Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś jest zainteresowany to odstąpię swoje miejsce bo ja mam niedaleko dom tzn dziadków :decayed: więc kwestia przekimania mi jest obojętna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

po imprezie nie będziesz wiedział jak wejść do domku ,a co dopiero jak dojechać pod dom dziadków :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś jeszcze :?: :przebiegly:

Ja chyba też :wink4:

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:51_________________________________________________

Robert wpadniesz jutro :?:

Zobaczę :wink4:

Jutro jeszcze do rodziców muszę podjechać na 1-2 godz. pokończyć elektrykę :wink4: ( się to kuźwa przeciąga , ciągle coś nowego wyskoczy do roboty :kwasny: )

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:53_________________________________________________Pany mam takie pytanko :

Interesuje się ktoś z Was może akwarystyką ? Mam do oddania kilka wyrośniętych rybek , mam niejednego znajomego ( wg. mnie "fachowców" w tej dziedzinie , ale nikt nie chce takich dużych osobników , reszta znajomych to "amatorzy" którzy nawet nie świecą w akwarium/nie mają grzałki itp. a takim nie oddam tych rybek bo mi ich po prostu szkoda :no: )

Są to :

b. duże Gurami Mozaikowe ok. 4-5 letnie ( bez problemu można je rozmnożyć - oczywiście jak się ma o tym pojęcie :rolleyes: )

b. duża Kosiarka ( ~ wiek ten sam )

3 szt. Razbora Klinowa ( wiek jak wyżej )

3 szt. Neon Czarny ( wiek jak wyżej )

Tylko tyle zostało , były w ławicach , ale już ze starości padają :kwasny:

Oddaję tylko i wyłącznie z powodu potrzeby zrestartowania akwarium które ma ~ 5 lat i w podłożu zaczyna się kumulować kwas siarkowy i ogónie ujnia zaczyna się robić , po drugie ta obsada była tylko wypełnieniem akwarium bo ja stawiam głównie na roślinki ( tzw. "akwarium holenderskie" ) i po restarcie chcę zacząć od małych/młodych rybek :wink4:

Jak co zawsze mam do oddania jakieś tam zielsko akwariowe z przycinki ( chociaż w tym momencie jest troszkę przestój przez tą kumulacje SO4 i NO3/NO2 itp. w wodzie ) :wink4:

Jak nikt się nie znajdzie obsada pójdzie do zoologicznego ( gdzie zapewne , zostaną wystawione za kilkadziesiąt złotych ) :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem rybki ale z tego wyrosłem,a do oczka wodnego ich raczej nie wpuszczę :wink4:

Robert wpadniesz jutro :?:

Zobaczę :wink4:

Jutro jeszcze do rodziców muszę podjechać na 1-2 godz. pokończyć elektrykę :wink4: ( się to kuźwa przeciąga , ciągle coś nowego wyskoczy do roboty :kwasny: )

Spoko, zdzwonimy się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem rybki ale z tego wyrosłem,a do oczka wodnego ich raczej nie wpuszczę :wink4:

Albo nie dorosłeś do tego :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem rybki ale z tego wyrosłem,a do oczka wodnego ich raczej nie wpuszczę :wink4:

Albo nie dorosłeś do tego :gwizdanie: :cool1:

:tongue4:

Miałem zarąbiste welonki :wink4: później już się nie chciało w to bawić. Rybki jeszcze mam ale w oczku wodnym :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie ja cos tam hoduje choc ostatnio nieco zaniedbalem ale roslinki bym jakies odkupil , rybki mam tylko gupiki bo nie potrzebuja tyle uwagi, jakby co PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie ja cos tam hoduje choc ostatnio nieco zaniedbalem ale roslinki bym jakies odkupil , rybki mam tylko gupiki bo nie potrzebuja tyle uwagi, jakby co PW :)

Spoko , roślinki jak pisałem na razie są w stanie "słabej wegetacji" ale na pewno w najbliższym czasie będzie mnóstwo - oddam gratisowo , tylko restart muszę zrobić a co za tym idzie rybki muszę oddać w dobre ręce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że jest coś takiego jak hodowanie roślinek w akwarium :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że jest coś takiego jak hodowanie roślinek w akwarium :mysli:

Wpisz sobie w google "akwarium holenderskie" :wink4: ... zajmuję się tym od lat ( oczywiście amatorsko )

[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 23:42_________________________________________________

Miałem zarąbiste welonki :wink4: później już się nie chciało w to bawić. Rybki jeszcze mam ale w oczku wodnym :tongue4:

Welonki to się w krauzie trzyma a nie w akwarium :wink4:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają niektóre akwaria. Ale dziwne hobby hodowanie trawy - trawe to krowa je :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają niektóre akwaria. Ale dziwne hobby hodowanie trawy - trawe to krowa je :decayed:

Każdy ma jakieś zboczenie :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają niektóre akwaria. Ale dziwne hobby hodowanie trawy - trawe to krowa je :decayed:

Co ty tam wiesz o zabijaniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie chciałem Cię obrazić. Ja mam natomiast zboczenie do militarnych rzeczy, nigdy w wojsku nie byłem i nie będę ale mnie to rajcuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie chciałem Cię obrazić. Ja mam natomiast zboczenie do militarnych rzeczy, nigdy w wojsku nie byłem i nie będę ale mnie to rajcuje :naughty:

Znaczy się nielegalny skład broni :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nigdy w wojsku nie byłem i nie będę ...

Aaaa szkoda :cool1: :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 00:00_________________________________________________

Oczywiście nie chciałem Cię obrazić. Ja mam natomiast zboczenie do militarnych rzeczy, nigdy w wojsku nie byłem i nie będę ale mnie to rajcuje :naughty:

Znaczy się nielegalny skład broni :mysli:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...