Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

:hi:

no wg mnie...swoja droga jak na MS to naprawde dobry wynik .... stosunek jakosci do ceny :gwizdanie:

Kupił FEBI :gwizdanie: o których ja słyszałem ze są słabe, dlatego jak kupiłem MS bo taniej i tez tyle wytrzymuje. :kox:

Ide malować :wallbash:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

:hi:

no wg mnie...swoja droga jak na MS to naprawde dobry wynik .... stosunek jakosci do ceny :gwizdanie:

Kupił FEBI :gwizdanie: o których ja słyszałem ze są słabe, dlatego jak kupiłem MS bo taniej i tez tyle wytrzymuje. :kox:

:shocked:

no ja rozumiem slabe ale taki przebieg to masakra.. ja gdzies (u mojego mechanika) slyszalem ze lepiej ORI regenerowane niz zamienniki ale to na pewno chodzilo o passata b5/b5FL czyli albo to samo :P albo podobne no i dokladnie nie wiem o co chodzilo tylko wiem ze o jakas czesc zawieszenia :decayed:

wiem wiem malo wiem :rolleyes:

:hi:

Ide malować :wallbash:

wytrwalosci :decayed:

:hi:

hehe Wiesiu wez se tam kajs w rogu cycki wygipsuj to Ci sie razniej bedzie robic :kox:

a pod koniec to ladnie wydrzesz ze sladu nie bedzie i Twoja sie nie kapnie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

:hi:

no wg mnie...swoja droga jak na MS to naprawde dobry wynik .... stosunek jakosci do ceny :gwizdanie:

Kupił FEBI :gwizdanie: o których ja słyszałem ze są słabe, dlatego jak kupiłem MS bo taniej i tez tyle wytrzymuje. :kox:

:shocked:

no ja rozumiem slabe ale taki przebieg to masakra.. ja gdzies (u mojego mechanika) slyszalem ze lepiej ORI regenerowane niz zamienniki ale to na pewno chodzilo o passata b5/b6 czyli albo to samo :P albo podobne no i dokladnie nie wiem o co chodzilo tylko wiem ze o jakas czesc zawieszenia :decayed:

wiem wiem malo wiem :rolleyes:

masło maślane :decayed:

Opublikowano

masło maślane :decayed:

i tak mialo byc :decayed: bo nie wiem ani czy passat b5/b5FL ma ta sama zawieche co a4 b5 i w ogole o jaka czesc zawieszenia chodzilo :rolleyes: ale wydaje mi sie ze o ktores wachacze :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

masło maślane :decayed:

i tak mialo byc :decayed: bo nie wiem ani czy passat b5/b5FL ma ta sama zawieche co a4 b5 i w ogole o jaka czesc zawieszenia chodzilo :rolleyes: ale wydaje mi sie ze o ktores wahacze :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Passat B5 i Audi B5 maja raczej te same zawiechy.

Na regenerowanej jeździ cabriofan i masa taksiarzy, czyli wytrzymują podobno tak jak ori.

Ori kupisz w Focie i IC, ja to olałem i kupiłem MS podobno ma wytrzymać 30tkm, zobaczymy albo i nie zobaczymy :naughty:

Seves do uciech to nie cycki trza wygipsować yny wagina :kox:

Kaj są zdjęcia z Panią młodą :?:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

... bo nie wiem ani czy passat b5/b5FL ma ta sama zawieche co a4 b5 ...

A4 ma tą samą płytę podłogową co Passat i SuperB :wink4:

Np. Golf >>> A3 >>> Octavia >>> Leon

Opublikowano

... bo nie wiem ani czy passat b5/b5FL ma ta sama zawieche co a4 b5 ...

A4 ma tą samą płytę podłogową co Passat i SuperB :wink4:

Np. Golf >>> A3 >>> Octavia >>> Leon

A4 B5 tak ale B6 i B7 już chyba raczej nie.

Opublikowano

:hi:

mnie jutro nie będzie w Sękatej będę w Kłodzku :(

Opublikowano

... bo nie wiem ani czy passat b5/b5FL ma ta sama zawieche co a4 b5 ...

A4 ma tą samą płytę podłogową co Passat i SuperB :wink4:

Np. Golf >>> A3 >>> Octavia >>> Leon

A4 B5 tak ale B6 i B7 już chyba raczej nie.

no wlasnie tak kojarzylem.. tylko nie bylem pewien :tongue4:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 15:50_________________________________________________Robert a moga miec prosba do Ciebie? :gwizdanie:

:>

Opublikowano

Robert a moga miec prosba do Ciebie? :gwizdanie:

:>

Zależy jako :gwizdanie: :przebiegly:

:tongue4:

Opublikowano

Robert a moga miec prosba do Ciebie? :gwizdanie:

:>

Zależy jako :gwizdanie: :przebiegly:

:tongue4:

:decayed:

nic wielkiego :P

potrzebuja pora tych slynnych numerow one jakos od 8e0 sie zaczynaja a ze jestes w tym szpecem... :naughty:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 16:22_________________________________________________spryski reflektorow do mojego.. bylo kilka rodzajow nie?

konkretnie bych chciol wiedziec ile rodzajow i czy od s4 beda pasowaly :gwizdanie:

jo mom zderzak s-line (w b7 na 100% byly inne ale nie wiem jak w b6 :([br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 16:24_________________________________________________jakby pasowaly to moze by mi sie z tym gosciem udalo dogodac

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231715.0

:hi:

Opublikowano

masz teraz zderzak S-line B6 , tak ?

Opublikowano

tak, tzn od zawsze mialem s-line a teraz jest s-line pod spryski

Opublikowano

Spryskiwacze dla B6 :

8E0 955 101 C - lewy

8E0 955 102 C - prawy

zaślepki :

8E0 955 275 D GRU - lewa

8E0 955 276 D GRU - prawa

8E0 955 275 B GRU - lewa S4

8E0 955 276 B GRU - prawa S4

ramka prowadząca ( pod zaślepkę ) :

8E0 807 787 - lewa

8E0 807 788 - prawa

8E0 807 787 A - lewa S4

8E0 807 788 A - lewa S4

Czyli wychodzi na to , że same spryski były te same w B6 jaki i B6 S4 , reszta już niestety inne ( czy pasują tego nie wiem , ale w każdym razie mają inne nr. )

W B7 znowu były inne :zyzol:

Opublikowano

dzieeeeeki bardzo :hi:

to moge go pytac o te spryski :P tylko kurde co to jest ramka prowadzaca? hmm kurde musze odpalic ta etke u mnie.. Wiesiek mi kiedys zgral ale waznosc stracila :rolleyes:

Opublikowano

to jest taka krateczka pomiędzy spryskiem a zaślepką :wink4:

Opublikowano

nie wazne co to za ramka kosztuje 10pln hahaha :naughty:

zaslepki mam bo kupilem w ASO :rolleyes:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 16:57_________________________________________________

to jest taka krateczka pomiędzy spryskiem a zaślepką :wink4:

dzieki wielkie Robert :hi:

fakt w zderzaku sa dziury i pewnie w te dziury ta kratka mocujaca wchodzi :mysli:

Opublikowano

W B7 już tego nie ma

dxe845.jpg

Opublikowano

no bo wlasnie w b7 inne spryski sa czyli tu jakby ta ramka pewnie zmienia ten sprysk pod konkretny zderzak ..

kurde Tys je jednak uczynny Synek :gwizdanie:

:notworthy:

:decayed:

teraz sie musza sprobowac dogodac :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.