Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście


A-rek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ROBERT

    6979

  • wiesiek3d

    5963

  • Arturoo

    4714

  • H4mm3R

    3240

Top użytkownicy w tym temacie

To jeszcze nic- ostatni wpis 247395 km 19.09.2007r a teraz na blacie ma 210tys :grin::facepalm:

No chyba nie myślisz że kupisz B6 TDI z przebiegiem poniżej 250tys sprowadzonego z zagranicy :whistling:

:hi:

No teraz zes dojebol

Wieśku no letko nie będzie by w ori przebiegu dorwać klekota w dobrych pieniądzach .........z resztą duży chłopak jesteś i nie trza Ci tego tłumaczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No chyba nie myślisz że kupisz B6 TDI z przebiegiem poniżej 250tys sprowadzonego z zagranicy :whistling:

Kupić można ale wtedy też takie auto będzie odpowiednio kosztować :wink: Na pewno nie ~ 20 k ( w przeliczeniu na PL dukaty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

---------- Post dopisany at 09:35 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

:hi:

No chyba nie myślisz że kupisz B6 TDI z przebiegiem poniżej 250tys sprowadzonego z zagranicy :whistling:

Kupić można ale wtedy też takie auto będzie odpowiednio kosztować :wink: Na pewno nie ~ 20 k ( w przeliczeniu na PL dukaty )

no właśnie .....chociaż w polskich komisach cuda się zdażają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie .....chociaż w polskich komisach cuda się zdażają :decayed:

To nie cuda tylko pewność na 100% , że auto jest "kombinowane" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL bardzo cięzko będzie kupić np. 1.9 TDI z miarę niskim ( i prawdziwym ) przebiegiem bo żaden handlarz takiego auta nie przywiezie bo za takie auto odpowiednio będzie musiał zapłacić w DE przez co w PL też cena będzie musiała być odpowiednio wyższa więc będzie miał bardzo ciężko takie auto sprzedać wiec to olewa i kupuje jak najtańsze w DE ( a te mają konkretny przelot ) :wink: ... chociaż na pewno niejeden "rodzynek" by się znalazł

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Kuna jak chcesz to mogę ze szwagrem pogadać i załatwić Ci namiary na gościa który przywozi auta z DE ( tylko wszystkie są lekko klupnięte ) za na prawdę fajne pieniążki , ostatnio przywiózł A3 Sportback jakoś 2006/2007r. 1.9 TDI ( pełny Sline ! ) za jakoś ~ niecałe 40k , do wymiany był zderzak i lampa , przebieg ne pamietam teraz ale ~ 160 kkm ( ori !!! )

Możesz się z nim dogadać co chcesz i jak będzie takie autko to Ci przywiezie , najpierw zadzwoni , pokaże zdjęcia czy się podoba itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek ostatnio podawał linka i niema co się oszukiwać, taka jest rzeczywistość i ludzka mentalność w handlu samochodami.

http://superwizjer.tvn.pl/57640,samochody-bardzo-uzywane,archiwum-detal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

http://vimeo.com/32756097

Ooo widzę że podobają Ci się motorki, stary dałeś video najlepszego z najlepszych i widać jaką psyche i umiejętności ma gościu.:shock3:

:hi:

No chyba nie myślisz że kupisz B6 TDI z przebiegiem poniżej 250tys sprowadzonego z zagranicy :whistling:

Kupić można ale wtedy też takie auto będzie odpowiednio kosztować :wink: Na pewno nie ~ 20 k ( w przeliczeniu na PL dukaty )

No i o tym gadka za 20 tys to możesz se o Arka albo moje kupić i masz pewne że mają tyle przejechane ,a jak chcesz Roberta to bez ponad 35 nie podchodź. :naughty:

W PL bardzo cięzko będzie kupić np. 1.9 TDI z miarę niskim ( i prawdziwym ) przebiegiem bo żaden handlarz takiego auta nie przywiezie bo za takie auto odpowiednio będzie musiał zapłacić w DE przez co w PL też cena będzie musiała być odpowiednio wyższa więc będzie miał bardzo ciężko takie auto sprzedać wiec to olewa i kupuje jak najtańsze w DE ( a te mają konkretny przelot ) :wink: ... chociaż na pewno niejeden "rodzynek" by się znalazł

