Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robert w przyszłym tyg byda FIFA 12 mieć :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki panowie ,rok 2011 grudzień ,22500 przebiegu :wink:

Opublikowano
Robert w przyszłym tyg byda FIFA 12 mieć :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Ja nie wiem czy jeszcze w tym miesiącu FIFA 13 nie kupię

Opublikowano

no toś mnie Wiesławie zaskoczył no:decayed: cóż tak Cie skusiło na auto nówka z salonu ?

seves co amg to amg, zresztą egal, em czy es zawsze miałem do tych aut słabość :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

no toś mnie Wiesławie zaskoczył no:decayed: cóż tak Cie skusiło na auto nówka z salonu ?

to nie jest auto nówka z salonu :wink: i całe szczęście

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Wiesiek jak robisz w tym tygodniu ?

Opublikowano

:hi:

Na 18

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
A mój strzał to Skoda Rapid :naughty: ( chyba nawet czerwona ) :naughty:

To nie sedan a liftback i zrobiony z chińskiego plastiku w środku, masakra za tą kasę:facepalm:

dobra godej :decayed:

jetta :banan:

:hi:

to co WIesiu jetta? :naughty:

Bingo....................................... Panowie pijemy a reszta o suchym pysku :naughty::whistling::polew:

Po długich poszukiwaniach i jazdach próbnych zapadła decyzja i to wspólnie z Basią :grin: Jetta i już.

Wiem, wiem zaraz będą pytania i co i jak, no to żeby Was serce nie bolało piszę, wersja Highline, silnik 1,4 TSI 122 KM, kolor black, środek jasny beż, itd, itp.

Powiem tylko że za***iste auto w porównaniu do B5:jerk:

Seves i żeby Cie serce nadal nie bolał to zawias sport obniżona i to w ori :decayed:

Zamienię zawias na zwykły:whistling:

Jak ta tylko silnik inny i felung, kupiona w tym salonie :wink:

AUTORUD, Volkswagen Jetta 1.4TSI 160KM HIGH DEALER GWAR. - otoMoto.pl

:shock3:

Wiesiu graaaaty za***ista nie ma dwóch zdań:slina:

niech służy i daje mnóstwo radości czy coś nie wiem co się życzy hahaha na tak nowe auto :grin:

Opublikowano

:hi:

Dzięki

Opublikowano
  • Autor

siema:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

a ja też mam coś nowego w garażu :banan:

żartuję, nie stać mnie :facepalm: jeszcze:decayed: a napisałem bo widzę że tylko jak ktoś cos kupuje to się coś dzieje :grin:

coś mnie choroba powaliła i wczoraj cały dzień w łóżku przesiedziałem ale ani mi się na forum nie chciało wchodzić padaka, dzis na szczeście lepiej i już w robocie byłem normlanie :doh:

Opublikowano

:hi:

Seves Ty coś często chorujesz:kwasny:

Opublikowano
:hi:

Seves Ty coś często chorujesz:kwasny:

:hi:

no widzisz, tak serio nie było źle tylko w sobotę do Białki jadę i szybko musiałem być w formie :grin: więc wolałem poleżeć i wypocić choć do końca nie pomogło :P

a w piątek byłem na pogrzebie i niestety wybrałem się standardowo bez czapki bo nie chodzę :P i w letnich butach a to niestety była delikatna przesada bo zmarzłem okropnie :decayed:

nawiasem mówiąc - mój kumpel organizuje w sobotę wyjazd do Białki na narty/deski i jest jeszcze kilka miejsc :naughty: tylko że wyjazd ok 6 z Czerwionki

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Seves to ja też coś napisze bo byłem dzisiaj na zakupach więc wypada:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

i dobranoc :facepalm:

Opublikowano
:hi:

Seves Ty coś często chorujesz:kwasny:

:hi:

no widzisz, tak serio nie było źle tylko w sobotę do Białki jadę i szybko musiałem być w formie :grin: więc wolałem poleżeć i wypocić choć do końca nie pomogło :P

a w piątek byłem na pogrzebie i niestety wybrałem się standardowo bez czapki bo nie chodzę :P i w letnich butach a to niestety była delikatna przesada bo zmarzłem okropnie :decayed:

nawiasem mówiąc - mój kumpel organizuje w sobotę wyjazd do Białki na narty/deski i jest jeszcze kilka miejsc :naughty: tylko że wyjazd ok 6 z Czerwionki

:hi:

Seves nie tylko ty zachorowałeś :)

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.