Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Może w trójkę wrócą :kox:

:dziura:

---------- Post added at 08:45 ---------- Previous post was at 08:44 ----------

:decayed:

:decayed:

Synki w ogóle mój kumpel (mechanik z Golejowa) ma na sprzedaż swoje autko -

passat b6 2007r 2.0TDI czarny, PRZEBIEG REALNY ok. 80tys. km... krajowy - 2gi właściciel (pierwszy z Opola), oczywiście bezwypadkowy!

cena 46000pln

prawie wcale nim nie jeździ bo mają jeszcze 3inne auta dlatego przebieg taki niski :naughty:

Opublikowano

Passat B6 i jeszcze 2.0 TDI ble:punish:

Opublikowano
Passat B6 i jeszcze 2.0 TDI ble:punish:

a tam opowiadasz Wiesiu... patrz jakie przebiegi robią chłopaki :wink:

poza tym 2007 to już miał coś poprawione.. z tego co wiem (choć nie znam się i dokładnie nie wiem co padało) to z 2005 były niedoróbki i poprawiali je potem :tongue:

Opublikowano

:hi: już w domciu

---------- Post added at 13:33 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

a tam opowiadasz Wiesiu... patrz jakie przebiegi robią chłopaki :wink:

poza tym 2007 to już miał coś poprawione.. z tego co wiem (choć nie znam się i dokładnie nie wiem co padało) to z 2005 były niedoróbki i poprawiali je potem :tongue:

Dokładnie :thumbup1: jak 2007 r.to już tam jakieś poprawki były :wink:

Opublikowano

No przeca nie kupia Passata po poprawkach:whistling:

Opublikowano
No przeca nie kupia Passata po poprawkach:whistling:

Powiem Ci , bracik ma Paska właśnie 2007 r. ale 1.9 TDI i nie powiem nic złego na to auto ( prócz tego , że ma DPF :thumbdown: )

---------- Post added at 16:42 ---------- Previous post was at 16:41 ----------

Hammer z Tobą 6 h do BT , sam 2 h 30 m :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

Hammer z Tobą 6 h do BT , sam 2 h 30 m :facepalm:

:decayed:

Już Ci więcej nie pokażę gdzie idzie za***iście zjeść to do BT w 2h zajedziesz :tongue:

Opublikowano

Wiedziołech że Hammer pomału jeździ. :polew:

Ale żeby 3,5 h jeść zupa ?

Opublikowano

to było zapewne delektowanie się:decayed:

Opublikowano
Wiedziołech że Hammer pomału jeździ. :polew:

Ale żeby 3,5 h jeść zupa ?

No curwa jak mi mranczoł że jak szybko pojada to mnie pierd*li i przyjedzie 15min po mnie to się nie śpieszyłem, a przy okazji my auto myli na myjni :decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

---------- Post added at 19:05 ---------- Previous post was at 19:04 ----------

Zbiyrom sie do roboty:hi:

Opublikowano

a Nam Tomku pasowała droga powrotna:notworthy:

Opublikowano

Tomekk...a kojarzysz ten czerwony "skuterek" (150cm3 na pewno miał), co się trzymał od BB chyba...koleś jechał normalnie przez Żory i Nas mijał na krzyżówca koło Auchan:shock3:

Opublikowano
Tomekk...a kojarzysz ten czerwony "skuterek" (150cm3 na pewno miał), co się trzymał od BB chyba...koleś jechał normalnie przez Żory i Nas mijał na krzyżówca koło Auchan:shock3:

No yebany 90km/h zapitalał :naughty:

Opublikowano

noo...tak bez większych stresów mu ta jazda szła:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.