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Kuna jak chcesz to mogę ze szwagrem pogadać i załatwić Ci namiary na gościa który przywozi auta z DE ( tylko wszystkie są lekko klupnięte ) za na prawdę fajne pieniążki , ostatnio przywiózł A3 Sportback jakoś 2006/2007r. 1.9 TDI ( pełny Sline ! ) za jakoś ~ niecałe 40k , do wymiany był zderzak i lampa , przebieg ne pamietam teraz ale ~ 160 kkm ( ori !!! )

Możesz się z nim dogadać co chcesz i jak będzie takie autko to Ci przywiezie , najpierw zadzwoni , pokaże zdjęcia czy się podoba itp.

Jak chcesz to mam namiary na gościa który wozi auta i za 25 tys przywiezie Ci Golfa VI z 2010 lub E90 z 2010 za 35 tys.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to audi nie było w cale takie tanie. Nie oglądam audi za 20 tys z przebiegami po 160 tys. Tylko auto miało ponad 200tys. Jeden właściciel w kraju gościu sam sobie go przywiózł 4 lata temu. Już w de go ocyganili najwidoczniej. Nie mam nic do samochodów z przebiegami 250tys. Tylko żeby było to oryginalne 250tys. Bo w takim wypadku jak tamto to kurdę już nigdy bym się nie dowiedział ile faktycznie ma ten samochód. Wkurza mnie to że ręke gościu by sobie odciąć dał że ma oryginalny przebieg. :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

Hammer świetny filmik. Cała prawda o kupowaniu samochodu w Polsce. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seves spamiętany ? jo dopiero teraz wrócił :decayed: masakra co ta ochrona odpier**liła na plazie... takim to jaja pourywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

http://vimeo.com/32756097

serce mi napier_dala i mam gesia skore

ogladalem to z milion razy

ales mi przypomniał

Valentino to mój bóg od zawsze i takim zostanie pomimo tych małych niepowodzen ostatnio :tongue:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Seves spamiętany ? jo dopiero teraz wrócił :decayed: masakra co ta ochrona odpier**liła na plazie... takim to jaja pourywać.

Chopie tragedia :thumbdown:

godzina temu zech cos zjodl dopiero

chyba zech sie kebabem zatrul

a od rana yno cola i woda a i tak zech zigol :facepalm:

stanyli my po 9.. do praktikera bo paneli braklo wczoraj tak nom jakos gosciu policzyl:doh: a potym mie taki kryzys chycil ze Tolek som robil a jo spol masakra

a gosciu w plazie po bandzie poszol.. mieli my Cie nie sluchac i se zostac w tym bahamas:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

http://vimeo.com/32756097

serce mi napier_dala i mam gesia skore

ogladalem to z milion razy

ales mi przypomniał

Valentino to mój bóg od zawsze i takim zostanie pomimo tych małych niepowodzen ostatnio :tongue:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Seves spamiętany ? jo dopiero teraz wrócił :decayed: masakra co ta ochrona odpier**liła na plazie... takim to jaja pourywać.

Chopie tragedia :thumbdown:

godzina temu zech cos zjodl dopiero

chyba zech sie kebabem zatrul

a od rana yno cola i woda a i tak zech zigol :facepalm:

stanyli my po 9.. do praktikera bo paneli braklo wczoraj tak nom jakos gosciu policzyl:doh: a potym mie taki kryzys chycil ze Tolek som robil a jo spol masakra

a gosciu w plazie po bandzie poszol.. mieli my Cie nie sluchac i se zostac w tym bahamas:wink:

nigdy takiego czegoś nie było odnośnie tej kasy, nie miołech pojęcia że tak bedzie. Ale chodzi mi to co ta ochrona z tą laską zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy takiego czegoś nie było odnośnie tej kasy, nie miołech pojęcia że tak bedzie. Ale chodzi mi to co ta ochrona z tą laską zrobiła.

no jo tez tam juz pora razy pozno docierol i nie bylo problemu

a o tej lasce to ani nie godej.. porazka jakim ciulym mozna byc :thumbdown:

Wiesiek.. Kuna dziś pod praktokerem widzialem CBR1000rr w malowaniu westa na SR

przepiękna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...