good:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:10_________________________________________________

Robercie...a to jest rzeczywista wielkosc czy w paicie zes go powiekszyl o 500%

:decayed: :decayed: :decayed:

2 X ZOOM , Hammer też tam mo sprzęt w tych galotach :gwizdanie: yno grzybym czuć :gwizdanie: :cicho:

Opublikowano

Hammer znalazłem twojego luloka w lesie

sromotnikbezwstydny1.jpg :gwizdanie:

:decayed:

Tylko nie mów wszystkim gdzie go później włożyłeś :decayed:

Lubisz to suko :naughty:

Opublikowano

Lubisz to suko :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

czyste luloki prosze ksiedza :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:19_________________________________________________ja pierdu juz tam godzina i zas do roboty :wallbash:

Opublikowano

no to Ci sie udalo

:decayed: :decayed:

Opublikowano

a jatam nic nie wiem :gwizdanie:

nic nie slyszalem nic nie widzialem...[br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 16:23_________________________________________________no nic zegnam sie z Wami :hi:

do roboty...na 17.30

normalnie chodze jak stara kur** pon na 23 sr, czw 17.30 a jutro zas na 23 :blink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.