Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Co za męczarnia :facepalm:

Opublikowano

:hi: dobry

:hi:

Kurna jo jeszcze dzisio jest pierdolnięty, jadymy ze śfagrem od soboty, downo takigo maratonu nie było, jutro bydzie delira :facepalm:

Seves mosz chynć pojeździć przyjedź dom Ci pypcia zedrzryć na moim, a to co pokazałeś to szkoda kasy.

mosz recht bo mi się nie podobo nic a nic i od razu by coś trzabyło z nim zrobić :tongue:

Lycza sie browcem i już mi gro :kox:

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post added at 08:13 ---------- Previous post was at 07:54 ----------

czesc Wszystkim seves ja sie wcale nie gniewam takze nie masz za co przepraszac w sumie to ja Was juz tak mecze z tydzien czasu... Tu masz racje chyba zdecyduje sie na B6 z tymi bajerami co bym chcial bo moja druga polowka nie chce B7 bo cena ja straszy....

ok to super :hi:

tylko pamiętaj że te punkty w przypadku b6 też działają :kox:

:tongue:

---------- Post added at 08:24 ---------- Previous post was at 08:13 ----------

No AKNa :decayed:

---------- Post added at 19:53 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

się okaże :naughty::whistling::decayed:

Ty chcesz uczyć ojca dzieci robić :decayed:

no możemy o tym pogadać :decayed:

A co drugi raz mam Ci pokazać jak to się robi :decayed:

łoooooooooooooooooooooo

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Seves za Kamieniem w strone Przegędzy fajna Honda stoi do sprzedania

Dzięki Arek podjadę se na kole z ciekawości :tongue:

żyja a co do wczasów to można tak nazwać 3 tydnie za granicą 1 godzina w doma zaś trzy tydnie itak w koło macieja :facepalm:

Andy czy dzień czy godzina czy 15minut ważne ześ se zdążył poonaczyć :sex:

:decayed:

Chętnie bym se pojeździł bo nigdy nie jeździłem 2.5TDI. Nigdy b5 nie jeździłem jak mam być szczery :grin:

Wiesz co czy się trzeba zaopiekować to nie wiem, ale w garażu stoi VW Passat CC :naughty:

:shock3:

no to już szczyt a6c6 3,0TDI gardzić :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
Chętnie bym se pojeździł bo nigdy nie jeździłem 2.5TDI. Nigdy b5 nie jeździłem jak mam być szczery :grin:

Wiesz co czy się trzeba zaopiekować to nie wiem, ale w garażu stoi VW Passat CC :naughty:

:shock3:

no to już szczyt a6c6 gadzić :facepalm:

:decayed:

no chciałbym być taki wymyślaty :decayed:

Opublikowano
Chętnie bym se pojeździł bo nigdy nie jeździłem 2.5TDI. Nigdy b5 nie jeździłem jak mam być szczery :grin:

Wiesz co czy się trzeba zaopiekować to nie wiem, ale w garażu stoi VW Passat CC :naughty:

:shock3:

no to już szczyt a6c6 gadzić :facepalm:

:decayed:

no chciałbym być taki wymyślaty :decayed:

no i przede wszystkim nie że byle jakie 2.0tdi... ale 3.0TDI :decayed:

Opublikowano

no właśnie

Opublikowano

Arturoo jak tam malutka?

Opublikowano

a tak..

imag1984.jpg

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

noooooo pięeęęęęęknie

i jaaaka grzeczna :naughty:

fota widzę przeaktualna hehe

a jak tam duziutka?:decayed:

Opublikowano

duziutka trochę schudła w przeciwieństwie do mnie :decayed: i czuje się dobrze :wink:

Opublikowano
duziutka trochę schudła w przeciwieństwie do mnie :decayed: i czuje się dobrze :wink:

a zastanawiałem sie jak z tego wybrniesz czy też fotkę wrzucisz :naughty:

:tongue:

:decayed::decayed::decayed:

---------- Post added at 09:59 ---------- Previous post was at 09:58 ----------

i pozdrowienia oczywiście dla Malutkiej i Duziutkiej :wink:

Opublikowano

no miałem wrzucić ale małej rączka zadrżała jak robiła fotkę i fota wyszła nie ostra :decayed:

przekażę ,thx :wink::decayed:

---------- Post added at 10:07 ---------- Previous post was at 10:04 ----------

dobra lecę ko KR klekota przegonić ,wpadnę później

---------- Post added at 10:08 ---------- Previous post was at 10:07 ----------

odwożę szfagierkę do Balic ,nie masz Szymon czegoś do odebrania z Kr ?:decayed::wink:

Opublikowano

no jak dałeś jej aparat który ważył połowę tego co ona to nie dziwę się że jej rączka drżała :rolleyes:

:polew::polew::polew::polew::polew:

hmmm z Krakowa mówisz.... Andrzej SRB ma w tamte rejony jechać w tym tyg :wink:

ja mam do odbioru dystanse ale.. z Wrocławia - jakby to nie był problem podjechałbyś Arturku :naughty:

Opublikowano

Śliczna córeczka.

Jak Artur pytał Kasię zaraz po porodzie, do kogo podobna jest córka, ...... odpowiedziała że i tak go nie zna to niech sie nie pyta.

:naughty:

Opublikowano

Dobry :hi:

Ale wy jesteście wredni :decayed:

Opublikowano
Dobry :hi:

Ale wy jesteście wredni :decayed:

Do kogo pijesz :whistling:

Opublikowano

Zazwyczaj do tego który stawia :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.