Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

momy jakigo szpeca co mi FIS naprawi lub wymieni LCD?

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

UWAGA! Mam 2wojne miejsca na wyjazd - narty/deski - 5-12.01.2013 Włochy Marilleva (MdiCampiglio)

koszt całkowity - ok 1500-1750pln/os za wszystko (zależy kto ile je i pije:decayed:) -> koszt noclegów wraz ze skipassem 265E/os. + przejazd (mam busa -> koszt na os. ok.250-300pln) do tego wyżywienie i picie :wink:

jeżeli ktoś chętny to pisać bo muszę szybko działać z noclegami

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

zakupy na święta zrobione:naughty:

40cb7efc416ae9b9med.jpg

Opublikowano

w środku bida w tym bolidzie dla przeciętniaków

:decayed:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

AUTO-MARKET-BD, Lamborghini Aventador CARAMIKA KAMERA F.VAT OD REKI - otoMoto.pl

urwa mać:slina:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

normalnie pieprzony bat mobil, rozmiar feli jak rowerze :decayed:

Opublikowano

w środku bida w tym bolidzie dla przeciętniaków

:decayed:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

AUTO-MARKET-BD, Lamborghini Aventador CARAMIKA KAMERA F.VAT OD REKI - otoMoto.pl

urwa mać:slina:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

normalnie pieprzony bat mobil, rozmiar feli jak rowerze :decayed:

to chyba nie są jego fury bo łacznie ma tego na jakieś 20baniek :shock3:

Opublikowano

w środku bida w tym bolidzie dla przeciętniaków

:decayed:

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

AUTO-MARKET-BD, Lamborghini Aventador CARAMIKA KAMERA F.VAT OD REKI - otoMoto.pl

urwa mać:slina:

---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

normalnie pieprzony bat mobil, rozmiar feli jak rowerze :decayed:

to chyba nie są jego fury bo łacznie ma tego na jakieś 20baniek :shock3:

masakra !

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Wiesiek dej tam pozor na twoje i nie szalej w zakrętach:whistling:

7cbfd0e024ce4cf7med.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

nie chce ktoś kupić przyłbicy firmy 3M bo u mnie już tylko leży i się kurzy, dokładnie taka jak w aukcji (aukcja przykładowa)

PRZYŁBICA SPAWALNICZA 3M Speedglas 100 (2875627871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

moja była kupiona w zeszłym roku i ma na szybce kilka rysek, była mało używana

Opublikowano

:hi:

:hi:

Wiesiek dej tam pozor na twoje i nie szalej w zakrętach:whistling:

http://images41.fotosik.pl/1885/7cbfd0e024ce4cf7med.jpg

Łożesz co on zrobił:shock3:

Zdrowych i Wesołych Świąt oraz spełnienia marzeń :wink:

Opublikowano
:hi:
:hi:

Wiesiek dej tam pozor na twoje i nie szalej w zakrętach:whistling:

http://images41.fotosik.pl/1885/7cbfd0e024ce4cf7med.jpg

Łożesz co on zrobił:shock3:

Zdrowych i Wesołych Świąt oraz spełnienia marzeń :wink:

Dzięki i Wzajemnie !

Opublikowano
  • Autor

Zdrowych i Wesołych Świąt oraz spełnienia marzeń :wink:

dzięki i również życzę wszystkim spokojnych i zdrowych Świąt !!!!

Opublikowano

:hi:

Wesołych Świąt wszystkim życzę :smiley:

Opublikowano

Ja też, przede wszystkim rodzinnych i zdrowych!!

Opublikowano

i ode mnie też życzenia dla wszystkich

Zdrowych radosnych i spokojnych Świąt!!! No chyba że ktoś woli szalone, to szalonych:wink:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.