Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Radlin... to kawałek z DB

nie zrobią mi tego raczej na miejscu prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okropny mamy dzień... miałem się brać za autko a to co.

Mogło by jeszcze się pokazać z +25 :naughty:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 11:24_________________________________________________Daniel jak noga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja zaczynam kolejny (i mam nadzieje ze ostatni) tydzien L4 :przebiegly:

:bry::hi:

Już bez gipsu :thumbup: ale palce wyglądają jak u trupa :kwasny:

a wielkoscia zapewne jak u dziecka :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry::hi:

Już bez gipsu :thumbup: ale palce wyglądają jak u trupa :kwasny:

I śmierdzą jak stary ser :decayed:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 12:02_________________________________________________

:hi:

Radlin... to kawałek z DB

nie zrobią mi tego raczej na miejscu prawda?

W Bielsku w skodzie robią dobrze albo u Wisły, też w BB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Wisły to chyba gdzieś koło Skoczowa :gwizdanie: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Wisły to chyba gdzieś koło Skoczowa :gwizdanie: :mysli:

Wisła jest w BB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie pod Ustroniem ?? :decayed:

dobra ,sorki coś mi się przesłyszało :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I śmierdzą jak stary ser :decayed:

Gorzej :sick3:

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 13:02_________________________________________________

a wielkoscia zapewne jak u dziecka :cool1:

Nooo , takie niedojebane są :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ploms jak chcesz jechać do Polnika którego Ci bardzo polecam to musisz zadzwonić i się umówić bo ma zawsze kolejki. Zrobi Ci to oczywiście na miejscu, nie musisz zostawiać auta.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 13:13_________________________________________________Sprzęt ma kosmos :good: . Nie wiem czy ktoś w rejonie ma coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Dobry sprzęt ma Świerczyna w rybolu z wydrukiem komputerowym :evil:

Kurna ale był wczora dżezz, do teraz mnie trzyma a już byłem na pogrzebie :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśku wydruk to już prawie wszędzie dają :gwizdanie: chyba że ktoś ma sprzęt na lampach. Do kół mocuje takie ustrojstwa wyglądające jak sześciokątne baterie słoneczne skierowane uj wie gdzie, a wysoko na przedniej ścianie przed maską auta jest jakieś dziwne urządzenie które odbiera sygnał z tych płyt na kołach. Można na monitorze oglądać całą geometrię w czasie rzeczywistym jak się obraca kierownicą, widać jak wszystkie parametry się zmieniają. Widać to graficznie (autko ze skręcającymi się kołami) i cyfrowo. Widać wtedy czy wartości na obu kołach zmieniają się tak samo czy jak auto było rąbnięte lub jest coś wyrąbane w zawieszeniu różnie. Nie ma żadnych lamp, laserów itp. Po ustawieniu oczywiście wydruk z parametrami przed i po ustawieniu.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 14:53_________________________________________________Najważniejszy jednak jest człowiek. Jak będzie gamoń to najnowszy i najlepszy sprzęt nie zagwarantuje dobrze wykonanej usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśku wydruk to już prawie wszędzie dają :gwizdanie: chyba że ktoś ma sprzęt na lampach. Do kół mocuje takie ustrojstwa wyglądające jak sześciokątne baterie słoneczne skierowane uj wie gdzie, a wysoko na przedniej ścianie przed maską auta jest jakieś dziwne urządzenie które odbiera sygnał z tych płyt na kołach. Można na monitorze oglądać całą geometrię w czasie rzeczywistym jak się obraca kierownicą, widać jak wszystkie parametry się zmieniają. Widać to graficznie (autko ze skręcającymi się kołami) i cyfrowo. Widać wtedy czy wartości na obu kołach zmieniają się tak samo czy jak auto było rąbnięte lub jest coś wyrąbane w zawieszeniu różnie. Nie ma żadnych lamp, laserów itp. Po ustawieniu oczywiście wydruk z parametrami przed i po ustawieniu.[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 14:53_________________________________________________Najważniejszy jednak jest człowiek. Jak będzie gamoń to najnowszy i najlepszy sprzęt nie zagwarantuje dobrze wykonanej usługi.

mój kumpel mechanik ma ten sam sprzęt "ale nie polecam go" bo póki co ma taki zapierdziel że szok :rolleyes:

ja jestem na za tydzień umowiony na olej czyszczenie smoka i inne pierdy :wink4:

oczywiście w innym wypadku jak najbardziej bo po pierwsze nie ciu_la i jak mówi że trzeba wymienić to faktycznie nie da się naprawić a po drugie jak bierze autko to na pewno go zrobi :good:

Rybnik Golejów Wiosny Ludów.. Pyszny :wink4:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 16:29_________________________________________________aaaaaaaaaa i wiadomo...

dobry Synki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert to teraz rehabilitacja palca i kolejne tygodnie na L4 :?: to w tym roku do roboty już nie idziesz :>

Wiesiek pytałem ostatnio co robimy ze spotem w grudniu ale musiałeś to przeoczyć bo nic mi nie odpowiedziałeś :rolleyes:

panowie zna ktoś jakiegoś fachmana który zajmuje się aerografem :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...