Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry :hi:

Synki jutro koło 14:15-14:30 wyjeżdzom w kierunku ustronia/wisły na narty...

nie chce się kieryś zabrać? Mam 1msce - max2 bo to na tylnej kanapie a jedno siedzenie będzie sklapnięte :naughty:

tylko się ciepło ubrać bo będzie trochę piździało :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 15:30_________________________________________________

no i właśnie.. szukam m4 min. 60-65m kilińskiego/smolna i okolice ew. dąbrówki.. obojętnie czy do remontu czy po remoncie :wink4:

kuchnia koniecznie z oknem i lazienka osobno z wc... raczej wyzsze pietra bo nie lubie widziec cudzych okien :polew:

jakby ktos cos wiedzial to namiar macie

dzieki :hi:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

A co do temp. na dole u nas na poz. 1000m temperatura właściwa skał jest na poziomie ponad 45 stopni. :gwizdanie:

szkoda tylko że opalać się nie idzie :gwizdanie:

Okna zamurowali :tongue4:

dobry :hi:

Synki jutro koło 14:15-14:30 wyjeżdzom w kierunku ustronia/wisły na narty...

nie chce się kieryś zabrać? Mam 1msce - max2 bo to na tylnej kanapie a jedno siedzenie będzie sklapnięte :naughty:

tylko się ciepło ubrać bo będzie trochę piździało :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 15:30_________________________________________________

no i właśnie.. szukam m4 min. 60-65m kilińskiego/smolna i okolice ew. dąbrówki.. obojętnie czy do remontu czy po remoncie :wink4:

kuchnia koniecznie z oknem i lazienka osobno z wc... raczej wyzsze pietra bo nie lubie widziec cudzych okien :polew:

jakby ktos cos wiedzial to namiar macie

dzieki :hi:

Aaa już Cię w domu nie chcą :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: wróciłem zdane.

Ale miałem pech i rozwaliła mi się dzisiaj rano moja niezawodna odporna na wszystko nokia n95. Potrzebuje jakiegoś fajnego telefonu do 500zł. Rozważę każdą propozycje, ale najlepiej nokia i żeby przynajmniej miała klawiature qwerty pomoże ktoś bo się nie znam na tym kompletnie. Rozglądałem się za iphone 3g także :mysli:

Opublikowano

:hi: wróciłem zdane.

Ale miałem pech i rozwaliła mi się dzisiaj rano moja niezawodna odporna na wszystko nokia n95. Potrzebuje jakiegoś fajnego telefonu do 500zł. Rozważę każdą propozycje, ale najlepiej nokia i żeby przynajmniej miała klawiature qwerty pomoże ktoś bo się nie znam na tym kompletnie. Rozglądałem się za iphone 3g także :mysli:

To to co dotykowy czy z klawiaturą :?:

Opublikowano

z tym i z tym najlepiej. No chyba że tylko z klawiatura :decayed:

Opublikowano

z tym i z tym najlepiej. No chyba że tylko z klawiatura :decayed:

Po co Ci zbędny balas w formie klawiatury Qwerty :gwizdanie: Mój HTC już się sprzedał...

Opublikowano

z tym i z tym najlepiej. No chyba że tylko z klawiatura :decayed:

Nokia C3 :decayed:

Opublikowano

Nie no wybrałem 5 telefonów muszę coś szybko kupić

Nokia n95 8g

Nokia n96 16g

Nokia n97

Nokia n900

Iphone 3g

Opublikowano

Nokie to co wymieniłeś to przeżytek a Iphone 3G to też przeżytek i dla maniaków Appla :thumbdown:

Opublikowano

ano starocie te nokie. Ale nie jestem maniakiem telefonów. Zależy mi aby telefon był mocny i dało się z niego dzwonić oraz od czasu do czasu sms-ować. :decayed: Jedynie co mnie wkurza w n97 i n900 to to że ekranik bardziej przystosowany jest do rysika nic palców...

Opublikowano

Bo to są ekrany oporowe tzn. rezystancyjne i działają z rysikiem, a w nowych są pojemnościowe i działają na paluchy.

Spadam na zimne piwo i do chaty :naughty:

Opublikowano

Kot na subwooferze

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie chce nic mówić ale pół roku temu skompletowałem sobie podobne audio w mieszkaniu. To mi skaczą szklanki w kuchni i szuflady się otwierają :decayed: I co po mi taki sprzęt jak tego nawet puścić się nie da na 50% haha :polew:

Co to kotów, to się nie śmiejcie one również mają gust muzyczny. Ja jak puszcze jakiś polski hh w domu to mój kot szału dostaje i mnie gryzie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po robocie :zemdlal:

Ida spać

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Mamlasy :decayed:

Opublikowano

dobry :hi:

to co jedzie kiery na narty? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.