Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już niedługo i będziemy mądrzejsi :wink:

Mądrzejsi może i nie , ale co niektórzy mogą odejść od Bayernu także przez brak sukcesów tegoż klubu ( wicemistrzostwo Niemiec , za niedługo zapewne porażka z BVB w pucharze Niemiec , no i dziś brak awansu do finału LM ) :decayed:

mądrzejsi, bo się dowiemy kto awansuje.

kibice Bayernu, to nie sezonowi kibice jak ci z farselony, farselończyku :cool1:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mądrzejsi, bo się dowiemy kto awansuje.

kibice Bayernu, to nie sezonowi kibice jak ci z farselony, farselończyku :cool1:

OK Bayernończyku :decayed:

Opublikowano

e22b80e30e160d56bcb6c3e365b9d578.jpg

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

Zdecyduj się blant :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

Zdecyduj się blant :decayed::grin:

Opublikowano

Kupe siedzen z boczkami do wyboru ma Andrzej na stanie :wink::kox:

Po poduche i galke trza zadzwonic do siemiana i jest komplet :naughty::kox:

Opublikowano

Kaj je tyn Badboy :eusathink::grin::grin::grin:

Real 1:0

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Załamany chyba borok je ... albo już nie kibicuje Bayernowi :eusathink::whistling:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

2:0

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Real Real Real - chociaż wali mnie kto wygra ważne że Farselończycy odpadli :grin:

Opublikowano
... ważne że Farselończycy odpadli :grin:

:ssij:

:decayed:

Opublikowano
... ważne że Farselończycy odpadli :grin:

:ssij:

:decayed:

A jest co? Bo słyszałem plotki że nie...

:polew::polew::decayed:

Opublikowano
Kaj je tyn Badboy :eusathink::grin::grin::grin:

Real 1:0

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Załamany chyba borok je ... albo już nie kibicuje Bayernowi :eusathink::whistling:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

2:0

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

cały czas żech tu je Ty zdesperowany farselończyku :cool1:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

do twojego przypomnienia:

2:1

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

do twojego przypomnienia:

2:1

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

... ważne że Farselończycy odpadli :grin:

:ssij:

:decayed:

A jest co? Bo słyszałem plotki że nie...

:polew::polew::decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

... ważne że Farselończycy odpadli :grin:

:ssij:

:decayed:

A jest co? Bo słyszałem plotki że nie...

:polew::polew::decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Jakoś się powtarzasz :decayed:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Bajerłończyk :guma:

Opublikowano

dziekuję wszystkim za pamięć i życzenia :decayed::decayed::decayed::decayed:

:hi::hi::hi:

Opublikowano
Kaj je tyn Badboy :eusathink::grin::grin::grin:

Real 1:0

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Załamany chyba borok je ... albo już nie kibicuje Bayernowi :eusathink::whistling:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

2:0

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Masz jeszcze coś do powiedzenia :naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

FINALE OOOO FINALE :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

FINALE OOOO FINALE :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

k...a wdupiłem 20zł na lidze mistrzów :decayed: ale urodziny dziś mom więc looz :wink:

Opublikowano

2 finał w ciągu trzech lat :naughty:

Opublikowano
2 finał w ciągu trzech lat :naughty:

:naughty:

Gratki dla Bayernu za na prawdę zajebistą grę :thumbup1: ( teraz dopiero obejrzałem bo końcówkę , dogrywkę i rzuty karne nagrywałem )

Jestem na 100% pewien , że wygrają z Chelsea :wink:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

No i kur*a długo to trwało żeby się ponownie nie wklejała ostatnia odpowiedź, ale wreszcie się udało jak i pierwszy post.

---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

I zaś bug dubluje odpowiedzi, czyli jak nie wkleja w okno odpowiedzi do wali w posta , halo czy jest ktoś kto potrafi ogarnąć ten chlew.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.