Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no a jakby to samo zrobił nastolatek to by i w telexpresie gadali :rolleyes:

:decayed:

Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

ja mam ustawione ,że chyba więcej jak naście postów mi się wyświetla więc licznik stron mam zupełnie inny niż był wcześniej

to gratki Hammer :wink::decayed:

Arturoo to nie masz teraz 1400stron? :naughty:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam teraz 875 :decayed:

---------- Post added at 16:02 ---------- Previous post was at 15:57 ----------

dokładnie i komentarze typu od 21 lat prawo jazdy powinni dawać i po testach psychotechnicznych :decayed:

Opublikowano
:hi:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Guru po zlocie wytrzeźwiał i żyje :kox:

Ze mną nie było tak źle w BT :decayed:

Opublikowano
Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

jak kolejną :eusathink:

---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:57 ----------

:hi:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Guru po zlocie wytrzeźwiał i żyje :kox:

Ze mną nie było tak źle w BT :decayed:

Nie pierd*l co Cię widziałem to byłeś porobiony :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

do pełnej stówki brakuje jeszcze 51 stron:whistling:

Opublikowano

Ja mam 1400 :wink:

---------- Post added at 19:19 ---------- Previous post was at 19:17 ----------

Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

jak kolejną :eusathink:

No już chyba kiedyś "zrobiłeś" stówkę a gorzoły od Ciebie jeszcze nie piłem (oprócz BT ) :wink:

Opublikowano
Ja mam 1400 :wink:

nom tak samo :)

Opublikowano

Tylko , że ja mam 25 postów na stronę ( domyślnie dla forum ) , a przedtem było 15

Opublikowano
:hi:

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Guru po zlocie wytrzeźwiał i żyje :kox:

Ze mną nie było tak źle w BT :decayed:

Nie pierd*l co Cię widziałem to byłeś porobiony :decayed:

E tam tzn no może trochę :decayed:

Opublikowano
Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

do pełnej stówki brakuje jeszcze 51 stron:whistling:

:shock3:

no nie mogę nieźle się porobiło.... nie ma teraz czego oblewać :facepalm:

Robert i ja mamy pełną stronę 1400

Ty masz jeszcze 51

a Arturowi brakuje 25 :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Się porobiło :facepalm::kox:

Opublikowano
Hammer gratki stówki , kolejną flachę wisisz :whistling:

jak kolejną :eusathink:

No już chyba kiedyś "zrobiłeś" stówkę a gorzoły od Ciebie jeszcze nie piłem (oprócz BT ) :wink:

Spoko dam znać co, jak i kiedy:tongue:

Opublikowano

Spoko dam znać co, jak i kiedy:tongue:

Nie no żartowałem , jak ktoś nie chce to nie musi niczego stawiać przecież :whistling::wink:

Opublikowano

Spoko dam znać co, jak i kiedy:tongue:

Nie no żartowałem , jak ktoś nie chce to nie musi niczego stawiać przecież :whistling::wink:

Będzie cieplej to się zrobi grila z piwkiem :wink:

Opublikowano

Będzie cieplej to się zrobi grila z piwkiem :wink:

Noo :slina:

Opublikowano

Będzie cieplej to się zrobi grila z piwkiem :wink:

Noo :slina:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

:tongue:

Opublikowano

Będzie cieplej to się zrobi grila z piwkiem :wink:

Noo :slina:

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

:tongue:

To kiedy otwarcie sezonu :naughty:

Opublikowano

otwieromy kajś sezon z noclegiem? :naughty:

czy gdzies po prostu maly gril piweczko?

mi w weekend chyba nie pasuje bo do wawy mom jechac

Opublikowano
otwieromy kajś sezon z noclegiem? :naughty:

czy gdzies po prostu maly gril piweczko?

mi w weekend chyba nie pasuje bo do wawy mom jechac

weekend ma być deszczowy...:kwasny:

Opublikowano

ponoć nawet śnieg się ma jeszcze pojawić :shock3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.