Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no guregoru sam sie zanstanawiam jak to bedzie wygladac hahahahahha

Zdaj potem relację jak to wyglądało :smiley:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
lece na wodzisłam na pks dzis podobno jakiś ala drift maja miec :P

ala bo nie sadze zeby to cos wielkiego bylo hahahaha

czemu nie odbierasz pało :P

byłem już rano obejrzeć, parę autek konkretnych, lepsze to niż msza w kościele :D

Opublikowano

byłem już rano obejrzeć, parę autek konkretnych, lepsze to niż msza w kościele :D

Nie zabrzmiało to porywająco :rolleyes:

Opublikowano
czemu nie odbierasz pało :P

byłem już rano obejrzeć, parę autek konkretnych, lepsze to niż msza w kościele :D

By cie mama słyszała:bicz:

Opublikowano
czemu nie odbierasz pało :P

byłem już rano obejrzeć, parę autek konkretnych, lepsze to niż msza w kościele :D

no kurde pało :P

jechołzech na kole dyć wiysz :)

a wyglądało nawet widowiskowo :) nie było niestety wyscigów tylko takie pojedyncze przejazdy.. każdy sobie samemu jeździł :rolleeyes:

ale i tak fajnie gumą śmierdziało :P

królowały oczywiście beemki i to nie które nieźle porezane :slina: głównie E30 , kilka E36, i jeden nissan chyba 200sx :P

w sumie jakieś ok. 15furek także nawet nieźle :)

Opublikowano
no kurde pało :P

jechołzech na kole dyć wiysz :)

a wyglądało nawet widowiskowo :) nie było niestety wyscigów tylko takie pojedyncze przejazdy.. każdy sobie samemu jeździł :rolleeyes:

ale i tak fajnie gumą śmierdziało :P

królowały oczywiście beemki i to nie które nieźle porezane :slina: głównie E30 , kilka E36, i jeden nissan chyba 200sx :P

w sumie jakieś ok. 15furek także nawet nieźle :)

Opublikowano

Normalnie jeździli jak z SWD

Opublikowano

ale rozpie_rdol :doh:

jak ja byłem to juz chyba mieli stare opony hahahaha

bo tak nie szaleli tylko jeździli z kulturą :kox:

---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:20 ----------

Normalnie jeździli jak z SWD

toś to elegancko podsumował :thumbup1:

:buahaha::buahaha::buahaha::buahaha::buahaha:

Opublikowano

Chcesz pomóc biednej Grecji w kryzysie -jest na to sposób-- trzeba za jedyne 500 euro adoptowac Greka -on bedzie za Ciebie robić wszystko to na co T y nie masz czasu -bedzie spal codziennie do 11-tej,chodzic za Ciebie na kawe,odbywac poobiednie sjesty ,wieczory spedzac w cudownych kafejkach .Ja już adoptowalem i mam teaz na wszystko czas -moge ZAPIER....C od switu do nocy :whistling:

Opublikowano
Normalnie jeździli jak z SWD
no zaroz se byda do nich zaliczoł ...... :facepalm::whistling::dancing:
Opublikowano
no zaroz se byda do nich zaliczoł ...... :facepalm::whistling::dancing:

To już możesz trenować, specjalne parkowanie, zajeżdżanie drogi, itd. itp.:whistling:

Opublikowano

co robimy lebry z tym mini spotem ???

Opublikowano
To już możesz trenować, specjalne parkowanie, zajeżdżanie drogi, itd. itp.:whistling:

no te parkowanie to najbardziej rybnickie blachy pokazują klase...wiesiek pamiętasz tego pod makiem w rybniku z tej fiesty?..:)

Opublikowano
co robimy lebry z tym mini spotem ???

zakłodej laczki i jadymy zberej se...

---------- Post added at 18:12 ---------- Previous post was at 18:10 ----------

żeby niebyło :)

imag0233g.jpg

Opublikowano
no te parkowanie to najbardziej rybnickie blachy pokazują klase...wiesiek pamiętasz tego pod makiem w rybniku z tej fiesty?..:)

On miał SRB a to jest różnica :naughty::whistling:

Jak Robert wlezie to chytna

Opublikowano

widza Krzysio, że pakiet letni już jest ale ja se tam poczekam do końca marca:whistling: bo ja jeżdzę głównie w nocy więc wiesz...jeszcze na minusie jest

Opublikowano

Wróciłem wreszcie mojego presidenta sprawdziłem śmiga jak szalony :naughty:

Opublikowano
widza Krzysio, że pakiet letni już jest ale ja se tam poczekam do końca marca:whistling: bo ja jeżdzę głównie w nocy więc wiesz...jeszcze na minusie jest

ano teraz z SWD wrocilem -2

Opublikowano

tak co byś nie nabroił przez ten letni setup :whistling:

Opublikowano
tak co byś nie nabroił przez ten letni setup :whistling:
jo jak jo gorzej z matula ....

dzięki synki za mini spota w mckwaku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.