Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, ale podpowiem że sedan :whistling:

  • Odpowiedzi 42,7 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pasacior, SUPERB :decayed::decayed:

Opublikowano

:hi:

Nie:naughty:

Opublikowano

dobra godej :decayed:

jetta :banan:

Opublikowano

:hi:

to co WIesiu jetta? :naughty:

Opublikowano

Chevrolet :wink:

Opublikowano

:hi:

Wiesiek kuźwa Q7 kupił :slina:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

pochwal się Wiesiek na co zmieniasz :naughty: Basia powiedziała: nie chca już tego kombika na placu widzieć :grin::decayed:

Dokładnie :decayed: nowe już stoi :wink: też VAG ale nie oooo :naughty: i nie ON :whistling:

no tyś je jednak pierunszczok:naughty:

Chevrolet :wink:

no tak, typowy przedstawiciel grupy VAG:whistling:

Opublikowano

A mój strzał to Skoda Rapid :naughty: ( chyba nawet czerwona ) :naughty:

Opublikowano
A mój strzał to Skoda Rapid :naughty: ( chyba nawet czerwona ) :naughty:

a to nowe Wiesiek kupił :shock3:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

co myślicie?

Oferta - Mercedes-Benz CL 55 AMG - Mercedes CL 55 AMG 2001r, pojazd sprowadzony, uszkodzony jak na zdjęciach, silnik ok, air bagi czołowe ok, bogato wyposażony: -

amg mnie zaczynają kręcić.. szczególnie ten dźwięk :slina:

Opublikowano
  • Autor
A mój strzał to Skoda Rapid :naughty: ( chyba nawet czerwona ) :naughty:

jak kupił nową Skode to niech żałuje, że ze mną nie pogadał bo szef Margo to mój dobry kumpel, a rabatami teraz nieźle dzielą :whistling:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Seves Merc łądny ale trochę go z przodu brakuje:kwasny:

Opublikowano

Seves jak byś chciał kolega ma do sprzedania Mietka CLK 320 z LPG na pełnym wypasie (chyba), 1997rok, przebieg przeszło 140 tyś. albo 150 tyś. coś koło tego.

Opublikowano
Seves jak byś chciał kolega ma do sprzedania Mietka CLK 320 z LPG na pełnym wypasie (chyba), 1997rok, przebieg przeszło 140 tyś. albo 150 tyś. coś koło tego.

dzięki :hi:

powoli myślę nad jakimś amg ale dopiero przyjdzie na to czas :decayed:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Seves Merc łądny ale trochę go z przodu brakuje:kwasny:

Oferta - Mercedes-Benz CL 63 AMG - -= MERCEDES CL 63 AMG=- UNIKAT WYPRODUKOWANO TYLKO 26SZT 1 REJESTRACJA X.2003 ORGINALNY PRZEBIEG 43.000KM AUTO JAK NOWE

no tutaj trochę inna juz kasa :decayed:

Opublikowano
A mój strzał to Skoda Rapid :naughty: ( chyba nawet czerwona ) :naughty:

To nie sedan a liftback i zrobiony z chińskiego plastiku w środku, masakra za tą kasę:facepalm:

dobra godej :decayed:

jetta :banan:

:hi:

to co WIesiu jetta? :naughty:

Bingo....................................... Panowie pijemy a reszta o suchym pysku :naughty::whistling::polew:

Po długich poszukiwaniach i jazdach próbnych zapadła decyzja i to wspólnie z Basią :grin: Jetta i już.

Wiem, wiem zaraz będą pytania i co i jak, no to żeby Was serce nie bolało piszę, wersja Highline, silnik 1,4 TSI 122 KM, kolor black, środek jasny beż, itd, itp.

Powiem tylko że za***iste auto w porównaniu do B5:jerk:

Seves i żeby Cie serce nadal nie bolał to zawias sport obniżona i to w ori :decayed:

Zamienię zawias na zwykły:whistling:

Jak ta tylko silnik inny i felung, kupiona w tym salonie :wink:

AUTORUD, Volkswagen Jetta 1.4TSI 160KM HIGH DEALER GWAR. - otoMoto.pl

Opublikowano

:hi:

wiesiek3d za***ista fura:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wiesiek fajne wozidło :thumbup1: bezawaryjności :wink:

Opublikowano

:hi:

Wiesiek furka za***ista !

Opublikowano
  • Autor

Wiesiek gratulacje:thumbup1:

daj więcej info, jaki rok, jaki przebieg...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.