Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tlok na swoim miejscu, jutro glowica klap i afn powinien zagadac.

no to trzymam kciuki aby "ozyl" :naughty:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tlok na swoim miejscu, jutro glowica klap i afn powinien zagadac.

No to :good:

Opublikowano

Jak lubisz Statham'a to obejrzyj sobie też "Mechanik : Prawo zemsty" jak nie widziałeś :good:

:good: bardzo fajny filmik :wink4:
Opublikowano

z klapa w kolorze inne auto :decayed: ale przerabianie przedlift->polift ciezka sprawa

Opublikowano

a mnie sie do dzis podoba

"Wyscig Śmierci" właśnie ze Statham'em :kox: stary ale wyjebany a tyn bardziej na porzadnym kinie domowym :slina::shocked:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:15_________________________________________________

z klapa w kolorze inne auto :decayed: ale przerabianie przedlift->polift ciezka sprawa

wazne ze chula :naughty: a emblematy dalej leza w podlokciu :tongue4:
Opublikowano

Jak masz konkret kino , telewizor i Blue ray to polecam nowego batmana :good:

Opublikowano
:mysli: musze se sciagnac a sprzet to ja tam jakis mam :gwizdanie:
Opublikowano

to za tydz w sb zapraszasz na transformers 3d :D?

Opublikowano

to za tydz w sb zapraszasz na transformers 3d :D?

jak kupywalem 2 lata temu samsunga leda to nie bylo jeszcze 3d :embarrassed:
Opublikowano

musze CCCO ze starej klapy przelozyc , szukam wzorca:D[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________w 2d moze byc :D[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________moja szaleje za Transformers wiec :D

Opublikowano

jak kupywalem 2 lata temu samsunga leda to nie bylo jeszcze 3d :embarrassed:

A wiesz , że ten "LED" to ściema :cool1:

Dopiero kiedyś tam będą LEDowe TV , będą nazywać się OLED :wink4:

Opublikowano

ze co :?: :mysli: tzn jakie wymiary jak to ma "lezec" :?:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:23_________________________________________________

jak kupywalem 2 lata temu samsunga leda to nie bylo jeszcze 3d :embarrassed:

A wiesz , że ten "LED" to ściema :cool1:

Dopiero kiedyś tam będą LEDowe TV , będą nazywać się OLED :wink4:

a wiem bardzo dobrze, ale mialem troche kaski na zbyciu a tv nie mialem :cool1:

a ponadto to jest okrutne co zrobilem, bo nie mam nawet cyfrowego polsatu i na analogowce jade :polew: :polew:

Opublikowano

nie sciema tylko zla interpretacja, te tv nie maja matrycy z diod led tylko podswietlenie diodami. [br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:26_________________________________________________Ty masz logo :audi: na klapie?

Opublikowano

musze CCCO ze starej klapy przelozyc , szukam wzorca:D[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________w 2d moze byc :D[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:22_________________________________________________moja szaleje za Transformers wiec :D

no nie powiem mi tez sie podobaja :gwizdanie: mam 1,2 a trzecia musze sciagnac :)
Opublikowano

wpadnij z nosnikiem to 1080i Ci skopiuje, chyba ze masz czas i zrodlo:D

Opublikowano
:naughty: a mam CCCO tylko a4 i 1.9 tdi nie mam :wink4:
Opublikowano

nie sciema tylko zla interpretacja, te tv nie maja matrycy z diod led tylko podswietlenie diodami.

A wg. mnie ściema , masę ludzi na to "nabrali" :cool1:

Kiedyś będą "prawdziwe" LEDowe ale będą nazywały się OLED

Opublikowano

:naughty: a mam CCCO tylko a4 i 1.9 tdi nie mam :wink4:[br]Dopisany: 08 Listopad 2011, 23:29_________________________________________________

nie sciema tylko zla interpretacja, te tv nie maja matrycy z diod led tylko podswietlenie diodami.

A wg. mnie ściema

Kiedyś będą "prawdziwe" LEDowe ale będą nazywały się OLED

to wtedy se taki sprawie :rolleyes:
Opublikowano

nie sciema tylko zla interpretacja, te tv nie maja matrycy z diod led tylko podswietlenie diodami.

A wg. mnie ściema

Kiedyś będą "prawdziwe" LEDowe ale będą nazywały się OLED

No ale czemu? tylko tepy polaczek sadzi ze to led, nigdzie indziej nie rozwodza sie nad tym, czym jest podswietlana matryca, jedynie na zuzyciu energii to moz byc widac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.