Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja mam ustawione od początku +1 warszaw i jest ok.

:hi:

no właśnie nie wiem od czego to zależy bo od początku musiałem wybrać coś innego (nie warszawa tylko bodajże londyn +0) żeby dobrze pokazywało.. a teraz mi się nagle o 2godziny zmieniło... nawet nie że o 1h tylko od razu o 2 :rolleyes:

a Wiesiek jak Ty pisze że ma ok bez zmieniania :eusathink:

Opublikowano

Ja mam dwie godziny do tyłu

Opublikowano
Ja mam dwie godziny do tyłu

a wcześniej miałeś ok ? to tak jak ja... żeby wtedy działało musiałem dać londyn...

a teraz kaliningrad +2 nagle o 2h się zmieniło a zmienialiśmy przecież czas o 1h... dziwne :doh:

---------- Post added at 09:22 ---------- Previous post was at 09:21 ----------

Robert w -> moje ustawienia -> ogólne ustawienia- mniej więcej w połowie masz do wyboru czas...

Opublikowano

Zaraz se to zmienię

---------- Post added at 09:25 ---------- Previous post was at 09:24 ----------

Zmienione , teraz jest ok :wink:

Opublikowano
Zaraz se to zmienię

---------- Post added at 09:25 ---------- Previous post was at 09:24 ----------

Zmienione , teraz jest ok :wink:

:thumbup1:

ale ciekawe czamu tak się yno niekierym dzieje :eusathink:

może my som jacyś gorsi :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:25 ----------

ja tam mam dobrzy czas choć trochę musiałem pokombinować wczoraj :decayed:

Opublikowano
:hi:

---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:25 ----------

ja tam mam dobrzy czas choć trochę musiałem pokombinować wczoraj :decayed:

hmm znaczy ze cos poprawiles zeby sie automatycznie robiło czy zmieniłeś na "kaliningrad" :decayed:

Opublikowano

pierw dałem na +1, potem zaś mi się to zmieniło, potem +2 a końcowo na +1:wink:

Opublikowano
pierw dałem na +1, potem zaś mi się to zmieniło, potem +2 a końcowo na +1:wink:

:shock3:

i co teraz działa dobrze no to ładnie coś jest kopnięte :rolleyes:

skoro jedni mają 0 jedni +1 a inni +2 a wszyscy mieszkają w śląskiej strefie czasowe :decayed:

Opublikowano

nooo... a na samym końcu,dole strony jest

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:00.

Powered by vBulletin® Version 4.1.10

Copyright © 2012 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.

Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletinImage resizer by SevenSkins

Forum Modifications By Marco Mamdouh

Carbon template created by Malik & Lukaszr

śląsk jest podzielony na kilka stref czasowych:decayed::polew:

Opublikowano

wybierzcie Warszawe a pod następne pole wyboru (pod wyborem czasu) macie -> musicie mieć włączoną korekcję czasu DST

dobry:hi:

Opublikowano

ja tam już nic nie zmieniam...bo jest już dobrze, bynajmniej u mnie na laptopie:wink:

Opublikowano
wybierzcie Warszawe a pod następne pole wyboru (pod wyborem czasu) macie -> musicie mieć włączoną korekcję czasu DST

dobry:hi:

tak myślałem że musi coś być do ustawienia sprawdzę później

dzieki Mervin :hi:

jutro postaram sie Ci te łożyska załatwic :wink:

Opublikowano

:hi:

Pospane

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

Opublikowano
Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

:thumbup1:

:tongue:

Opublikowano
Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

ja mam ustawione ,że chyba więcej jak naście postów mi się wyświetla więc licznik stron mam zupełnie inny niż był wcześniej

to gratki Hammer :wink::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.