Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I tak pójdzie do żyda, więc mi to tito ...

Oj niedobrze , niedobrze :gwizdanie:

:decayed:

Ale słyszałem , że nad jakimś Chevroletem się rozglądasz ... spark czy jakoś tak mu było :mysli:

:decayed:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:21_________________________________________________

po czym poznasz ,że ori ? po tym ,że kupione w aso ?

No :wink4:

Np. na 100% pasek Conti będzie Made in De a nie Rumunia czy tam powiedzmy Serbia , Ukraina itd. ... :wink4:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tak pójdzie do żyda, więc mi to tito ...

Oj niedobrze , niedobrze :gwizdanie:

Tak jak pisałem, Wojtek daje gwaracncje na to co zakłada, to ja się tym nie martwię :cool1:

Opublikowano

jakbyś dzisiaj zamawiał to jutro po 9 by był do odbioru :wink4:, tylko musiał by być w kraju :wink4:

A ja się założę , że jest na miejscu w Magro :wink4:

tego nie wiem ale to i tak już nieaktualne :wink4:

siemian jak on(H4mm3R) dziś do Ciebie nie przyjedzie to znaczy ,że już wziął relanium :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siemian jak on(H4mm3R) dziś do Ciebie nie przyjedzie to znaczy ,że już wziął relanium :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

"On" już wraca z powrotem :gwizdanie: :cool1: .. Siemian'a już nie ma , wysłał go do krainy wiecznych łowów :cool1: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zakładam z INA ze względu na czas i gwarancje którą mi daje Wojtek.

Ale pasek Conti albo Gates :gwizdanie: :cool1:

Trzeba było zapodać łori :gwizdanie: ... ale to Twój paździoch :wink4:

I tak pójdzie do żyda, więc mi to tito :gwizdanie: jakbym zamówił ori to by mi tego jutro nie poskładali...

to powinno przejść do kanonu powiedzeń hammera tak samo jak "każdy orze jak może" :polew: :polew: :polew:

to nie lepiej dać ponczoche?? takie w Twoim stylu to by było i złotówki by się ostały...

Potem mógłbyś powiedzieć... no co nikt nie dziwonił to widocznie było ok :polew: :polew: :polew: :polew:

Kupie używany jak Ty pompe vacum :gwizdanie:

Opublikowano

tego nie wiem ale to i tak już nieaktualne :wink4:

Dokładnie :good:

:wink4:

Opublikowano

dobra dobra :tongue4: vacum a pasek rozrządu to złe porównanie :decayed:

Opublikowano

dobra dobra :tongue4: vacum a pasek rozrządu to złe porównanie :decayed:

:gwizdanie:

Tomson się chyba zdenerwował :mysli:

:tongue4::wink4:

Założył co założył , to jego paść więc i jego wybór :wink4:

Opublikowano

Założył co założył , to jego paść więc i jego wybór[/u] :wink4:

Sorry ze sie wpier*alam, ale mysle ze jakbyś Ty tez jebnał na rozrzadzie 80 tys i konkretnie zapierdalanie a nie powolna jazda to tez by roznie moglo być. Pozdrawiam

Opublikowano

wiem wiem nikomu nie bronię wkładaćgratów ,które się samemu kupuje ,sam czasem używki wkładam do auta

Opublikowano

dobra dobra :tongue4: vacum a pasek rozrządu to złe porównanie :decayed:

Zamówiłem u Erwina ale niema i siemian mi u Daniela załatwia :gwizdanie:

Opublikowano

chyba jest różnica w jeździe Hammera i Roberta :gwizdanie:

na pewno w inny sposób się oba paski zużywają

Opublikowano

no fakt...komkretne zapier**lani, skraca żwotność rozrządu :gwizdanie:

Opublikowano

Sorry ze sie wpier*alam

No właśnie :cool1:

ale jeszcze młody jesteś :decayed:

Opublikowano

wiem wiem nikomu nie bronię wkładaćgratów ,które się samemu kupuje ,sam czasem używki wkładam do auta

A że Ty miałeś paski "no name" made in china to się nie pochwalisz :gwizdanie:

Opublikowano

dobra dobra :tongue4: vacum a pasek rozrządu to złe porównanie :decayed:

Zamówiłem u Erwina ale niema i siemian mi u Daniela załatwia :gwizdanie:

ochłoń i czytaj ze zrozumieniem !

Opublikowano

Sorry ze sie wpier*alam

No właśnie :cool1:

ale jeszcze młody jesteś :decayed:

:> pozostawie bez komentarza

Opublikowano

dlatego ja już myślę o zmianie swojego, a niby za rok by to wypadało :gwizdanie:

Sorry ze sie wpier*alam

No właśnie :cool1:

ale jeszcze młody jesteś :decayed:

a co zaprzeczysz,że się Daniel myli :gwizdanie:
Opublikowano

chyba jest różnica w jeździe Hammera i Roberta :gwizdanie:

na pewno w inny sposób się oba paski zużywają

Teraz troszkę już "odbiegacie" od tematu :cool1:

Po drugie "co ma piernik do wiatraka" :mysli:

Pasek ma tyle wytrzymać i uj , obojętnie jak się jeździ ...

Po trzecie trzeba też czasami "mieć łeb na karku i pomyśleć" :cool1:

Opublikowano

wiem wiem nikomu nie bronię wkładaćgratów ,które się samemu kupuje ,sam czasem używki wkładam do auta

A że Ty miałeś paski "no name" made in china to się nie pochwalisz :gwizdanie:

moja wina ,że kupuję ori części (rozrząd),a jakiś ciul za***rdoli albo sp***doli je przy zakładaniu ?

ku.wa pomyśl moja?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.