Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A to to nie tylko Ciebie denerwuje :wink4:.

Po takim opadzie i szybkim roztopie to u nas jest bajzel taki ,że się :sick3: chce.

Buty przemoczone , auto udupcone ( i nie tylko auto ) itd. ... :kwasny:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moje u mechanika ;(

Opublikowano

A to to nie tylko Ciebie denerwuje :wink4:.

Po takim opadzie i szybkim roztopie to u nas jest bajzel taki ,że się :sick3: chce.

Buty przemoczone , auto udupcone ( i nie tylko auto ) itd. ... :kwasny:

Niema to jak się pomarudzić i ponażekać :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 21:07_________________________________________________

moje u mechanika ;(

Będzie kapa :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 21:07_________________________________________________robert. kupuj pianownica, bo mam magifoam :naughty::kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 21:11_________________________________________________

Opublikowano

ni wymiana rozrządu zawiechy swieczek płynów ustrojowych i filtrów :decayed:

Opublikowano

ni wymiana rozrządu zawiechy swieczek płynów ustrojowych i filtrów :decayed:

to co płaczesz jak dziecko :cool1:

Opublikowano

ni wymiana rozrządu zawiechy swieczek płynów ustrojowych i filtrów :decayed:

Czyli bedziesz mial tak jak ja.......

wszystko nowe tylko szupa stara :decayed:

Opublikowano

ni wymiana rozrządu zawiechy swieczek płynów ustrojowych i filtrów :decayed:

to co płaczesz jak dziecko :cool1:

bo nie cierpia mechaniorów ciaproków :sick3:
Opublikowano

Liter te aktywnej piany poszedl na mycie ,przy Twojej Hammer czestotliwosci mycia to w galonach tygodniowo paczki beda szly :decayed:

Opublikowano

Liter te aktywnej piany poszedl na mycie ,przy Twojej Hammer czestotliwosci mycia to w galonach tygodniowo paczki beda szly :decayed:

20ml piany a reszta to woda :gwizdanie:

Opublikowano

Niema to jak się pomarudzić i ponażekać :decayed:

:decayed: oj tam oj tam :tongue4:

[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 21:32_________________________________________________

No chyba ,że tak :gwizdanie:

Opublikowano

seves od 10-tego roku życia jeżdżę na dwóch kółkach. Teraz miałem przerwę 1,5 roczną bo nie miałem garażu wolnego.

Teraz z ojcem planujemy zakup dwóch motorków. Mi się spodobał ten co podesłałem a mojemu ojcu:

http://www.tjcdesign.com/Honda%20WEST%20rep.jpg w takim malowaniu. Więc od marca jak śniegu nie będzie po jastrzębiu i okolicach będą widywani dwaj szaleńcy :polew:

Opublikowano

robert. kupuj pianownica, bo mam magifoam :naughty::kox:

Najpierw Kärcher'a muszę kupić :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

wszystkim

haa...jest śnieg, jest drift :kox:

Opublikowano

dobry :hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 10:35_________________________________________________

seves od 10-tego roku życia jeżdżę na dwóch kółkach. Teraz miałem przerwę 1,5 roczną bo nie miałem garażu wolnego.

Teraz z ojcem planujemy zakup dwóch motorków. Mi się spodobał ten co podesłałem a mojemu ojcu:

http://www.tjcdesign.com/Honda%20WEST%20rep.jpg w takim malowaniu. Więc od marca jak śniegu nie będzie po jastrzębiu i okolicach będą widywani dwaj szaleńcy :polew:

to może kiedy pośmigamy razem :naughty:

ale ta to jest torówka :P były takie drogowe? :mysli:

repsole sa zaebiste ale nie dla mnie jakoś tak samo jak te hondowe czerwono-niebiesko kolorowe :tongue4: no chyba że hrc :slina:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.