Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A po co macie te dodatkowe anteny na dachu lub klapie :?: :mysli: lepsza muza jest :?:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A po co macie te dodatkowe anteny na dachu lub klapie :?: :mysli: lepsza muza jest :?:

:polew: :polew:

Opublikowano

A po co macie te dodatkowe anteny na dachu lub klapie :?: :mysli: lepsza muza jest :?:

No lepiej RMF-FM łapie w SWD :decayed:

Opublikowano

A po co macie te dodatkowe anteny na dachu lub klapie :?: :mysli: lepsza muza jest :?:

No lepiej RMF-FM łapie w SWD :decayed:

O i o taką odpowiedź mi chodził, szkoda że nie słucham RMF :przebiegly:

Opublikowano

Mi antena nie potrzebna Radio Maryja wszędzie łapie i ma taką moc że zwykły drut wystarczy :wink4::decayed:

Opublikowano

Mi antena nie potrzebna Radio Maryja wszędzie łapie i ma taką moc że zwykły drut wystarczy :wink4::decayed:

Już nie długo :przebiegly:

Spadam narka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

A po co macie te dodatkowe anteny na dachu lub klapie :?: :mysli: lepsza muza jest :?:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesiek szkoda że zajś robisz :rolleyes:

Opublikowano

Wiesiu a co chcesz się poświecić i rozwalić ich siedzibę :evil:

Opublikowano

Kuna szukasz dalej fury?

avf 2003 czarny avant na dobrym wypasie będzie do kupienia :naughty:

nie wiem jeszcze za ile :tongue4:

Opublikowano

Kuna szukasz dalej fury?

avf 2003 czarny avant na dobrym wypasie będzie do kupienia :naughty:

nie wiem jeszcze za ile :tongue4:

On niechce avanta :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Lebry[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 16:46_________________________________________________ :good:

http://www.youtube.com/watch?v=JPDGQXlx4aM&feature=player_embedded

fake :wink4:

dziś kupiłem pompe wspomagania, zobaczymy w czwartek co to wkońcu szfankowało. chociaż temp są już na plusie i wspomaganie znów działa jak powinno

Opublikowano

Kuna szukasz dalej fury?

avf 2003 czarny avant na dobrym wypasie będzie do kupienia :naughty:

nie wiem jeszcze za ile :tongue4:

On niechce avanta :gwizdanie:

wiem :decayed: diesla chyba też :wink4:

ale czasem bierze się co jest hehe dlatego pytam[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 21:22_________________________________________________

dziś kupiłem pompe wspomagania, zobaczymy w czwartek co to wkońcu szfankowało. chociaż temp są już na plusie i wspomaganie znów działa jak powinno

3mam za jak najmniejsze koszty :good:

Arek a sama zmiana płynu nie pomogła?

Opublikowano
  • Autor

Arek a sama zmiana płynu nie pomogła?

śmiesznie to zabrzmi ale pogorszyła :decayed:

Opublikowano

Arek a sama zmiana płynu nie pomogła?

śmiesznie to zabrzmi ale pogorszyła :decayed:

czasem tak jest że coś co ma pomóc pogorszy :confused4:

furka do kupienia

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115660.0

7000euro

przebieg trochę duży 288000 ale z książką

nowe zimówki 16, letnie 17 opony do wymiany,

duży plus że sprzedaje z wypasem jak stoi a nie wyciąga gratów jak ostatnio wielu robi :no:

resztę pytań walcie do kolegi bo ja się w sumie przez duży przypadek dowiedziałem :wink4:

Opublikowano

:hi:

Pany dziś zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

Opublikowano

no to jeszcze raz :decayed:

niech sie chowa i rodzicom same uciechy przynosi :tongue4::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek ty jesteś magikiem od elektroniki :naughty: mam pytanko do ciebie:

ogarnąłbyś to :?:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239922.0;highlight=airbag+off[br]Dopisany: 21 Luty 2012, 22:17_________________________________________________

:hi:

Pany dziś zostałem ojcem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

imag1529.jpg

gratulacje dla was :good:

furka do kupienia

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=115660.0

7000euro

przebieg trochę duży 288000 ale z książką

nowe zimówki 16, letnie 17 opony do wymiany,

duży plus że sprzedaje z wypasem jak stoi a nie wyciąga gratów jak ostatnio wielu robi :no:

resztę pytań walcie do kolegi bo ja się w sumie przez duży przypadek dowiedziałem :wink4:

drogo :decayed:

ja mam namiary na B7 S-line z 2007 roku za 8000 euro :wink4:

Opublikowano

no to jeszcze raz :decayed:

niech sie chowa i rodzicom same uciechy przynosi :tongue4::drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

daj Ci Boże rację :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.