Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko z firmy za freeee :cool1::drinks: :drinks: :drinks::drunk::banan: :banan: :banan:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 10:16_________________________________________________

Do Rept się wybierasz? O curwa ja przeklinam to miejsce :gwizdanie:

A to czemu Tomaszku ? Ja po pierwszym wyjezdzie nawet poniedziałek na noc urlop musiałem brac :decayed: Jeszcze alko schodził :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 10:18_________________________________________________Repty to tam ..uj :wink4: to dodatek -najlepsze karaoke,żarcie itp,itd :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 10:21_________________________________________________Seves Oglądałeś to ogłoszenie z Kawasaki? http://otomoto.pl/kawasaki-zxr-kawasakizx6r-zx6-arrow-nie-r6-M3017791.html Co o tym Sądzisz ? Tyś je obeznany w motorach :wink4:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 10:25_________________________________________________tak ,że na spocie się nie pojawię,bo wracam w niedzielę wieczorem
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Arturo koło 17 widziany koło Kauflandu - szalony jeździeć - umyłbyś sobie tego brudasa :decayed:

Opublikowano

Arturo koło 17 widziany koło Kauflandu - szalony jeździeć - umyłbyś sobie tego brudasa :decayed:

A mnie nie widziałeś :naughty:

Opublikowano

Nie, ja tylko widzę porządne kultowe samochody

:polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

Nie, ja tylko widzę porządne kultowe samochody

:polew: :polew: :polew::decayed:

A no faktyczne Ty masz okulary i na halgenach musisz jeździć, to potem połowy rzeczy nie widzisz :decayed:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 18:10_________________________________________________A auto mam za młode na kult, co innego audi 80 :decayed:

Opublikowano

Auto jak wino czym starsze tym bardziej kultowe :naughty:

Wzrok mam dobry :wink4:

Opublikowano

:hi:

nie wiecie jaki jest limit PW ?

bo mi się własnie skończył :wallbash:

to jest jakoś dziennie? miesiecznie? :rolleyes:

Opublikowano

:hi:

nie wiecie jaki jest limit PW ?

bo mi się własnie skończył :wallbash:

to jest jakoś dziennie? miesiecznie? :rolleyes:

Nie możesz wysłać, czy Ci nie dochodzą PW?[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 18:29_________________________________________________

Auto jak wino czym starsze tym bardziej kultowe :naughty:

Wzrok mam dobry :wink4:

Ale nie audi 80 :polew: ostatnio jednego dnia widziałem 6 srebrnych audi 80 ale ani jedna na SJZ :decayed:

Opublikowano

Lepsze SJZ niż SWD :decayed:

Wole by moja żona robiła na drodze w Jałcie niż mieć tablice SWD na swoim aucie. :evil:

Opublikowano

Hammer nie mogę wysłać :shocked:

skrzynkę odbiorczą widzę i wiem co to procenty :tongue4:

Opublikowano

Hammer nie mogę wysłać :shocked:

skrzynkę odbiorczą widzę i wiem co to procenty :tongue4:

To ten do którego chcesz wysłać ma pełną skrzynkę :cool1:

Opublikowano

Seves Oglądałeś to ogłoszenie z Kawasaki? http://otomoto.pl/kawasaki-zxr-kawasakizx6r-zx6-arrow-nie-r6-M3017791.html Co o tym Sądzisz ? Tyś je obeznany w motorach :wink4:

Cabrio cena szok.. chyba dobra ale nie znam sie na kawasaki ogólnie zawsze są tańsze bo słyszy się że bardziej awaryjne - ale nie wiem nie słyszałem nigdy konkretnie co komu padlo tylko "tak się słyszy"

to już ten nowszy model z ładnym przodem i cena serio dobra.. tylko trzeba zobaczyć.... przebieg marzenie :wink4:

ja będę prawdopodobnie na wiosnę mojego sprzedawał ale cena ok. 12tys no i nie wiem czy chcesz R6 bo na nim ciężko równowagę utrzymać :evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

bez obrazy :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 18:50_________________________________________________

Hammer nie mogę wysłać :shocked:

skrzynkę odbiorczą widzę i wiem co to procenty :tongue4:

To ten do którego chcesz wysłać ma pełną skrzynkę :cool1:

nie ma innej opcji? :decayed:

bo mi sie wyświetla limit PW osiągnięty i myślałem że to o moje wysłane chodzi :polew: :polew: :polew: :polew:

ale ze mnie ciul :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.