Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi: po robocie

dziś do nas na budowe wpadł szef pochwalić się nowym samochodem i zostawił trochę $ dla nas więc wiadomo gdzie wpadliśmy po robocie:banan:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie jadę i brzydzę się pijakami:naughty:

Też mam letnie i śrubę w zimówce:whistling:

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

:hi: po robocie

dziś do nas na budowe wpadł szef pochwalić się nowym samochodem i zostawił trochę $ dla nas więc wiadomo gdzie wpadliśmy po robocie:banan:

Jak to gdzie do baumarketu po nowe narzędzia :grin:

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 21:03 ----------

Spadam narka:hi:

Opublikowano

Seves jedzie Krzysztof do Ciebie :wink:

Właśnie ode mnie wyruszył

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

Spadam narka:hi:

:hi:

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:06 ----------

:hi: po robocie

:hi:

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

Arek no jak to gdzie ... :drinks::drunk::naughty:

Opublikowano
Seves jedzie Krzysztof do Ciebie :wink:

Właśnie ode mnie wyruszył

jak dojedzie dam znać... zmierzymy mu czas :decayed:

Opublikowano

Ja jutro zakładam sommer reifen :naughty:

Yno jo dwie sommer reifen mom łyse :wallbash:

GRYFI chce sprzedać 17" :whistling:

Opublikowano

Musza jeszcze jutro iść przyjrzeć się tym oponom czy je zakładać :eusathink: kutwy dwie są łyse :kwasny:

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

GRYFI chce sprzedać 17" :whistling:

Jaki , wiela , co , jako ...

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

Seves jedzie Krzysztof do Ciebie :wink:

Właśnie ode mnie wyruszył

jak dojedzie dam znać... zmierzymy mu czas :decayed:

Jak jo mu droga wytłumaczył to za dwie godziny przyjedzie :whistling::kox:

Opublikowano
:hi: po robocie

dziś do nas na budowe wpadł szef pochwalić się nowym samochodem i zostawił trochę $ dla nas więc wiadomo gdzie wpadliśmy po robocie:banan:

i co tam kupił szefu? rozumiem że oblewacie jego furę :decayed:

a nawiasem mówiąc polski szef to chyba się autem nie chwali żeby nie musieć podwyżek stawiać :doh:

Spadam narka:hi:

do zajś Wiesiu :hi:

---------- Post added at 21:15 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

Musza jeszcze jutro iść przyjrzeć się tym oponom czy je zakładać :eusathink: kutwy dwie są łyse :kwasny:

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

GRYFI chce sprzedać 17" :whistling:

Jaki , wiela , co , jako ...

---------- Post added at 21:11 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

Seves jedzie Krzysztof do Ciebie :wink:

Właśnie ode mnie wyruszył

jak dojedzie dam znać... zmierzymy mu czas :decayed:

Jak jo mu droga wytłumaczył to za dwie godziny przyjedzie :whistling::kox:

borok Krzyś :facepalm:

ale zajś tak nie godej jo do Ciebie bez problemu trefiył i tam i nazot i to nie roz :kox:

Opublikowano
Musza jeszcze jutro iść przyjrzeć się tym oponom czy je zakładać :eusathink: kutwy dwie są łyse :kwasny:

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 21:10 ----------

GRYFI chce sprzedać 17" :whistling:

Jaki , wiela , co , jako ...

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?145308-quot-%A6L%A1SKI-BAZAR-quot-sprzedam-kupi%EA-zamieni%EA-oddam&p=2749622&viewfull=1#post2749622

Opublikowano
Seves jedzie Krzysztof do Ciebie :wink:

Właśnie ode mnie wyruszył

jak dojedzie dam znać... zmierzymy mu czas :decayed:

KRZYŚ DOJECHAŁ :shock3:

:kox:

Opublikowano

No to z 15 minut jechoł :wink:

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Ale to takie dziadowskie mo , jak już bym używki kupował to jakieś lepsze , ale chyba nówki jednak kupię :wink:

Tylko ostatnio troszkę wydatków ( roczek , BT , chrzest , komunia ... ) jest i jeszcze nie wiem kiedy te gumki kupię

Opublikowano

Dwie używki może byś wyrwał za 200zł :wink: zapytaj Andrzeja, on ostatnio fajne gumy kupił i tanio.

Opublikowano
No to z 15 minut jechoł :wink:

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:19 ----------

Ale to takie dziadowskie mo , jak już bym używki kupował to jakieś lepsze , ale chyba nówki jednak kupię :wink:

Tylko ostatnio troszkę wydatków ( roczek , BT , chrzest , komunia ... ) jest i jeszcze nie wiem kiedy te gumki kupię

no gumki lepiej kup bo jeszcze więcej wydatków Cie czeka... kolejny chrzest.. roczek.. komunia.. tyta :grin:

i jeszcze o jednym wydatku zapomniałeś... Beosiem :tongue:

Opublikowano

Jo czekom na [b9] ... wtedy kupia [b8] :decayed:

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:33 ----------

Trza iść spać pomału alkoholiki jedne , bo jutro jeszcze trza iść co nafedrować :kwasny:

Nara :hi:

Opublikowano
Jo czekom na [b9] ... wtedy kupia [b8] :decayed:

i słusznie bo ceny wtedy mocno w dół idą :wink:

jo tak czekom na rs4 b9 :decayed: i kupia b7:kox:

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

do zajs Robert :hi:

Opublikowano
Jo czekom na [b9] ... wtedy kupia [b8] :decayed:

i słusznie bo ceny wtedy mocno w dół idą :wink:

jo tak czekom na rs4 b9 :decayed: i kupia b7:kox:

Eeee no to choć byś RS4 B7 kupił wtedy :decayed::grin:

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

do zajs Robert :hi:

Nara :hi:

Jutro jeszcze dryndna do Ciebie jako to w końcu jadymy w tyn piontek , o kieryj itp. ...

Opublikowano
Jo czekom na [b9] ... wtedy kupia [b8] :decayed:

i słusznie bo ceny wtedy mocno w dół idą :wink:

jo tak czekom na rs4 b9 :decayed: i kupia b7:kox:

Eeee no to choć byś RS4 B7 kupił wtedy :decayed::grin:

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

do zajs Robert :hi:

Nara :hi:

Jutro jeszcze dryndna do Ciebie jako to w końcu jadymy w tyn piontek , o kieryj itp. ...

o to mi chodziło tylko skrótem napisałem :tongue: rs4 b7 :decayed:

ok to sie jutro zgodomy :banan:

Opublikowano
  • Autor
a nawiasem mówiąc polski szef to chyba się autem nie chwali żeby nie musieć podwyżek stawiać :doh:

szef to austriak:wink:

Opublikowano
Seves jedzie Krzysztof do Ciebie :wink:

Właśnie ode mnie wyruszył

jak dojedzie dam znać... zmierzymy mu czas :decayed:

pitki :decayed: dobry miołech :naughty:

Opublikowano

Za tela czasu to jo by piechty zaszeł :whistling:

:decayed:

Opublikowano
Za tela czasu to jo by piechty zaszeł :whistling:

:decayed:

mocie krzywe i dziurawe drogi toch pomału jechoł :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.