Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bądź taki skromny :gwizdanie:

takich na sjz jest 6 :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________nawet na takich alu jak ja

To wy się tam klonujecie :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Nie bądź taki skromny :gwizdanie:

takich na sjz jest 6 :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________nawet na takich alu jak ja

ojj...nie nie nie...no to napewno tos Ty byl :decayed: no chyba ze jest 6 takich osob podobnych jak Ty :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Nie bądź taki skromny :gwizdanie:

takich na sjz jest 6 :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________nawet na takich alu jak ja

To wy się tam klonujecie :naughty:

wszyscy tam mają jeden wzór :wink4:

Artur zazdroszcze :good:

Opublikowano

ja pierdziu...ale cisza :gwizdanie: jak makiem zasial :blink:

Opublikowano

Przyjechalim z Ustronia po żarełku :gwizdanie:

Opublikowano
:facepalm: a Tyn zas o zarciu :polew:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam

Danielu :hi: :hi:

jak tam dzionek mija :wink4:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:00_________________________________________________ja pierdu...dawno tak cicho tu nie bylo :blink:

Opublikowano

:hi:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1837306467

ile mnie wyniesie reperacja tego i malowanie na ciemniejszy? w sumie napraa sama, bo pomaluje sam[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 21:26_________________________________________________dodam, ze mam za***ista cene na ta calosc boczki/fotele/podlokietnik

Opublikowano

ale syf :kox:

Opublikowano

powaznie gadam, mow ile moze kosztowac przeszycie tego i czyszczenie :naughty:

Opublikowano

ale syf :kox:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

ale syf :kox:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:

:baseball:

Opublikowano

Nie bądź taki skromny :gwizdanie:

takich na sjz jest 6 :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:13_________________________________________________nawet na takich alu jak ja

To wy się tam klonujecie :naughty:

wszyscy tam mają jeden wzór :wink4:

Artur zazdroszcze :good:

sorrki mój błąd ale jeszcze jeden samochód ja=est na takich alu jak ja ,a nie wszyskie 6 :decayed:

wrzosu kup materiałowe kubły ,a nie te skórkowe ,mnie to one nigdy się nie podobały ,z b7 tak ale z naszych :no:

Opublikowano

:baseball:

:tongue4:

wrzosu kup materiałowe kubły ,a nie te skórkowe ,mnie to one nigdy się nie podobały ,z b7 tak ale z naszych :no:

Mam takie samo zdanie :good: ... z [b6] też ( to te same co w [b7] ) :cool1:

Opublikowano

hmm na allegro sa matriaowe ale brzydki wzor :sick3:

juz wolalbym to zreperowac[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:37_________________________________________________czekamy co reszta powie ;d

Opublikowano

Oczywiście jak Ci się podobają to bierz :good:

Opublikowano

a mialem cholera kubelki to sprzedalem za 250 grzane/ele ledzwia i z poduchami..[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 22:40_________________________________________________

Oczywiście jak Ci się podobają to bierz :good:

mi glownie chodzi o koszta naprawy tego badziewia. przeszycie boczku i czyszczenie

Opublikowano

mi glownie chodzi o koszta naprawy tego badziewia. przeszycie boczku i czyszczenie

Nie mam pojęcia ile szycie :mysli: ... a wyczyścić możesz sobie sam :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.