Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak chcesz mieć na żywca, to musisz z arturem albo hammerem pogadać :decayed:

widzialem jak on jezdzi :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:36_________________________________________________ja tez juz musze spadac

milej nocki tym co ida spac :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Spadam narka :hi:

Jakiś śpiący jestem :kwasny:

też mnie łamie :confused4:

dziś 9 godzin na dachu przy minusowej temp i wietrze więc już wiem dlaczego mi nie ma zimno na spotach :polew:

Opublikowano

Spadam narka :hi:

Jakiś śpiący jestem :kwasny:

też mnie łamie :confused4:

dziś 9 godzin na dachu przy minusowej temp i wietrze więc już wiem dlaczego mi nie ma zimno na spotach :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :hi:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-lpg-zarejestrowany-C21599203.html

poczesołbych z takim kiedy, choćby na chwila pojeździć :decayed:

coś innego bo tych nimców na tej drodze za dużo jeździ :gwizdanie:

Opublikowano

aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra :confused4: jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje :wallbash:

Opublikowano

aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra :confused4: jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje :wallbash:

ja właśnie od dziś jestem na L4 :> do końca miesiąca :naughty:

Opublikowano

:hi: dobranoc

Nara :hi:

Opublikowano

aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra :confused4: jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje :wallbash:

aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra :confused4: jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje :wallbash:

ja właśnie od dziś jestem na L4 :> do końca miesiąca :naughty:

lebry :tongue4:

Opublikowano

aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra :confused4: jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje :wallbash:

Ja mam dłuuugie L4 w tej chwili , nie planowane :wink4:

Opublikowano

jak sie ruszam ostatnimi czasy to az mi lezka ;( w oku sie kreci z bolu :disgust:

Opublikowano

ja właśnie od dziś jestem na L4 :> do końca miesiąca :naughty:

Na wypowiedzeniu już jesteś ? :naughty::cool1:

Opublikowano

a wiesz ze mam chyba takie same objawy palca...boli spuchnie przestanie i zas boli spuchnie przestanie...chyba to zle co :mysli:

Opublikowano
]

ja właśnie od dziś jestem na L4 :> do końca miesiąca :naughty:

Na wypowiedzeniu już jesteś ? :naughty::cool1:

tak ,do 30.XI a od 1.XII KWK Jankowice :decayed:

Opublikowano

jak sie ruszam ostatnimi czasy to az mi lezka ;( w oku sie kreci z bolu :disgust:

To bier rewjyr , pier**l to :wink4:

Opublikowano

a wiesz ze mam chyba takie same objawy palca...boli spuchnie przestanie i zas boli spuchnie przestanie...chyba to zle co :mysli:

Opublikowano

aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra :confused4: jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje :wallbash:

Ja mam dłuuugie L4 w tej chwili , nie planowane :wink4:

i CI bije na dekel z latexami :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:44_________________________________________________

:hi: dobranoc

Nara :hi:

:hi:

Opublikowano

aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra :confused4: jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje :wallbash:

Ja mam dłuuugie L4 w tej chwili , nie planowane :wink4:

i CI bije na dekel z latexami :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

a wiesz ze mam chyba takie same objawy palca...boli spuchnie przestanie i zas boli spuchnie przestanie...chyba to zle co :mysli:

No ja miałem podobnie i tak z tym łaziłem do roboty aż w końcu już nim ruszać w ogóle nie mogłem

Opublikowano

a zgiac go do polowy umie w tej chwili :kwasny:

Opublikowano

i CI bije na dekel z latexami :decayed: :decayed: :decayed:

no muszę tej whisky z colą wypróbować , jak tobie pomogło to może i mi pomoże :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Robert ta ścierka w all4auto jest w promocji za 24zł, ja już zamówiłem :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.