Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja będę miał :kox: już inne nie mniej zajmujące zajęcie :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie w następny weekend najprawdopodobniej forum będzie wyłączone , więc dla tych co nie potrafią bez niego żyć proponuję wizytę u psychologa :wink4::kox: :kox: :kox:

załatwiłem nam wspólną wizyte, psycholog wpadnie w niedziele na spota :wink4:

Opublikowano

Panowie w następny weekend najprawdopodobniej forum będzie wyłączone , więc dla tych co nie potrafią bez niego żyć proponuję wizytę u psychologa :wink4::kox: :kox: :kox:

załatwiłem nam wspólną wizyte, psycholog wpadnie w niedziele na spota :wink4:

:good:

Opublikowano

arturoo już tyle kasy włożył w swoje a4 że śmiało może mówić że ma prawie s4 :decayed:

Dobry po za tym :gwizdanie:

do esy sie ma to moje jak śnieg do tej zimy :wink4:

Opublikowano

Panowie w następny weekend najprawdopodobniej forum będzie wyłączone , więc dla tych co nie potrafią bez niego żyć proponuję wizytę u psychologa :wink4::kox: :kox: :kox:

:decayed:

Panowie w następny weekend najprawdopodobniej forum będzie wyłączone , więc dla tych co nie potrafią bez niego żyć proponuję wizytę u psychologa :wink4::kox: :kox: :kox:

załatwiłem nam wspólną wizyte, psycholog wpadnie w niedziele na spota :wink4:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

arturoo już tyle kasy włożył w swoje a4 że śmiało może mówić że ma prawie s4 :decayed:

Dobry po za tym :gwizdanie:

do esy sie ma to moje jak śnieg do tej zimy :wink4:

:mysli:

hmmm kur trudny ten rebus

:decayed:

Opublikowano

arturoo już tyle kasy włożył w swoje a4 że śmiało może mówić że ma prawie s4 :decayed:

Dobry po za tym :gwizdanie:

do esy sie ma to moje jak śnieg do tej zimy :wink4:

:mysli:

hmmm kur trudny ten rebus

:decayed:

waryjot :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 18:13_________________________________________________

sport to samo zdrowie :good::decayed:

Opublikowano

do esy sie ma to moje jak śnieg do tej zimy :wink4:

:mysli:

hmmm kur trudny ten rebus

:decayed:

waryjot :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:tongue4:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 18:33_________________________________________________

:shocked:

a juz miałem fajną kandydatkę na żonę :wallbash:

pier_dole szukam od nowa :rolleyes:

:tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:hi: z rana
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Hammer ty zboczuchu :gwizdanie: :decayed:

Że tak zacytuje kogoś "ruchałbym" :polew: :polew: zarąbiste suczki mrr :slina:

Opublikowano

:hi:

Kuna Ty w bazarze napisałeś ze foty zrobisz jak pojedziesz na siłkę żeby niepotrzebnie nie próbowali ceny targować? :naughty:

bo jak co do czego podejdziesz to potencjalnego kupca jak Hej do Cisory :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Lebry[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 16:46_________________________________________________ :good:

http://www.youtube.com/watch?v=JPDGQXlx4aM&feature=player_embedded

:hi:

ale synek wylękany :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:04_________________________________________________

Wiesiek narty jutro? :naughty:

do wisły kajś z kumplami jada :decayed:

Opublikowano

:hi:

Kuna Ty w bazarze napisałeś ze foty zrobisz jak pojedziesz na siłkę żeby niepotrzebnie nie próbowali ceny targować? :naughty:

bo jak co do czego podejdziesz to potencjalnego kupca jak Hej do Cisory :gwizdanie:

:decayed:

padłem ze śmiechu :polew: :polew: :polew: :polew:

. Nie po prostu miałem zrobić zdjęcia jak będę jechał samochodem bo nie chciało mi się iść robić zdjęć. Ale zapomniałem :polew:

Jestem w stanie jeszcze komuś na piwo opuścić :naughty:

Opublikowano

Wiesiek narty jutro? :naughty:

do wisły kajś z kumplami jada :decayed

II zmiana, w robocie jestem :kwasny:[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:50_________________________________________________

Jestem w stanie jeszcze komuś na piwo opuścić :naughty:

Na skrzynkę piwa :naughty::wink4:

Opublikowano

A tam, to i tak bardzo dobra cena za antenke. dałem 140zł a jest jak nowa, używałem tylko na trasie a gdzie ja tam też jeżdżę.

Opublikowano

A tam, to i tak bardzo dobra cena za antenke. dałem 140zł a jest jak nowa, używałem tylko na trasie a gdzie ja tam też jeżdżę.

aktualnie za 100 idzie ją dostać ;)

Opublikowano

no to patrz u mnie 20zł taniej a nówka tylko że bez opakowania :naughty:

na allegro ludzie chcą 99zł za sam bat...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.